Şimdi Ara

Asus P8Z68-V Kullanıcı İncelemesi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
3
Favori
13.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben de imzamdaki board'a yükledim Lucid Virtu ayarları falan birkaç değişiklik yapmışlar ama Lucid Virtu hala hata veriyor çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duketemre

bu karta SLI varmı

SLI var 8x8x olarak çalışıyor.
  • Arkadaşlar size bir sorum olacak bende Asus P8Z68-V PRO/GEN3 kullanıyorum bu bluetooth ta Ai Suitte Iphone için app var bunu yükledim ama bağlantıyı yapamadım siz yaptınızmı yapan varsa nasıl yapılıyor anlata bilirmi birde bu bios ekranında SS alma var bunu nasıl yapıyoruz ben flash disk takıyorum ama SS almıyor yada flash hangi usb ye takmamız lazım
  • arkdaslar asus p8z68 v pro gen3 anakartını kullanmaktayım bios versiyonum 3603 derecelerimde sıkıntı var acaba sizde bu sürümde boyle bir sıkıntı varmı overclock da aynı overclocksuzda aynı anlamdım gitti

Asus P8Z68-V Kullanıcı İncelemesi
  • bu anakartın sata kontrollerinde sorun var galiba stabil çalışmıyor bazen şak diye açıyor bazen de düşünerek açıyor programları vs sizdede böyle sorunlar varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 9 Mayıs 2014; 17:46:28 >
  • up up
  • Bende p8z68-v lx modelini kullanıyorum.

Bu anakarta gtx 750 ve üstü bir ekran kartı takabilir miyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Bende p8z68-v lx modelini kullanıyorum.

Bu anakarta gtx 750 ve üstü bir ekran kartı takabilir miyiz ?

p8z68-v düz olanını kullanıyorum 2x6970 kullanıyodum(1 tanesi bile 750 den daha iyi muhtemelen) 2 hafta öncesine kadar crossfire şeklinde, şimdi gtx970 kullanıyorum herhangi bir sıkıntı göremedim. Windows 10 kullanıyorum uefi olarak format attım en yeni olmayan 3402 bios ile. İşlemci i7 2600k.
  • McGhoosT M kullanıcısına yanıt
    Ayni islemciye sahibiz bende dun w10 kurdum. Intel hd 3000 graphic driveri bulabildiniz mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beocan B kullanıcısına yanıt
    İşlemci grafiklerini 1 kere biosa girmek için kullanmıştım ondada drivera gerek olmadı ama windows 10 un otomatik indiriyor olması lazım bir süre sonra. Bu hem hd graphics hemde harici ekran kartının aynı anda çalışma olayı vardı bu anakartta onu mu yapmaya çalışıyorsunuz?
    Yok hayir ben harici ekran kartini satmistim. Islemcinin dahili gpu driverini kurmuyor muyuz ?

Denemedim ama kendisinin kurması lazım windows 10 da. Daha eski sürümler içinhttps://downloadcenter.intel.com/product/52214/Intel-Core-i7-2600K-Processor-8M-Cache-up-to-3-80-GHz- burda driverlar var ama windows 10 için koymamışlar. Hiçbişey kurmadan zaten giriliyor windowsa.
    Aynen sikinti olmuyorda haricten kurulsaydi daha saglikli olurdu. Islemciyi stock fanlami kullaniyorsunuz ? Birde uefi kurdugunuzu soylemissiniz windows acilirmen asus logosu cikiyor mu ?

Akasa venom soğutucu ile kullanıyorum. Logo çıkmıyor ama biosta ayarı var çıkartabiliyorsunuz. Normalde çıkan yazılar (toplam ram, bağlı klavye mouse vs.) hala çıkıyor ama eskiden boot sıkıntısı vardı açılıyor kapanıyor bidaha açılıyordu o geçti birde hızlandı baya.
    Ben stock fan kullanıyorum harici ekran kartı varken sıcaklık 70-80 leri görüyordu sonra ekran kartını çıkardım sattım şu an max 40-50 lere çıkıyor (ne alakaysa çözemedim). Sizin o soğutucuyla şu anki sıcaklığınız nedir tatmin ediyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Ben stock fan kullanıyorum harici ekran kartı varken sıcaklık 70-80 leri görüyordu sonra ekran kartını çıkardım sattım şu an max 40-50 lere çıkıyor (ne alakaysa çözemedim). Sizin o soğutucuyla şu anki sıcaklığınız nedir tatmin ediyor mu ?

4.4 Ghz günlük kullanıyorum 5dk cpu-z stress testinden sonra 67-68 derecede oluyor. Kasaya hava akışı yoksa ekran kartı fark ettirmiş olabilir.
    Dogrudur eyv sagolun.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.