Şimdi Ara

ASUS ROG GL752VW-DH71 (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
704
Cevap
11
Favori
20.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vergi işi gerçekten çok şans tablet almıştım bi ara Amazon.de'den verginin hepsini iade ettiler. Bu şubatta co.uk'tan kulaklık almıştım 20 pound gibi bir rakam iade ettiler. Cidden neye göre yapıyorlar bilmiyorum ama şansınız varsa hepsini iade alabilirsiniz
  • Bu kabloyu kullanabilirmiyim 300 v olması beni şüphelendirdi ama paketinde laptop için olduğu yazıyor.
    Bu mesaja eklenen görseller:

ASUS ROG GL752VW-DH71

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar "Intel görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" uyarısı alan var mı? Oyunlarda sorunu yaşamadım ama özellikle corel draw kullanırken sık karşılaşıyorum ve baya sıkıntı yaratmaya başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluedrk

Arkadaşlar "Intel görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" uyarısı alan var mı? Oyunlarda sorunu yaşamadım ama özellikle corel draw kullanırken sık karşılaşıyorum ve baya sıkıntı yaratmaya başladı.

Bende yaşıyordum o sorunu.Intelin sitesinden inten updater gibi bir şey vardı sanırım onu indirdim.Intel'in tüm uygulamalarını otomatik güncelleyip kuruyor.sonrasında sorun yaşamadım
  • grey_fox kullanıcısına yanıt
    Deneyeceğim hocam çok teşekkürler

• Beyler bende amazondan siparişi vericem ama son onda tek fanlı olduğuna dikkat ettim bu sorunmu ısınma değerleri nasıl bildiğiniz gibi diğer tüm oyuncu laptopları çift fanlı
  • 23 nisanda siparişi geçtim 1209 dolara geldi. Baya bi araştırdım buradan olsun, diğer sitelerden olsun çok olumlu yorumlar aldım. İlk kez amazondan sipariş verdik bakalım hayırlısı.
  • alcnern kullanıcısına yanıt
    Isınma sorunu bana göre yok. Rainbow six siege'i 4-5 saat oynadım sadece belli bölgeler biraz ısınıyor ama o kadar çok doğal. Bundan önceki laptopum Msi Ge60 Apache modeliydi 2015 yılının başında almıştım ve Asus kesinlikle çok daha iyi bu konuda.

• innocent_ kullanıcısına yanıt
    Nerden alabiliriz ?

• Nerden alcaz yaw nolur yardim

• aynı marka modelin 4gb 960m'lik ve +128 g ssdlik versiyonu da mevcut şu an. $1,259.00 dolar. benim almak istediğim monster laptop ssdsiz ve 8 gb ram'lik versiyonu 3900, bu laptop ise taş çatlasın 3600. şimdi ben bunu almaya kalksam gümrük vergisiydi, kargosuydu falan ne kadar fark edecek? bu amazondan verilen siparişler hususunda forumda açılan konu var mı? acil yardıma ihtiyacım var :D
  • Ut15kuReis kullanıcısına yanıt
    Şuan ürün Türkiye'de sadece İstanbul Bilişim'de bulabilirsin arada internet sitesine koyuyorlar ancak İstanbul Bilişim hakkında çok olumsuz yorumlar var. Bende aynen senin gibi nerden alırım diye araştırdım bir tek amazon kalıyor. Türkiye'de alabileceğin CN545H modeli var o da o paraya değmez. Amazon'dan alan bir çok kişiyle görüştüm baya baya amazondan al dediler bende sipariş ettim yaklaşık 1 haftaya elimde olur. Amazon linki bu;http://www.amazon.com/GL752VW-DH71-17-3-inch-GTX960M-Graphic-Windows/dp/B01578ZK9A?ie=UTF8&psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=ATVPDKIKX0DER

• quote:

Orijinalden alıntı: bel fitigi

aynı marka modelin 4gb 960m'lik ve +128 g ssdlik versiyonu da mevcut şu an. $1,259.00 dolar. benim almak istediğim monster laptop ssdsiz ve 8 gb ram'lik versiyonu 3900, bu laptop ise taş çatlasın 3600. şimdi ben bunu almaya kalksam gümrük vergisiydi, kargosuydu falan ne kadar fark edecek? bu amazondan verilen siparişler hususunda forumda açılan konu var mı? acil yardıma ihtiyacım var :D

SSD'siz modeli gümrük vs dahil 3650 TL gibi bir şey. Bende bu bilgisayar yok ama forumdaki Amazon konusuna göz atabilirsiniz (Ben Amazon'dan başka bir laptop almayı düşünüyorum.).

• quote:

Orijinalden alıntı: exiledFromBadmen

quote:

Orijinalden alıntı: bel fitigi

aynı marka modelin 4gb 960m'lik ve +128 g ssdlik versiyonu da mevcut şu an. $1,259.00 dolar. benim almak istediğim monster laptop ssdsiz ve 8 gb ram'lik versiyonu 3900, bu laptop ise taş çatlasın 3600. şimdi ben bunu almaya kalksam gümrük vergisiydi, kargosuydu falan ne kadar fark edecek? bu amazondan verilen siparişler hususunda forumda açılan konu var mı? acil yardıma ihtiyacım var :D

SSD'siz modeli gümrük vs dahil 3650 TL gibi bir şey. Bende bu bilgisayar yok ama forumdaki Amazon konusuna göz atabilirsiniz (Ben Amazon'dan başka bir laptop almayı düşünüyorum.).

amazon'dan alınınca bayağı karlı oluyor ama batarya'nın prizi, amperi olsun bilgisayarın garanti süreci olsun kafamda hep soru işareti. yani ben bunu aldıktan sonra bozulsa türkiye'de garanti kapsamına giriyor mu? veya iade etmek istedim varsayalım. dünyanın işi :d

• Merhabalar. daha önce mesaj atmıştım ama resimleri bir türlü yükleyememiştim sorun çıkarmıştı. resim yüklemekten vaz geçtim şimdi. amazon depozit adı altında aldığı 183$ ı geri iade etti. ben bu paraya samsung evp 950 pro alsam olur değilmi 850 ile arasında hız konusunda dağlar kadar fark var. 850 almak istemiyorum eğer 950 proda sorun yaşamazsam onu alacağım. bilgisi olan var mı?
  • bu cihaza usb üzerinden nasıl format atılıyor arkadaşlar usb görüyor ama kurma ekrarnından direk pc yi açıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234567899a

Merhabalar. daha önce mesaj atmıştım ama resimleri bir türlü yükleyememiştim sorun çıkarmıştı. resim yüklemekten vaz geçtim şimdi. amazon depozit adı altında aldığı 183$ ı geri iade etti. ben bu paraya samsung evp 950 pro alsam olur değilmi 850 ile arasında hız konusunda dağlar kadar fark var. 850 almak istemiyorum eğer 950 proda sorun yaşamazsam onu alacağım. bilgisi olan var mı?

950 uyumsuz diye biliyorum 850 evo Alman Lazım galiba

• Arkadaşlar benimde amazondan aldığım siparişim bugun elime geçti gayet güzel bir cihaz ssd takviyesiyle tadından yenmez.
  • bu ürünle asagidaki msi arasinda kaldim neler söylersiniz acaba. Yeni cikacak 1000 serisi kartlari beklemeli miyim sizce

http://www.amazon.com/MSI-GE62-Apache-Pro-004-i7-6700HQ/dp/B0150PJR3K/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1464442810&sr=8-1&keywords=msi+ge62+apache+pro&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011

• Turan1sT T kullanıcısına yanıt
    Alabilecek gücünüz varsa bekleyin, ama Türkiye'ye göndericekleri ve fiyatları nasıl olur bilinmez. Ben notebookcheckdeki testlere bakıp karar verdim özellikle ekranı büyük diye tercih ettim ısınma konusundada msi dan daha iyi. @Turan1sT
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.