Şimdi Ara

asus rog strix g531gt i5-9300h gtx1650 inceleme (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
559
Cevap
12
Favori
35.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20 Nisan gibi bu bilgisayarı malum siteden aldım. Keşke almaz olaydım hem ekranda ölü piksel vardı hem de sol hoparlörü bas seslerde cızırdıyordu. Hemen iade etmeye çalıştım ama tahmin ettiğinize göre malum site cayma hakkını bile kabul etmedi. THH'ye şikayet açmam bu şartlarda en az 5 ayımı alacağını düşündüğümden servis raporudur kargosudur bilmem nesidir derken 50 gün uğraşarak anca paramı alabildim. Bu arada yabancı forumlarda cızırdama sorununun görüldüğünü okudum. Asus raporu verdiği için değeri benim için pek değişmedi ama malum siteden mümkün olduğunca artık çöp bile almamaya karar verdim.

Amazon'dan bilgisayar bakıyorum ama aldığım fiyatlarda bir tek Lenovo'nun oyun bilgisayarı var. Lenovo'ya da Thinkpad serileri dışında güvenemediğimden oyuncu bilgisayarı almamaya karar verdim. Thinkpad e15 gen 2'nin Türkiye'ye gelmesini bekleyeceğim.

• Troadx Beta kullanıcısına yanıt
    Adınıza üzüldüm bunlar şans işi umarım alacağınız laptop yüzünüzü güldürür.Hala Lenovo düşünüyoraanız ideapad serisinin ısınma konusunda çok iyi olduğunu görmüştüm bütçeniz yetiyorsa bir bakın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiimesdeath kullanıcısına yanıt
    Hocam bu onedrive denen illet pcyi kapattığımda hata veriyor dikkate alayım mı

• Asusg531 A kullanıcısına yanıt
    bir bilgisayar elime geçer geçmez kaldırdığım ilk şey onedrive oluyor :D dikkate almayın.
  • Trepeci T kullanıcısına yanıt
    asus rog strix g531gt i5-9300h gtx1650 inceleme

sonic studio 3 ten ayarları böyle yapınca hoparlörden gelen tiz sesin kesildiğini farkettim. hoparlörümü bir kere değiştirdiğim için sorun olduğunu zannetmiyorum hoparlör aksamında. sistemin akustiği kötü muhtemelen. adam gibi laptop kasası yap lan asus

Bu ayarları deneyeyim hocam sağolun. Asusun yaptığı kasa buysa diğerleri ne yapsın hocam :D

Bu armoury crate bende çalışmamaya başladı mikrofon fan ve rog tuşları çalışmıyor

kaldır geri kur hocam microsoft store'dan düzelir.

hocam güç seçeneklerinden dengeli seçip daha iyi performans seçince şu sıcak havalarda bu derecelerde 60 fps high ayarlarda 32x32 bf5 oynayabiliyorum. clock baya düşük ama sıkıntı olmuyor. 100 dereceden iyidir her türlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiimesdeath -- 22 Haziran 2020; 14:53:0 >

Böyle bir sorun alıyorum

armoury crate yazılımlarını tamamen kaldırmamışsınız hocam. restart atıp deneyin eğer kaldırdıysanız.
  • Şuradan değil mi

Yeniden de başlattım ama nafile

Tamamlandı diyor ama yeniden başlattığımda windows tuşuna basıp aradığımda çıkıyor program

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asusg531 -- 22 Haziran 2020; 15:21:29 >

hocam bf 5 i nasıl oynuyorsunuz? originden alayım dedim ama 40 euro diyor :D aylık abonelik mi yaptınız?
    allah allah armoury crate'e bağlı bir kaç tane daha yazılım var. armoury crate service diye geçiyor. onu da kaldırıp deneseniz.
  • Trepeci T kullanıcısına yanıt
    https://www.playstore.com/urun/battlefield-v şuradan indirimle 80 liraya almıştım. aynı yerde bf1 de 30 liraydı ama ben de zaten olduğu için alamamıştım onu daha pahalıya almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiimesdeath -- 22 Haziran 2020; 15:27:50 >

şu ikisini kaldırıp restart atıp deneyin bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiimesdeath -- 22 Haziran 2020; 15:29:53 >
  • Hepsi silinik zaten koskocaman asus
    asus rog strix g531gt i5-9300h gtx1650 inceleme yazılımı beceremiyor şu hale bak sinirlenmemek elde değil

Bu fanları ayarlamak için başka bir uygulama var mı

SilentUninstall.bat e bastığımda hiç bir şey olmuyor cmd de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asusg531 -- 22 Haziran 2020; 15:39:42 >
    fan hızı ayarlama yazınca çıkan tüm programlar işe yarar.
    Ben asusun kendi programını kullanmak istiyorum hocam ne yapacağım şimdi hala aynı sorun diyor ben onedrive i dün kaldırdım acaba onla mı alakalaı

yok yahu onedrive ile ne alakası var ben bakınayım az neden olabilir diye. asusun kendi fan ve oc programı var asus gpu tweak bu işe yarar fan hızı için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiimesdeath -- 22 Haziran 2020; 15:45:5 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.