Şimdi Ara

Asus Rog Bios ÜzerindencEkran Kartı Voltajı Nasıl Artırılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim elimde GTX 1050 Tİ var.Bu ekran kartı beni tatmin etmiyor zaten ileride başka bitane alacağım.Benim sorum Bios üzerinden ekran kartına nasıl voltaj veririm?

Anakartım:Asus Rog Strix X570-E

• Bildiğim kadarıyla pascal ve sonrası için bios editor yok ve hâliyle bios üzerinden pek bişey yapamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuvenDMRK

Bildiğim kadarıyla pascal ve sonrası için bios editor yok ve hâliyle bios üzerinden pek bişey yapamazsın.
    Peki bios üzerinden ekran kartı slotuna fazla güç verebileceğimizi duymuştum.Bir bilginiz varmıdır?
  • Hamza Ensar Sağlam kullanıcısına yanıt
    Eski anakartların bazılarında biosta pcı-e slotları için böyle bir ayar vardı.

Aslında, msi a.b ile voltaja göre hız ayarlayabiliyorsun, dilersen onu bir denersin ama bence voltaj vererek kaydadeğer bişey elde edemezsin.

MSI Afterburner yüklüyse ve denemediysen aşağıdakileri denersin.

Asus Rog Bios ÜzerindencEkran Kartı Voltajı Nasıl Artırılır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GuvenDMRK -- 22 Eylül 2020; 15:36:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuvenDMRK

Eski anakartların bazılarında biosta pcı-e slotları için böyle bir ayar vardı.

Aslında, msi a.b ile voltaja göre hız ayarlayabiliyorsun, dilersen onu bir denersin ama bence voltaj vererek kaydadeğer bişey elde edemezsin.

MSI Afterburner yüklüyse ve denemediysen aşağıdakileri denersin.

Sağolun denedim 4 Fps verdi artık idare edeceğim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.