Şimdi Ara

ASUS ROG GL752VL SORUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar arkadaşımda bu bilgisayardan var ve bugün ben kullanırken arkadaşımın hep yakındığı sorunları yaşadım. Ani Fps düşmesi. Bilgisayar yazın alınmış 7-8 aylık anca. 6700 hq 16gb ram gtx965m var. Ben de bugün H1Z1 yükledim oynarken Fps 80 lerden bir anda 24-25 lere düşüyor ve 5-10 saniye civarında kalıp tekrar 70 civarlarına yükseliyor ve bu döngü sürekli devam ediyor.

Not: Kendim lenovo z510 kullanıyorum 95-96 dereceye gelip kapanan bilgisayarım kendim termal macun uygulamamdan sonra inanın 70-72 yi geçmiyor şu anda 1 aydır. Fakat malum bunlar garantili bilgisayarlar servis yolu gözüktü mü dersiniz.

Sadece 10 dakika H1Z1 oynadım ve çıktım. 10 dakikadır forumdayım değerler şöyle:

ASUS ROG GL752VL SORUN

15 dakika Dota 2 oyunundan sonra. Değerler oyundan çıktıktan 2 dk sonra boştayken aınmıştır.

ASUS ROG GL752VL SORUN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuroxy -- 30 Mart 2017; 15:57:16 >

• Yardımcı olabilecek kimse yok mu ?
  • Hic gecikmeden verin servise.

Bende zamaninda rog serisi almistim 3 kere çeşitli sebeplerden servise verdim en sonunda paramı iade ettiler. Bir daha rog serisi almadim.

N550 var suan kafam rahat.

Oyunlarimida ps4 de oynuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • servis senin macun sürerken uğraşacağın kadar vakit ayırmayaccaktır bu işlem esnasında, ben player unknown battleground oynuyorum (güç seçeneklerinden , işlemci max ayarını 99'a düşürdüm artık çok nadif fps düşüsü yaşıyorum, sadece ilk toplantı adasında 22-25 fps oluyor daha sonra 71 dolaylarında geziyor fps)
    belki işlemcinin turbosunu kapatarak çözebilirsiniz ısınma olayını.

açıkçası bende açmayı düşünmüyorum kapağı garanti mevzusu yüzünden.
    sizin modelde daha fazla hacim var kapağın altında, bakır soğutucular ve termal pad ler ile gayet başarılı bir soğutma sağlayabilirsiniz ileride garanti sonlarına doğru.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.