Şimdi Ara

ASUS P535 KULLANICILARI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.859
Cevap
28
Favori
627.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sejder

quote:

Orjinalden alıntı: ilkaysvl

Forumda yazan bir arkadaştan fujitsu siemens ten Pocket Loox T830 gördüm gerçekten hoş bir alet ve opxxis arkadaşın dediğine göre 2007 Şubat başında Türkiyede piyasaya çıkacakmış tabi bizler onların yalancısıyız ne kadar doğrudur bilemem ben beğendim gerçekten güzel bir pda fiyatıda uygun olursa beklemeye bile değer de ben bu kadar sabredebilecekmiyim bilmiyorum bir yandann Hp 6915 al gitsin diyorum ama daha karar veremedim ....

Benim t830 hakkındaki görüşelerimşöyle eğer doğru biliyorsam ekran çözünürlüğü 240*240 bu sebeple birçok programı çalıştırmada problem yaşayacağı anlamına geliyor. Bkz. Hp 6915

Hp 6915 240*240 MI? Ya bi tavsiye verin dostlar... Hangi pda yı alıcam ben sonuçta ucuz olan bir cihazda değil bunlar. benim için dış görünüş çok önemli değil içi önemli benim için .. :P .. Hp 6915 te sorun yaşarmıyım uzun bir süre işimi görürmü kullanan yokmu bu cihazıı a dostlar derdime bi çare...

• quote:

Orjinalden alıntı: 09oz

HP 6815

http://forum.donanimhaber.com/m_10462532/tm.htm

ben 6915 i kullanan birileri bulabilirim istemiştim ama saol..
  • Arkadaşlar asusla hp arasında kaldım bana yardım edermisiniz ama bana akılcı yön vererek çünki 2 model arasında çok şeyler eksik.Wav çalıyor asus midi mp3 filan diğeri aac mp3 filan bluetoothları asus 2.0 diğeri eski versiyon.Biri tuşlu diğeri tuş takımı yok ne yapacağım bilmiyorum.
    Asus kalitesi gövdede mevcut diğeri gri kelle başı gibi tuş takımı özensiz.
    Biri sörf yaparken asusta bu yatık ekranda bile gezinebiliyorusunuz ayarı diğerininkini bilmiyorum.
    Birinde gprs var dieğerinde yok.
    Ulan istediğim özellikler karman çorman ne yapsamki?
    http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=1803&idPhone1=1738
    Buyrun buradan bakarak siz bana bir çıkar yol bulun.
    Birinin bat kısa diğerininki uzun.
    Of of offf...
    Biri 1.090 diğeri 1.200

• quote:

Şimdi Asusla görüştüm ve 4 aydan önce Türkiye'de satışa çıkmayacağını söylediler. Şuan 27-ARALIK-2006 Saat : 14:00 olduğuna göre 26-NİSAN-2007 gibi piyasada olacak demeki bu çok geç gibi geldi bana .. özellikle şimdi Pda olmayı düşündüğümden dolayı çok hayal kırıklığına uğradım ayrıca fiyatınıda sordum yetkililere ve P525 ile hemen hemen aynı olacağını söylediler tüm bekleyen arkadaşların bilgisine........

nası yani ya?cus artık
  • quote:

Şimdi Asusla görüştüm ve 4 aydan önce Türkiye'de satışa çıkmayacağını söylediler. Şuan 27-ARALIK-2006 Saat : 14:00 olduğuna göre 26-NİSAN-2007 gibi piyasada olacak demeki bu çok geç gibi geldi bana .. özellikle şimdi Pda olmayı düşündüğümden dolayı çok hayal kırıklığına uğradım ayrıca fiyatınıda sordum yetkililere ve P525 ile hemen hemen aynı olacağını söylediler tüm bekleyen arkadaşların bilgisine........

asus pda lere asus tr değil sts bakıyor arkadaşım.
    sen hangisiyle görüştün
  • a
    quote:

Orjinalden alıntı: TeeNKiNG

quote:

asus pda lere asus tr değil sts bakıyor arkadaşım.
    sen hangisiyle görüştün

asus tr den servisi aradımda sordum... p535 ne zaman çıkar diye sonuçta yinede bilgileri vardır diye düşüyorum yada yalan söyleyecek değiller ya... Walla elçiye zeval olmaz üstüne basa basa sordum adamlara fiyatına kadar bilgileri vardı ne kadarı doğru bilemem ama aradığım yer asus tr idi....

• aynı fiyattan bekleyenler boşuna beklemesin hele türkiyede rüyalarında bile göremez nedeni
    şuanda p525 ve p535 in satışını yapan bir sitede
    p525 ile p535 arasında 200$ lık fiyat farkı var.buna birde kdv eklendiğini düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geekking -- 29 Aralık 2006; 18:22:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: TeeNKiNG

aynı fiyattan bekleyenler boşuna beklemesin hele türkiyede rüyalarında bile göremez nedeni
    şuanda p525 ve p535 in satışını yapan bir sitede
    p525 ile p535 arasında 200$ lık fiyat farkı var.buna birde kdv eklendiğini düşünün.

Adamlar fiyatı p525 e yakın olur demişti biraz farklı olur sadece demişti iyi salladılar o zaman.
  • quote:

Forumda yazan bir arkadaştan fujitsu siemens ten Pocket Loox T830 gördüm gerçekten hoş bir alet ve opxxis arkadaşın dediğine göre 2007 Şubat başında Türkiyede piyasaya çıkacakmış tabi bizler onların yalancısıyız ne kadar doğrudur bilemem ben beğendim gerçekten güzel bir pda fiyatıda uygun olursa beklemeye bile değer de ben bu kadar sabredebilecekmiyim bilmiyorum bir yandann Hp 6915 al gitsin diyorum ama daha karar veremedim ....

ilahi arkadaslar... yoruma mahal bırakmamak icin direkt mailimden alıntı yaptım... ama sizde haklısınız firma yetlilerinin aciklamasina ne kadar güvenilir bu da ayri bir tartisma noktasi.
    bu arada özelliklet830 un ekran kucuklugu konusunda cok hakkının yendigi kannatindeyim...
    sonucta arkadaslar adamlar bu kadar ufak bi boyuta (araba anahtarı buyulugunde) dünyanın teknolojisini sıgdırmıs...
    kim ne derse desin su an tartısmasız efsane bi alet...
    ha bu arada turkiye forumlarında ben hic t830 kullanıcısına rastlamdım ki "arkadas ben kullandım su problemi" var diyen... dikkat edin yazılanların tamamına yakını hep alıntı....
    ben bir alman forum sitesindeki kullanıcıların yorumunu okudum... cihazın canavar gibi calıstıgını soyluyorlar...
    bu arada cihzın umts destekli oldugunu unutmayalım...
    bunu almakla extradan 3G cep telefonu alma ihtiyacı da ortadan kalkıyor...
    en iyisi su linke b bakmadada fayda var gibi....
    http://www.insidepda.de/pocket-pc,Fujitsu-Siemens-Pocket-Loox-T830,technische-daten,167.html

karsılastırma acısında diyorum birde su linke bakalım...

http://www.insidepda.de/ranking.php

• benim kafam acaip karıştı yaa, valla gidip w810 alıp oturacam,
  • Asus yeni bir GSM-PDA cihazı çıkarmak üzere. P735. Görünürde P535 ten farkı yok ama yeni teknolojilerle marifetleri biraz daha arttırılmış. Ne diyelim biz daha eskisini göremedik ki...

ASUS P535 KULLANICILARI

ASUS P535 KULLANICILARI

ASUS P535 KULLANICILARI

• eten m700 , x500 , benq p51 bunlar heralde 3-5 ay sonra gelir anca!!!
  • canim sikildi beklemekten gittim ipod aldım ne alakası var diyeceksiniz bunlar adamda kafa bırakmadı ki
  • 4 sene ye yakındır PDA kullanıyorum. 5 farklı cihaz kullandım bugune kadar.
    şu anda asus 636N kullanıyorum.
    gps li oldugu için bu aleti tercih ettim.
    bugune kadar pda+cep telefonlu bir alet hiç kulanmadım.
    pda ler ne kadar kuculsede cep telefonu boyutuna inemiyor. ve eğer bir pda+gsm kullanırsanız her zaman yanınızda telefondan daha buyuk bir makine taşımak zorunda kalıyorsunuz.

hp 6815 i gorunce fikrim değişti. pda ler gercekten cep telonu boyutuna indiğini görmüş oldum. aleti tek kusuru gps olmaması. GPS benim için olmazsa olmaz bir şart.

asus p535 merakla bekliyorum. sitesinde yazılan teknik özelliklerine gore boyutları boy da 1 cm 6815 daha buyuk.en ve kalınlık aynı.
    ama resimlerde oyle gozukmuyor daha buyuk gozukuyor.

asus tr teknik servis için denecek tek bir söz var.

pda ler konsunda bilgi bakımdan berbatlar.

size telefonda hiçbir destek veremiyorlar. tayvan a mail atıp soralım bizi birkaç gün sonra arayın diyorlar. bu forum sayesinde pda de yaşadığım tum sorunları giderebildim. asus tr tekink servis çok rezil.

pda lere bakan sadece bir kişi var. adı mehmet mi ne. adam toplantıda ise size yardım edecek kimse yok!!
    pda ile pc ile bluetooth uzerinden senkronize olmaz dedi adam!!
    1 saat sonra adamı aradım ben senkronize ettim demek için.

koskoca asus tr de pda lere bakan bir adam var. oda senkronizasyon bluetooth uzerinden yapılmıyor dedi!!!

gps konsunda da hiç bir bilgisi yok. tomtom ne adam bilmiyor!!!

asus p535 ben yinede bekleyecem.
    boyutlarına bakacam. duruma gore 6815 alıp. gps receiver alacam.

HP teknik servis mükemmel. asus 636n den once 2 farklı HP pda kullandım.
    adamlar teknik servis ve yardım konsunuda gerçektende mukememmeller.
    ve pda konusunda asus dan daha tecrübeliler.

yada p636n ve cep telefonu kulanmaya devam edecem.

bakalım bu 535 in boyutları nasıl gerçektende kucuk mu.

birde elektroniğin şu temel kuralı var unutmayalım..

bir alet ne kadar fazla işi bir arada yaparsa her işi o kadar eksik yapar.

yani foto makinesi+gsm+gps+pda olan bir alet bu 4 işlevi çok iyi yapmasını bekleyemezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirza -- 7 Şubat 2007; 1:40:10 >

• forum da okuduklarım sayesinde kararımı verdim ve p535 aldım. beyazı almaya diye gittim ama emin olun beyaz resimlerde görünüğü kadar kullanışlı değil, titiz biriyseniz sürekli bezlerle falan siliyor olursunuz. zaten beyaz da değil, sedefli çok açık krem gibi bir renk.

ben aleti bangkoktan aldım, uluslararası geçerli 1 yıllık garantiyle. cumartesiye kadar isteyen olursa ona da getireyim.
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın. Tecrübelerinizi de bekliyoruz bundan sonra. Kullanıcıları olduğuna göre yakında bu başlığı P535 kullanıcılarının adresi yapabiliriz..
    quote:

Orjinalden alıntı: zeynelb

forum da okuduklarım sayesinde kararımı verdim ve p535 aldım. beyazı almaya diye gittim ama emin olun beyaz resimlerde görünüğü kadar kullanışlı değil, titiz biriyseniz sürekli bezlerle falan siliyor olursunuz. zaten beyaz da değil, sedefli çok açık krem gibi bir renk.

ben aleti bangkoktan aldım, uluslararası geçerli 1 yıllık garantiyle. cumartesiye kadar isteyen olursa ona da getireyim.
  • quote:

forum da okuduklarım sayesinde kararımı verdim ve p535 aldım. beyazı almaya diye gittim ama emin olun beyaz resimlerde görünüğü kadar kullanışlı değil, titiz biriyseniz sürekli bezlerle falan siliyor olursunuz. zaten beyaz da değil, sedefli çok açık krem gibi bir renk.

Maliyeti nedir?
  • teşekkürler..

daha önce hp ipaq kullanıyordum, daha doğrusu kullanmaya çalışıyordum. ilk günün sonundaki tecrübeme göre ikisi kıyaslanamaz bile. p535 çok daha hızlı, tek seferde istediğim numarayı arayabildim. internet bağlantısı da wi-fi ile gayet iyi. hatta skype bile kullanabildim. hp ile bunlar mümkün olmamıştı maalesef.

kutudan stero kulaklık, deri kemer kılıfı, araç şarj kablosu ve cradle çıktı. cradle biraz ilginç, ikinci bir parçası da var, arabaya monte edilebiliyor anladığım kadarıyla.

1 gb mini sd ve ilave bir pil olan paketi de var ama fiyatı 65 usd farklı. ben ucuz kutuyu tercih ettim. hp ipaq tecrübemde, pil çıkartıldığı anda alete hard reset atılmış gibi oluyordu. bunda da öyle olacaksa ilave pilin gereksiz olduğunu düşündüm. zaten kullanmakta olduğum 2gb mini sd'm olduğu için 65 usd yi kendime saklamayı tercih ettim.

kullandıkça gördüklerimi yazmaya çalışacağım.

quote:

Orjinalden alıntı: shimoda

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Tecrübelerinizi de bekliyoruz bundan sonra. Kullanıcıları olduğuna göre yakında bu başlığı P535 kullanıcılarının adresi yapabiliriz..
    quote:

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.