Şimdi Ara

Asus ROG minik oyuncu bilgisayarını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus ROG minik oyuncu bilgisayarını duyurdu
    Oyuncu bilgisayarları yapıları gereği oldukça kaslı ve masa üzerinde oldukça fazla alan kaplayan sistemlerdir. Asus ROG ise yerden tasarruf etmek isteyen kullanıcılar için performanstan ödün vermediği bir mini PC hazırladı.

ASUS ROG NUC mini PC neler barındırıyor?

ASUS ROG NUC mini PC modeli 270 x 180 x 50 mm ölçülerinde ve 10 dakikada toparlanabiliyor. 2.5 litre hacmi olan kasa taşınabilirlik konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşatmıyor. Intel Core Ultra 7 veya Core Ultra 9 işlemciler yanında NVIDIA RTX 4060/RTX 4070 ekran kartları mevcut.

Ayrıca Bkz.Asus ROG Phone 8 tanıtıldı: 165Hz ekran, 2500 nit parlaklık, mini LED aydınlatma

12 RGB aydınlatma bölgesi olan kasada 2.5Gb Ethernet, Intel Killer Wi-Fi 6E ve Bluetooth 5.3 gibi özellikler yer alıyor. Adreslenebilir arka panelde kullanıcılar kendi aydınlatma tercihlerini de entegre edebiliyor. HDMI 2.1a, DisplayPort 1.4, Thunderbolt 4 / USB4 Type-C, USB 3.2 Gen 2, USB 2.0 bağlantıları mevcut olan ASUS ROG NUC mini PC için henüz bir fiyat açıklanmadı.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2024/01/09/asus-rog-nuc-mini-pc-unveiled/

• Toplamak daha mantıklı hemde hada iyilerini 2. Elde fiyatlar gayet makul seviyede
  • Çok güzel bir mini pc olmuş. Benim gibi çeyiz sandığı boyutunda kasalardan hoşlanmayanlar için iyi bir seçenek. Acaba fiyatı ne olacak 🤔
  • Bana fan sesinden bahset. Laptopta küçük ama borazan gibi ötüyor.
  • Cerkezyalcin kullanıcısına yanıt
    Elbette toplamak daha iyi ama bazı insanlarda ben gibi koca kasaları istemiyor böyle kücük kasaları istiyor arkaya saklayıp görünmez kasa yapmak istiyorlar...
  • fan bağlasak airfryer olarak kullanabilir miyiz?
  • Güzel bir sistem ben tv yanına 7840hs minibox pc almıştım 780M apu çoğu oyunlarda az biraz iş görüyor bunun gtx 4060 - 4070 bayağı iyi olmuş
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

Rtx dir o. Gtx olsa duramazsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.