Şimdi Ara

Asus ROG Strix G531 Armoury Crate Gökkuşağı RGB efekti sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar başlıkta belirttiğim laptopu FreeDos olarak yeni aldım. Kurulumunu tamemen kendim yaptım ve bütün sürücüleri programları Asus'un kendi sitesinden en son sürüm indirdim. Armoury Crate programını Asus'un kendi sitesinde videosunda izlediğim gibi sırayla gösterdiği gibi yükledim. Ama RGB ışıklandırmada Gökkuşağı ve Renk Döngüsü aynı şekilde yanıyor. Renkler tek tek değişiyor dönüyor öyle. Programı bir kaç kez yeniden kurdum, olmayınca tekrardan format atıp sıfırdan herşeyi kurdum ama değişen bir şey olmadı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
    Gökkuşağı seçtiğimde renkler bu şekilde tek tek yanıyor:

Benim istediğim ve internet sitesindeki Gökkuşağı efekti:

• Aygıtları Eşitle bölümünde cihaz görünüyor mu ve seçili mi?

Asus G531GW var ben de sorun yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagen -- 12 Şubat 2020; 10:19:52 >
  • Evet G531GU diye gözüküyor sadece Gökkuşağı efektinde sorun var diğerleri normal
  • Bende aynı modeli aldım alt gövde kısmındaki aydınlatma yanmıyor kapatmış olabilrmiyim nasıl acarım
  • Armoury Crate uygulamasında ayarları vardı hocam olmadı varsayilana sıfırla de normale döner heralde
  • alpknkc kullanıcısına yanıt
    Sadece klavye ve gövde ışık ayarları sıfırlanırmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagen

Aygıtları Eşitle bölümünde cihaz görünüyor mu ve seçili mi?

Asus G531GW var ben de sorun yok..
    Hocam bende de aynı üründen var.Bazen windows10 başlangıcında klavye aydınatlaması başlamıyor.Armory Crate açılınca açılıyor.Bunun çözümü nedir yada bir ayarı var mıdır ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.