Şimdi Ara

ASUS R7 260X - ÇİFT FANLI TEMİZ KART (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Takım_Tamam

mining olup olmadığınu nasıl anlayacaksın? birinin kartını değerinden ucuza satması benimde ucuza vereceğim anlamına gelmez halen neyin peşindesiniz anlamak zor benim malımın derdi size mi? kaldı işiniz gücünüz yok mu? kaç yıldır aynı terbiyesizliği yapıyorsunuz uzak durun benden

Alıntıları Göster
    terbiyesizlik yapan sensin herkes miningde kullanacak diye bir kural yok forum kurallarını ögrenememişsin yorum gelsin istemiosan 2.el kuralları dahilinde aç konunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

terbiyesizlik yapan sensin herkes miningde kullanacak diye bir kural yok forum kurallarını ögrenememişsin yorum gelsin istemiosan 2.el kuralları dahilinde aç konunu

Alıntıları Göster
    sen kimsin ya bu şekilde sana konuşma hakkını kim veriyor sen yorum yapmak zorunda mısın? git işine bak boş yapma terbiyesiz
  • bence bu arkadas bu kartı satmak için değil birilerini trollemek için ilan açmış. bu kartın o fiyattan bu forumda satılmasının imkansi olduğunu çok net biliyordur. belkide yazılan yorumlara bakıp kahkaha atarak guluyordur ne güzel trolluyorum diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

sen kimsin ya bu şekilde sana konuşma hakkını kim veriyor sen yorum yapmak zorunda mısın? git işine bak boş yapma terbiyesiz

Alıntıları Göster
    gerçek terbiyesizin ve forum kurallarını bilmiyenin kim oldugunu forumdaki herkes sende bende biliyoruz terbiyesizlik yapıp ters ters cevap vermesen yazmayacaktım daha hadi git forum kurallarını oku öyle konu aç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerzhul80

bence bu arkadas bu kartı satmak için değil birilerini trollemek için ilan açmış. bu kartın o fiyattan bu forumda satılmasının imkansi olduğunu çok net biliyordur. belkide yazılan yorumlara bakıp kahkaha atarak guluyordur ne güzel trolluyorum diye.
    hayır forum kurallarını bilse yoruma kapalı açsa ilanı en azından az bilgili diyecem bide ortada bişey yokken yaptıgımız yoruma terbiyesiz diye cevap verende kendisi çok alındı galiba gerçekleri söyleyince
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerzhul80

bence bu arkadas bu kartı satmak için değil birilerini trollemek için ilan açmış. bu kartın o fiyattan bu forumda satılmasının imkansi olduğunu çok net biliyordur. belkide yazılan yorumlara bakıp kahkaha atarak guluyordur ne güzel trolluyorum diye.
    boş yapma sanane seni ne ilgilendiriyor sen niye yancılık yapıyorsun?
  • quote:

gerçek terbiyesizin ve forum kurallarını bilmiyenin kim oldugunu forumdaki herkes sende bende biliyoruz terbiyesizlik yapıp ters ters cevap vermesen yazmayacaktım daha hadi git forum kurallarını oku öyle konu aç

Alıntıları Göster
    cevabı beğenmiyorsan yazma yazmak zorundamısın? halen forum kuralları diyorsun terbiyesiz utanmadan sıkılmadan yazıyorsun sana fikrini soran oldu mu? benim malımdan sanane seni ne ilgilendiriyor serbest piyasa istediğim fiyata satarım bundan sanane sen kimsin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Takım_Tamam -- 11 Mart 2020; 12:20:26 >
  • quote:

hayır forum kurallarını bilse yoruma kapalı açsa ilanı en azından az bilgili diyecem bide ortada bişey yokken yaptıgımız yoruma terbiyesiz diye cevap verende kendisi çok alındı galiba gerçekleri söyleyince

Alıntıları Göster
    ben kaç senedir ben burdayım utanmadan sıkılmadan terbiyesizlik yapıyorsun bana akıl vermeye çalışma elinde varsa sen sat senden alsınlar gelip burda boş yapma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Takım_Tamam -- 11 Mart 2020; 12:6:22 >
  • quote:

cevabı beğenmiyorsan yazma yazmak zorundamısın? halen forum kuralları diyorsun terbiyesiz utanmadan sıkılmadan yazıyorsun sana fikrini soran oldu mu? benim malımdan sanane seni ne ilgilendiriyor serbest piyasa istediğim fiyata satarım bundan sanane sen kimsin?

Alıntıları Göster
    baştan konuma yazma dersin kibarca terbiyesizin sen oldugunu forumdaki herkes biliyor ne düşük seviye çıktın ya aman bidaha yazmam konuna zaten
  • quote:

baştan konuma yazma dersin kibarca terbiyesizin sen oldugunu forumdaki herkes biliyor ne düşük seviye çıktın ya aman bidaha yazmam konuna zaten

Alıntıları Göster
    elli sefer yazdık ama boşa herkesi katıp karıştırıp forumu kullanmaya çalışman ne kadar terbiyesiz birisi olduğunu kanıtlıyor.
  • quote:

elli sefer yazdık ama boşa herkesi katıp karıştırıp forumu kullanmaya çalışman ne kadar terbiyesiz birisi olduğunu kanıtlıyor.

Alıntıları Göster
    ben ayıp bişi yazmadım sizin mantık farklı çalışıyor
  • 280TL verebilirim elden ankaradayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: NighTWarrioR

280TL verebilirim elden ankaradayım.
    Vermez arkadaşın işi ilan güncellemek 3 aydır burda bu ilan daha 6 ayı var

• Tebrik ederim sizi güzel fiyat ! Başka bir yerde elemanın birisi r7 370 e 650 TL fiyat çekti sen yine merhametli çıktın incitmeden şey yapıyon satış yapıyorsun

• Hocam 250 alabilirim hemen
  • 260 TL den alabilirim.
  • Aynı kartın 2 gb liği var isteyen 250 tl ye satarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: littlenikkisay

Aynı kartın 2 gb liği var isteyen 250 tl ye satarım
    175 TL verebilirim. Kargoyuda öderim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerkanalp

175 TL verebilirim. Kargoyuda öderim.

Alıntıları Göster
    250 liraya 1gb olanı alacak insanlar var.
    Malesef o fiyata veremem
  • quote:

Orijinalden alıntı: littlenikkisay

250 liraya 1gb olanı alacak insanlar var.
    Malesef o fiyata veremem

Alıntıları Göster
    200
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.