Şimdi Ara

ASUS ROG G550JK GAMING SERIES ORJİNAL KUTULU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Afyonkarahisar İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 ASUS ROG G550JK GAMING SERIES ORJİNAL KUTULU

Cihaz çocukluk arkadaşımın kendisi ilk sahibi tertemiz pırıl pırıl cihazdır. Kutusu vs herşeyi duruyor. Cihaza ekstra olarak 240 Gb Ssd takılmıştır. Vatan linkini koyuyorum inceleyebilirsiniz fotoları yükleyemedim en kısa zamanda yükleyeceğim isteyene Whtspp üzerinde atabilirim hemen.

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-g550jk-core-i7-4700hq-340ghz-16-gb-1tb-156-4gb-w8-notebook.html

ÖZELLİKLER:

*İ7 4700 HQ 4 Çekirdek İşlemci 3,40 Ghz

*16 GB Ram

*4 GB Nvidia GTX 850M Ekran Kartı

*1 TB Hdd + 240 Gb Ssd

*15.6" FULL HD IPS EKRAN

*Orjinal Rog Serisi Subwoofer

Cihazın çalışmasında herhangi bir sorun yok günlük aktif kullanılan cihaz güncel oyunlar vs oynuyoruz Discord üzerinden arkadaşla. Sadece Q tuşu basmıyormuş yapılabilir birşey olduğunu düşünüyorum bilen birisine gösterilirse. Ptt kargo ile gönderim yapılabilir Bilecik ve Eskişehir'de elden görüp test edip alma imkanı vardır. Alan arkadaşa hayırlı olsun 

TAKAS: RYZEN 5 SİSTEMLİ SADECE KASA İLE OLABİLİR

FİYAT: 3950 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 3950 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Afyonkarahisar Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• 870m li 17,3 ekranlı laptobu 4000e satamadım hocam bilginize

• emrekaradag kullanıcısına yanıt

Valla 4000 veren vardi arkadas satmadi gecenlerde simdi tamam satalim dedi bakalim yine arayan isteyen denk gelir piyasa cok uctu malesef..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz satildi yogun ilgiye tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.