Şimdi Ara

ASUS P800+ p4 2,8E 800 Mhz 1MB @3570 +++? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by msakdogan</i>
    <br />slm 865pe sana pm attım

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'> cevap yazdım dostum
  • teşekkür ederim...
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'>yani sen flash dan sonra biostan 320 veya 266 mhz yapsanda 400 mhz olarak kabul edecektir bunu bilin. çünkü zaten biz bu pat ı booot block olayı ile açıyoruz buda 400 mhz için geçerli<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    Bunu anlamadım.
    su an normalde fsb yı 200mhz ustune cıkınca PAT kapanıyor bunda sorun yok.
    Ama flash layınca bu sorun kalkıyor fsb istenilen düzeye getirelebiliyor. değil mi?

Bende olan olay
    %20 OC yapınca ddr400 ramlerim ilk acılısta ve aida32 de 266mhz olarak gösteriyor.ASUS ram hızını dusurerek mı işlemci hızını artırıyor.Bunu bir daha deneyip emin olacam ama öyleydi.
    Başka hiç bi ayarla oynamıyorum sadece %10,20,30 olayı

• slm 865pe pm attım pat ile ilgili sana
  • asus p4p800 de pat olayını active hale getirince max fsb en az 15mhz dusuyor onlarca kez denediğim için ben en son normale donmusyum bu sekilde daha performanslıydı
    ama su an p4c800 delux var ve bu kartta pat limiti engellemiyor 263fsb de 1:1 pat acık daha ne olsun
    bu arada ben p4p800 varken karta p4p800se biosu yuklemiştim (baya zahmetli iş di tabi) p4p800 se de gozlemlediğim kadarıyla cpu vcor olayı biraz daha stabil ama voltaj arttırımlarına fazla cevap vermiyor bunun yanında ramleri 5:4 asenkron calıstırma şansınız oluyor
  • SLM PM ATTIM Brandybuck
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.