Şimdi Ara

ASUS ROG PG329Q VS ASUS ROG XG32VC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Curved VA panel de düşünüyorsan Samsung 32" G7 neden düşünmüyorsun?

• PG329Q düz IPS panel ve G-Sync modulü var, diğeri kavisli VA panel.

Çok farklı monitörler, beklentinize göre karar vermek aslında kolay.

• apollonx kullanıcısına yanıt

Curved aslında bu ışık sızması olayından dolayı canımı sıkıyor. yoksa ben de 3-4 bin fark vermek istemiyorum.

Sistemi de baştan aşağı asus yaptım monitörü de rog strix yapıp tamamlamak istedim.

• leventserdar kullanıcısına yanıt

Aslında beklentim pişman olmamak. kavisli alırsam ve memnun kalmazsam canım sıkılır. 3 bin liram cebimde kalması ile kafam rahat olması arasındayım

• İllidianStormraqe kullanıcısına yanıt

Kavisli monitörde ışık sızması olması kesin gibi ama her halükarda iki monitörün de fiyatı uçuk.

Detaylı ve isabetli incelemelerin yapıldığı tftcentral PG329Q incelemesi: https://tftcentral.co.uk/reviews/asus_rog_swift_pg329q

Kontrast düşüklüğü dışında PG329Q her açıdan diğerinden üstün bir monitör. İncelemenin sonuna doğru "Gaming Comparisons" isimli bir tablo var, tabloya göre ortalama tepki süresi 175hz için 4.2 ms ve overshoot asgari seviyede.

Yalnız monitörde G-sync modülü var zannediyordum çünkü önceki PG serisi monitörlerde vardı ama incelemeye göre modül yok, uyumluluk var, öyleyse ekran kartı farketmiyor.

Fiyatı çok yüksek, anlamsız, abartılı yüksek. Üstte bahsedilen ve oyun performansı biraz daha iyi olan Samsung G7 monitörlerin 27" olanı piyasada şu an 6000, 32" olanı 7000 TL. VA panel olduğu için kontrast da nispeten yüksek.

• leventserdar kullanıcısına yanıt

Yorum için teşekkürler. Detaylı inceleyeceğim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.