Şimdi Ara

ASUS P535 KULLANICILARI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.859
Cevap
28
Favori
627.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada asus p525 ile p535 prograları aynı gibime geliyor .Konu başlığı birleşebilir ...
    Tek fark işlemcileri neredeyse aynı sayılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guzzle -- 7 Nisan 2007; 6:39:33 >
  • Resim ekleyelim biraz.

ASUS P535 KULLANICILARI

Birde daha çok resim isteyenler alltaki link sizin için.
    http://www.mypocketpcmobile.com/DesktopModules/Gallery/Viewer.aspx?tabid=204&mid=584&path=¤titem=8

P525'ten farkları.
    Gps var.
    Tuş takımı yok.
    Daha iyi bir işlemci.
    Daha yüksek bir fiyat.yurtdışında 750$ başlanıç fiyatı bekleniyor.
    Kartvizit tarama.
    Cihazın kapatılabilmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetvel -- 7 Nisan 2007; 15:20:36 >

• Cihaza sahip arkadaşlar:
    Kullanmıyor musunuz bunu yaw? Gözlemlerinizi ekleseniz hani...
  • Şu anda bu pda'ya yogunlaştım..Aradiğim bütün özellikler var. Fiyati kaçtan acilacak merak ediyorum.
  • çıkmadı dimi bu canavar daha yaza kadar çıkarmı?
  • Bende Asus'u aradığmda Nisan Ayı içinde geleceğini söylediler.Gelirse şu an için Türkiye piyasasındaki en iyi PPC olacak.Tabi sonradan bir çok yazılım ve donanim hatası olmazsa.Kağıt üzerinde cihaz tam istediğim gibi bu cihaz çıkana kadar bekleyeceğim.Olmazsa başka cihazlara yelken açarız.Saolsun adamlar boş oturmuyor bizim gibi hızlı tüketicileri memnun etmek için hergün çalışıyorlar.
    I mate ultra serisi de yakında raflarda olur.
  • 1 hafta sonra cıkması lazım ama hıc sanmıyorum yaa.cıksada bır an once dusmeye baslasa yaza alırız artık bı tane
  • ben italyada bir sitede 480 euro ya gördüm
    arkadaşım orda master programında
    sanırım ona aldıracağım.
  • Arkadaşlar merhaba,

Cihaz 1 Mayıs gibi satışa sunulacak. Fiyatı 819USD + KDV olacak.
    Cihaz tek kelime ile mükemmel. Türkiye haritası yüklü olarak geliyor. 81 il merkezini de içeriyor.
    Ayrıca araç şarj cihazı ve araç monte aparatıda geliyor. Araç camına zahmetsizce takılabiliyor.

Sorunuz varsa yardımcı olmaya çalışayım.

Herkese kolay gelsin.
  • Arkadaşlar, gps yazılımından birkaç resim ekliyorum.

81 ilden kesitler ekleyebilirim.

Selamlar,

ASUS P535 KULLANICILARI

ASUS P535 KULLANICILARI

ASUS P535 KULLANICILARI

• Merhaba,

Turkcell GPRS ayarları otomatik olarak menuden yapılabiliyor. Hiçbir PDA phone'da mesajla ayarlar söz konusu degildir. Menülerden yapılır. Boşa operatörleri aramıyınız.

iyi çalışmalar,
  • 1 Mayıs'ta çıkacağı bilgisini neredene aldınız kesinse 2 hafta beklemeye değer bir cihaz.
    Cihaz elinizde mevcutsa kullanımı ile ilgili detaylı bilgi verebilirmisiniz.Cihazı Hp6815 Asus p525gibi cihazlarla kıyaslayabilerseniz iyi olur.
  • Merhaba,

1 mayıs bilgisini distributoru telecity'den aldım. 2-3 gün sapma olabilir dediler. Önce ya da sonra. yarın gazetelerde reklam bile cıkacakmıs.

Cihaz çok hızlı çalışıyor. İşlemci farkı hemen kendini gösteriyor. Birçok uygulama beraberinde geliyor. Sadece Türkiye haritasına bakacak olursanız destinator sitesinden 125 pound a satıyor. Presentation kumanda ozelligi var. Bluetooth ile calisiyor. Piyasada bu kumandalar 70usd civarında. Ayrıca kart vizit tanıma özelliği bu urunde de var. sbp backup yazılımı da ucretsiz geliyor. HP'den en az 300USD lik artı avantajı var.

pili de en iyi giden PDA phone. Harita 1GB SD karta yuklenmiş olarak geliyor. Araç monte etme aparatı kullanışlı. Kutuda tüm aparatlar var. 1GB SD kart, harita, araç şarjı, normal şarj, araç monte kiti, kulaklık, kalın türkçe kulanım kılavuzu.

Tavsiye ederim.
  • Dediğiniz gibiyse beklemeye değer.
    İlginenenler bu linkten İngilizce incelemesine bakabilir.
    http://asia.cnet.com/reviews/handhelds/0,39001703,39829943p,00.htm?
  • Ben bu Filmi ben hatırlıyor gibiyim (asus p525 yarın kesin satışta Yönetmen: telecity,sakarya)

quote:

Orjinalden alıntı: P535

Merhaba,

1 mayıs bilgisini distributoru telecity'den aldım. 2-3 gün sapma olabilir dediler. Önce ya da sonra. yarın gazetelerde reklam bile cıkacakmıs.

Cihaz çok hızlı çalışıyor. İşlemci farkı hemen kendini gösteriyor. Birçok uygulama beraberinde geliyor. Sadece Türkiye haritasına bakacak olursanız destinator sitesinden 125 pound a satıyor. Presentation kumanda ozelligi var. Bluetooth ile calisiyor. Piyasada bu kumandalar 70usd civarında. Ayrıca kart vizit tanıma özelliği bu urunde de var. sbp backup yazılımı da ucretsiz geliyor. HP'den en az 300USD lik artı avantajı var.

pili de en iyi giden PDA phone. Harita 1GB SD karta yuklenmiş olarak geliyor. Araç monte etme aparatı kullanışlı. Kutuda tüm aparatlar var. 1GB SD kart, harita, araç şarjı, normal şarj, araç monte kiti, kulaklık, kalın türkçe kulanım kılavuzu.

Tavsiye ederim.

• Orjinalden alıntı: P535

Arkadaşlar, gps yazılımından birkaç resim ekliyorum.

81 ilden kesitler ekleyebilirim.

Selamlar,

Verdiğiniz ekran görüntüleri şu bahsettiğiniz karta yüklü olarak gelen yazılım mı?
    Öyleyse harita filan aramaya da gerek yok. Araç tutucusu filan zaten extradan alınan exradan harcama yapılan ürünler. Bunda pakete dahil olması süperr. Kesinlikle tercih edilecek bir ürün.
    Ama bence tüm bu cihazlarda olması gerekenler: Harici görüntü kaynağına bağlantı (doğrudan yani öyle ek donanımla filan değil) ve usb host desteği. Bunlar da olsa kusursuzdu denebilir.
  • Az önce Asus P535'in kutusundan neler çıktığı ile ilgili bir video izledim. Gerçekten ihtiyaç duyulacak herşey kutudan çıkıyor. Gerçi şu presentation kumandası ve hafıza kartını göremedim ama benim için olmazsa olmaz olan araç cam tutucusu ve araç şarj cihazı kutuda var. Buna çok sevindim.

http://mobilplatform.wordpress.com/2007/04/04/asus-p535-kutudan-cikiyor/
  • Az önce Asus Türkiye'yi aradım.
    90 216 521 47 25

1 Mayıs'ta kesin piyasada olacağını söylediler.Fiyatıda belirlenmiş.
    819$+KDV=1320,00 YTL KDV dahil
    Hp 6815 ile bunun arasında 200 ytl fiyat farkı var ama daha iyi bir işlemci ve dahili Gps olması artıları.
    Yanlız Edge olmaması canımı sıkıyor çünkü operatörler arasında rekabet böyle devam ederse gprs fiyatları düşecek ve biz dünyanın parasını vereceğimiz aletle internette kağnı gibi gezineceğiz.Wifi her zaman her yerde bulunmuyor ama edge heryerde var.
    Hayırlısı Bakalım.
  • Aslına bakarsanız hep sömürülüyoruz. Mesela Asus P526 modelini de duyurdu. Bu sıralar yurtdışında satışa sunulmak üzere. P535'te olan herşey+tuş takımı+EDGE var ve daha hafif. Gel gör ki; hafızası düşük ve daha yavaş. Seç beğen bakalım
  • Arkadaşlar,

Cihaz ayrıca Türkçe olarak geliyor. Harita aramayın, en kapsamlı harita 1GB SD karta yüklü geliyor. Tüm il merkezleri var. Destinator sitesinde TR haritası 125 Pound civarında yani 350YTL'ye falan geliyor. Cihazla ücretsiz geliyor. EDGE desteği olsa daha iyi olurdu ama amaç dışarda iken mail'leri almak GPRS bağlantı rahat rahat yetiyor.

Harita cihazla gelen 1GB belleğin içinde. Cihaza takar takmaz kurulum başlıyor, next next yap, GPS ara de, 2dk da haritayı kullanmaya başlayın. HP6915 ile kıyaslanamaz.

Uzaktan power point sunum kumandası olarak kullanılabiliyor. Notebook'unuzda tümleşik bluetooth varsa, ya da 10$ lık bir usb bluetooth alırsanız, cihazdan sunuyu yönetebiliyorsunuz.

Kartvizit tanıma özelliği de var. P525'te de vardı. Sesli komut yazılımı da bundle edilmiş.

Bu hikayeyi duyduk diyenler için söylüyorum. Bugun gazetede reklamı çıktı. Demek ki az kaldı!

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.