Şimdi Ara

ASUS PRIME X570-PRO .....1385.00TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
5.303
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tesekkur ederim.

İslemcinin ani isi yukselislerinin falan voltajla alakasi var dimi anakartla degildir ? Yani bostayken bile 50 asagisina dusmuyor ve surekli 60-70 cikip 55 e iniyo nihai performansta. Undervolt falan yapmadim. R7 3700X

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • R.Rheme kullanıcısına yanıt

Rica ederim.. Hayır anakart ile ilgisi olmaz ve sıcaklık değerleriniz normal. 3. Nesil Ryzen işlemcilerinin biraz ısınma değerleri yüksek ama problem olacak kadar değil. Stok soğutma mı kullanıyorsunuz?

• Mitra kullanıcısına yanıt

Evet, stok sogutucu kullaniyorum kasada ekstra ustte 2 fan var islemci isindigi icin cok gurultulu calisiyor ve rahatsiz edici derecede. Yani surekli 55-75 arasi isininca fan %100 donuyo ve can sikici oluyor maalesef

• R.Rheme kullanıcısına yanıt

Bende R5 3600 var. Sıvı soğutma kullanıyorum. Sıcak günlerde o bile zar zor soğutuyor, o yüzden sıvı soğutma tercih ediyorum. Ama havalar soğuyor artık ısınma sorunu olmaz bundan sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxi909

Haber veren arkadaşa teşekkürler

Pendik Neomarin den aldım şu anda teşhir ürünü değildi benim aldığım sistemden baktığımızda sadece Bornova da kaldı bilginize
    Hocam selamlar,benim ürün bugün teslim edildi yalnız kutu jelatinli değildi, kutuyu açıp baktım anakart jelatinindeydi hiç yerinden çıkarmadım. Teşhir olabilir mi acaba? Sizin üründe mı aynı şekildeydi?

@scerit hocam tekrar teşekkürler.

ASUS PRIME X570-PRO .....1385.00TL

• crona C kullanıcısına yanıt

Tr de alınan anakartlarda jelatin yok hocam zaten.

• crona C kullanıcısına yanıt

Benim aldığım kutu da jelatinli değildi içeriğinde sorun yoktu.

• @gtx295 , @maxi909 teşekkür ederim ikinize de

• Bu fırsata yakın bir anakart fırsatı yok mu 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EA6F8F78B

Tr de alınan anakartlarda jelatin yok hocam zaten.

Gerçekten öyle mi ya, neden yok? Hadi jelatin yok koruma bandı da mı yok? E nasıl bilicez daha önce kutuya ne oldu ne olmadı?

Bence sipariş verdim vatandan kargoda da o yüzden soruyorum

• Nicolai Tesla kullanıcısına yanıt

hiçbirinde koruma bandı ve jelatin yok. sanırım buraya gelirken dis açıyor yada böyle yollanıyor. bakarsın vida izleri yada genelde anti static poşetinde bant oluyor oradan anlıyabiliyorsunuz. toz felan varsada anlarsınız. güzel fiyata almışsınız fazla kurcalamayın ama isterseniz aldıgınız fiyattan alabiliriz ASUS PRIME X570-PRO .....1385.00TL 

• Kutuda jelatin ve koruma bandı yok ve aramıyorum zaten. Olana da rastlamadım şimdiye kadar ama bunda antistatik poşetinde de koruma bandı yoktu. Neyse teşhir olması bile umurumda değil bu fiyata almışım sesimi çıkarmam.

• Kullanmayacak olanın ellerinden öper, hemen gelip derdinden azad edebilirim....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarı siteye düşmüş 1800 den 1700 e bırakıyor almadım :)

• 2.EL Sitelerinden Bir sürü ilanlar var 1600 1550 tl gibi rakamlara verenler çıkar .

• ASUS PRIME X570-PRO .....1385.00TL

• al satçılar yine iş başında iyi küfür yediler yine benden ;)

• HepsiBurada da satılan 1400 TL ye satılan 2700X ler de düştü hemen piyasaya bizim millet akıllanmaz nesilden nesile geçen çakallık gerçekten babaları dedeleri 70 lerde fink atıyordu piyasada şimdi bunlar

• İzmir Karşıyaka’da satıyor birisi,makul bir şey söylese alırdım aslında ama 1850 diyor,kimsenin gözü doymuyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.