Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

ASUS PB279Q Kullanıcı Görüşleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
83
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Monitör >> ASUS PB279Q Kullanıcı Görüşleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1021 Mesaj
      27 Eylül 2016 13:32:35 Konu Sahibi
      Evde uzun süre kullanmak için bu monitörü aldım henüz elime ulaşmadığı için kullanıcı görüşüm yok maalesef bu ürünü kullanmış olan ve kullanmakta olan arkadaşlar görüşlerini yazabilirlerse çok sevinirim nette incelemesi var ama kullanmak çok daha farklıdır diye düşünüyorum.
      Benim bu monitörü tercih etme sebebim renk ve panel kalitesi nedeniyle oldu en azından incelemelerinde böyle son kullanıcı arkadaşlarda yorumlarını yazarlarsa çok sevinirim herkese iyi forumlar.

Monitörün linki

http://urun.n11.com/monitor-ve-ekran/asus-pb279q-27-5ms-4k-hdmi-dp-mdp-mm-vesa-siyah-3840x2160-monit-P130726520

|
      |

• Yarbay
      3571 Mesaj
      27 Eylül 2016 23:03:07
      Aynı özelliikte sayılabilecek bir monitör pg279q kullanan biri olarak memnun kalacağınız üst seviye güzel bir monitör 4k olması artı oyun amaçlı ise 2k 144,165 hz ıps ekran monitörleri tercih te edebilirsiniz geri iade edip kutusunu açmadan değiştirmek isterseniz tabikide şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyelim.
      |
      |

• Binbaşı
      1021 Mesaj
      28 Eylül 2016 09:53:47 Konu Sahibi
      yaşım artık uzun süre oyun oynamama pek izin vermiyor o nedenle çok fazla oyun oynayacağımı sanmıyorum daha çok film ve gündelik
      kullanım için olacak bu ürününün teknopad tarafından yapılan incelemesinde ekran değişik modlardayken kenarlardan sızan ışığın dengesiz olması beni
      rahatsız etmişti umarım kullanımda bu sorun olmaz. Bu ürünü tercih etmemde ki en önemli etken profesyonel bir ürün olması muhtemelen panel kalitesi
      ve ürünün genel kalitesinin normal ve oyuncu monitörlerine göre daha iyi olacağını düşünüyorum. Bakalım ürün gelsin kullanıp göreceğim ben birazda bu ürünü kullanmakta olan arkadaşlar var ise onlardan ürünün ince ayarları hakkında bilgi almak isterim hangi modda hangi ayar kullanılmalı vs.
      |
      |

Reklamlar
Paykasa
SEO
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.