Şimdi Ara

Asus N55SF (2GB nVidia GeForce GT 555M) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.154
Cevap
27
Favori
396.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bahti24

bence pahalıı MSI ge serisi o daha güzel ve ucuz

daha yeni çıktı piyasada tam anlamıylada çıkmış sayılmaz 1 2 yer dışında henüz türkiyede yok denebilir fiyatının düşeceğini düşünüyorum. Ben vatanın %25 kampanyası beklerim almak için lenovayada kafam gidiyor ama %80 Asus alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serzeni$te

quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: VeRMİNaaRD

quote:

Bu urun ne zaman gelecek tahmini olarak yada resmi bilgi varmi ? Kimileri eylul diyordu, kimi ekim kimi ocak.. Bu urun ne zaman gelecek tahmini olarak yada resmi bilgi varmi ?

bende kasım aralık diyeyim tam olsun

Hala bekliyorum çıkacak diye 2 aydan önce gelmez bu..

http://www.sadecenotebook.com/Asus-N55SF-S1349V-Core-i7-2670-220-Ghz-4-GB-750-GB-2-GB-VGA-156-Win-7-Premium,PR-47914.html

Güvenilir mi bu site acaba ?

Ben alışveriş yapmadım; ama yapan kişiler olduğunu gördüm bu forumda bir sıkıntıları yoktu sanırım.

• Bayram öncesi satışta olacak diyolla.
  • Msi ge620dx ve lenovo y570 karsisinda ne yapacak acaba? Tahminler?
  • Sadecenotebookta stoklara giriyormuş i5lisi iyi duruyor fiyatı da iyi olursa alınabilir.

ÜRÜNLER (Kasım 2011'de stoklarda)
    ASUS N55SF-S1234V Core i7-2670 2.20 Ghz 4 GB 500 GB 2 GB VGA 15.6" Win 7 Premium (1119$ + KDV ) *
    ASUS N55SF-S1194V Core i7-2670 2.20 Ghz 8 GB 750 GB 2 GB VGA 15.6" Win 7 Premium (1239$ + KDV ) *
    ASUS N55SF-SX236V Core i5-2430 2.40 Ghz 4 GB 640 GB 2 GB VGA 15.6" Win 7 Premium (879$ + KDV ) *
    ASUS N55SF-S1349V Core i7-2670 2.20 Ghz 4 GB 750 GB 2 GB VGA 15.6" Win 7 Premium (1099$ + KDV ) *
    ASUS N55SF-S1235V Core i5-2430 2.40 Ghz 6 GB 500 GB 2 GB VGA 15.6" Win 7 Premium (985$ + KDV ) *
    *Fiyatlar kesin değildir. Ürünler stoğa girince kesinlik kazanacaktır...
  • i5 in bluraylisi muhtemelen 6gb rami olandır 2bini blur vatan %25 yaparsa 1600 civarı olur gibi yılbaşında yaparlarsa alırım
  • kasım oldu dört gözle bekliyorum..
  • http://pcdepo.com/asus-n55sf-s1349v-notebook-urun6787.html fiyat performansı açısından iyi başlangıç lenovoyla özellikleri aynı işlemcisi dışında msi ile aynı işlemciyi paylaşıyorlar işlemci dikkate alınırsa aynı fiyattaki msi ile kapışırlar ama öncelikmuhtemelen asusun olacak yeni model olması açısından arkadaşla merak edecektir lenovo işlemciden kaybetsede aradaki performans farkı algılanmaz çok düşük. fiyat performansı açısından lenovo ençok tercih edileni olubilir yinede.asusta ekstra bluray olsaydı daha cazip olabilirdi kendisi sitesinde olduğunu söylüyor hem yazıp hem okuyabiliyor.i5li modelleride bi girsin belki onlarda vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 3 Kasım 2011; 15:16:38 >

• Vatan'da olsa ve %25 kampanyası olsa, 1.700'e, 1.800'e falan düşse, o zaman alınabilir bence.
  • Lenovo ve MSI ile yarışacak olan okkalı model >http://pcdepo.com/asus-n55sf-s1194v-notebook-urun6782.html

Lenovo'nun GDDR 5 Ekan Kartı +

MSI'nin Full HD Ekranı +

Asus'un Blu-ray +

------------------------------

Bu artılar da ortaya 'kime göre' durumunu ortaya çıkarıyor. Ama Asus ve MSI'nin 7200rpm'leri yabana atılmaz.

Asus'un Fiyatı - (şu an için)

N45'ler de gelir umarım.
  • N55SF-S1194V fhd diyor fakat ekran çözünürlüğü 1366 X 768 başka yabancı sıtelerde 1920 x 1080 yzıyor pc depo yanlıs yazmıs olablrmı bu pc ye 1366*768 çözünürlük yakısmaz
  • oyun düşünüyorsan full hd çözünürlülük fazla gelir bu karta akıcı oynayamazsın multimedya için iyi olurdu budurumda asusun n53 serisinden farkı kalmazdı full hd çözünürlülükte. n53 serisinde 550m kartla oyunlar hd çözünürlülükte (1366x768)oynana biliyor görseller multimedya için iyi olur.lenovo bu konuda akıllılık etmişti.asusta onu dikkate aldı ama kendi sitesinde hd olanıda var full hd olanıda gözüküyor ekran seçeneği sunmuş olabilir.bakalım ne olur.full hd de oyun için önerilmeyebilir ama yeni model olması açısından merak edenler talepte bulunur arz talep meselesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 3 Kasım 2011; 16:50:23 >
  • arkadaslar Asus N55SF-S1194V ürün 1080p sadecenotebook teknık hattyla gorustum duzelttıler cozunurlugu fhd bilgilerinize.
  • arkadaşlar bu subwoofer kutudan çıkıyor anladığım kadarıyla. pcdepodan almayı düşünüyorum fakat kutu içeriği yazmıyor. satın alan arkadaş var mı acaba
  • Bu ürün ne zaman hepsiburada, vatanbilgisayar, teknosa gibi sitelere giriş yapar tahminen bilgisi olan varmıdır arkadaşlar. Satışa sunulan site sayısı 2 neden diğer sitelerde yok acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gx2delete

arkadaşlar bu subwoofer kutudan çıkıyor anladığım kadarıyla. pcdepodan almayı düşünüyorum fakat kutu içeriği yazmıyor. satın alan arkadaş var mı acaba

Evet subwoofer çok önemli çıkıyormu çıkmıyormu kutu içeriği nedir hiçbirşey anlayamadım bende biraz daha bekleyeceğim.
  • quote:

Bu ürün ne zaman hepsiburada, vatanbilgisayar, teknosa gibi sitelere giriş yapar tahminen bilgisi olan varmıdır arkadaşlar. Satışa sunulan site sayısı 2 neden diğer sitelerde yok acaba.

özellikle vatan bilgisayara gelmesi iyi olur. internetten cok şey aldım fakat 2500liralık bir bilgisayr olunca internetten almadan önce bir cihazı görmek lazım diye düşünüyorum.
  • quote:

quote:

Bu ürün ne zaman hepsiburada, vatanbilgisayar, teknosa gibi sitelere giriş yapar tahminen bilgisi olan varmıdır arkadaşlar. Satışa sunulan site sayısı 2 neden diğer sitelerde yok acaba.

özellikle vatan bilgisayara gelmesi iyi olur. internetten cok şey aldım fakat 2500liralık bir bilgisayr olunca internetten almadan önce bir cihazı görmek lazım diye düşünüyorum.

Hocam senin konuyu sordum müşteri hizmetlerine şimdi ;

kutu içeriğinde harici subbufer notebook notebook adaptörü
    adaptör uzatması
    ve kitapçıkları mevcuttur.

Yanıtı geldi bilgine

• Şu an i5li versiyonunu satan tek yer pcdepo sanırım? Bu kadar çabuk gelmesini beklemiyordum ama iyi oldu vatan'a falan da gelse keşke biran önce.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam senin konuyu sordum müşteri hizmetlerine şimdi ;

kutu içeriğinde harici subbufer notebook notebook adaptörü
    adaptör uzatması
    ve kitapçıkları mevcuttur.

Yanıtı geldi bilgine

Cok sagol dostum. Eline saglik. Zaten kutudan baska bisey beklemiyoduk ama sub işi cok iyi olmus :) pcdepo guvenilir bir site ama genede dusunuyorum hala. Gormeden almak nasil olur diye. Neyse bayramdan sonraki persembe gunune kadar zamanimiz var zaten. Herkesin bayrami kutlu olsun simdiden.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.