Şimdi Ara

asus 'n53sn-sz002v' sorun var galiba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Laptobu alalı 10 gün falan oluyor. Üzerinde newrevision etiketi mevcut. Diğer kullanan arkadaşlarda da şu söyleyeceğim şeyler var mı, ne yapmam gerekir yardım bekliyorum..

-Bluray sürücüsü bastırınca 1 milimetre kadar oynuyor, içe doğru gidiyor. Hiçbişey yapmadan aleti ters çevirip baktığımda o bölümde 1mm açıklık olduğunu gördüm
    -Durup dururken kasanın içinden bana daha çok sağ tarafından gibi geldi ama , eski mekanik saatlerdeki gibi "çıt sesi" geliyor. Bazen uzun zaman boyunca çıt çıt diye geliyor, bazende saatlerce gelmiyor

Şimdiden teşekkür ederim, yardımlarınızı bekliyorum...

• eğer kullanıcı kulübünün mesajlarını okusaydınız anlardınız..çıt çıt sesi gayet normal hdd den gelen bir ses...ben de blue-ray yok fakat dvd room elleyince içine hafif gçüyo normal bişey..arkasında benim de biryerde hafif açıklık var gibi..yani normal şeyler bunlar panik yapmanıza gerek yok 129v modeli benimkisi..sizin modelde en çok görülen sorunlar hoparlörden cızırtı ve elektrik kaçağı..eğer onlar yoksa sorun yok demektir..
  • okudum bi kısmını, bu sorunlar içinde arama yaptım ama denk gelmedi demekki. Hoparlörde cızırtı yok. Elektrik kaçağını nasıl anlayacağım eğer varsa :) yardımın için teşekkürler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.