Şimdi Ara

ASUS ROG GL502VT-FY034T (GTX970M) Kullanıcı Kulübü (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.042
Cevap
13
Favori
34.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mergen516

Sağolun hocam. Ürünü zaten servise filan yollamam ama sistemde bakım gördüğü yazıyorsa hepsiburadadan belki hediye çeki koparabilirim(çok sıkıntılı bir firma hiç sanmıyorum ama denicem)

Umarım tekrar stoklara girerde siz ve diğer isteyen kişiler alabilir.

Ürünü kaçıranların hatası tahminimce tüm forum sayfalarını okuyup zihinlerini bulandırdılar ve kararsız kaldılar.

Genel sorun ışık sızması ve hdd cızırtısıydı ben kayda değer başka bir şey göremedim. Eğer stoklara girerse kararsızlara tavsiyem: zaten ips ekran istiyorsanız sızma her üründe oluyor hdd cızırtısıda öyle. Bu donanımlara sahip bilgisayarla oyun oynarken fan sesi az olan ürün de duymadım.Tabi birde oyun bilgisayarı olmasına rağmen bu incelikte soğutma bence gayet başarılı(fan ve ısı ile ilgili yorumumu diğer kullanıcıların dediklerine göre söylüyorum)Son olarakda asus kalitesi(bundan önceki iki bilgisayarımda asusdu) ve gtx970m var işin ucunda.Ben 4300 e aldım şimdilik hakettiğini düşünüyorum. İlerde sıkıntı yaşarsam paylaşırım artık hayırlısıyla aranıza katılmış bulunmaktayım. yoruldum be

Hayırlı olsun hoş geldiniz aramıza. 3600 liradan aldık biz moralinizi bozmak gibi olmasın da. :P Ama 4300 bile bu cihaz için günümüz şartlarında Türkiye'de az kesinlikle.

• Sağolun.Tüm forumu okudum haberim var 3600 liraya satıldığından. Siz bedavaya almışsınız. Ben black friday zamanları bu ürüne hiç rastlamadım napalım kısmet bu işler belkide o zaman alsaydım hdd cızırtısı ve ışık sızması çok olan başımı ağrıtacak ürüne denk gelecektim.Herkes güle güle kullansın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mergen516 M kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun güle güle kullanın.

Bilgisayar da bişey yoksa sakın müşteri hizmetlerini falan aramayın hemen gönderin bakalım diyorlar benim de öyle oldu ondan sonra bekle dur gelecek diye hepsiburada verse verse 20 30tl lik hediye çeki verir bence değmez servisle uğraşmaya yinede sen bilirsin karar senin.

• Arkadaşlar bilgisayara format atan oldu mu? Klavyenin sağ taraftaki rakamlar çalışmıyor fikrinolan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

Arkadaşlar bilgisayara format atan oldu mu? Klavyenin sağ taraftaki rakamlar çalışmıyor fikrinolan var mı?

Driver ile ilgili bir sorundur muhtemelen. Formatı Windows 10'un sıfırlama yöntemiyle mi attınız?
  • Sağolun.

Sadece önceden servis geçmişi var mı diye sorcam birde bendeki gibi bir güvenlik bantlarının olup olmadığını.Bildiğim kadarıyla söylüyorlar ama söylemezlersede sıkıntı değil, böyle bir şey için zaten servise yollamam.

• Watch dogs2 yükledim arkadaşlar.40 dk sonra(ayarlar very high veya high dı hatırlamıyorum) gpu 72-75, cpu 78-87. Kasada klavyenin üst orta kısmı sıcaktı ve fanlarda normaldi. Uzun saatler sonunda sıcaklık değerlerinde değişiklik olacağını sanmam ama fan sesi artabilir belki(önceki yorumlarda helikopter gibi dendiğini hatırlıyorum, o kadar olur mu bilemem, umarım olmaz).fps değerlerine bakmaya gerek bile duymadım ve ultrada da çok rahat şekilde oynatıyor. Ama ultrada sıcaklıklar nasıl olur beni biraz düşündürüyor. Boş vaktim olduğunda daha uzun süreli test ederim.

İşlemci sıcaklığı fazla gibi ne dersiniz sizlerin nasıl?

• Yok hocam usb den aıfır format attım ve hala çözemedim sıkıntıyı problem ne acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Öyle soramazsın ilk önce Asusa mail atman gerekiyor ona göre cevap veriyorlar 1 gün içinde yine de sen bilirsin.

Call of duty advencad warfara oynadım sıcaklık dediğiniz gibi yüksek ama soğutması iyi kucağımda oynadım dizlerimi yaktı valla fan sesi arada bi 5 10 saniye yükseldi yine normale döndü bi sorun yok şuan.

Bilgisayarı geri istemek için 1 hafta aradım tamam diyorlar gönderen yok sonra mail attım iade kararından vazgeçilsin diye 2 günde geri gönderdiler genel merkeze gidiyormuş sanırım mail bence sadece asus müşteri hizmetlerini arayın bi sorun ne diyecekler büyük bir ihtimalle öyle bişey yok derler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 8 Mart 2017; 10:12:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

Yok hocam usb den aıfır format attım ve hala çözemedim sıkıntıyı problem ne acaba

Keşke windows 10'un kendi format özelliğini kullansaydınız çok daha temiz oluyor öyle.

• Hocam hallettim, asus canlı sohbet yardımdan soruyu sorar sormaz driver linki geldi. Meseleye hakim insanların çalıştığına sevindim:)
  • Beyler bu laptopta nvme ssd slotu yokmu var diye aldık elimizde kaldı teknik servisteki bayan yok dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: -Tarık

Beyler bu laptopta nvme ssd slotu yokmu var diye aldık elimizde kaldı teknik servisteki bayan yok dedi

M2 SSD slotu mevcut ben aldım taktım kullanıyorum.

• -Tarık - kullanıcısına yanıt
    İkinci sayfada görselleri NVMe disk montajının nasıl yapılabileceği ile ilgili fotoğraflar mevcut.
  • Teknik destek ekibi cahil o zaman bana Yok öyle bir slot takamayız dedi.Sol hoparlörüm çalışmıyor garantiye göndermişken onuda taksınlar istiyorum takmadan göndermezler inşallah bir normal ssd birde m2.ssd taktırmak istiyorum

• -Tarık - kullanıcısına yanıt
    M2 SSD yerine NMVe disk öneririm. M2 SSD ler 550MB/s hızına ulaşırken NVMe diskler 3200MB/s ulaşabiliyor. Yazma hızları da 1000 GB/s üzerinde. 4K sıralı ve rastgele okuma performansları da M2 SSD lere göre çok çok iyi durumda.

Samsung 960 Evo
    Samsung 960 Pro
    WD Black NVMe ve Intel NVMe diskleri mevcut.
  • akgun17 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben de samsung ile klonladim fakat ssd c olarak degil f olarak cikti. Hdd den boot ediyor gene. Siz bunun haricinde ne yaptiniz ?

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.