Şimdi Ara

Asus N 551 jw (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
675
Cevap
10
Favori
27.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de düşünen arkadaşlara tavsiye edebilirim. Bip sesi dediğiniz şey anormal değil, sıradan bir ses. Aynı fiyattaki MSI GE70'i düşünecekseniz eğer onun touchpadiyle 30sn bilgisayarı kullanın ve tekrar düşünün. Kasa malzemesi de cabası. Mouse kullanırım zaten mantığıyla malzeme dandikliğini göz ardı etmeye çalışmayın, elbet işiniz oluyor onunla da. Renkli klavye diye aldanmayın sadece o cihaza. Özellikle sadece oyun için değil de ofis vs için kullanacaksanız pişman olmayacağınızı garanti edebilirim. İş ve oyun karışımı çok ideal bir cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum daha kullanmadan kasa kalitesi diyosun al ben kullaniyom cok iyi kasasi var plastik degil kasa oyunlarda cok iyi performans aliyorum ayni fiyattaki msi lerden cok daha iyi bir bilgisayar kulananlara soun alcak olan kisiler

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakanhasan

İntel N-7260, AC den çok mu kötüdür?

Ben bilgisayarı aldığımda Wi-fi kartını N7260 tan İntel Ac7260'a çevirdim. Aslında internet hızı olarak çok bir fark yok. N 7260'tada Wi-di mevcut. İkisinin arasındaki en büyük fark birinin AC (5 GHZ) yayını desteklemesi.Eğer etrafınızda Ac modem varsa bu size bağlantı hızı ve kalitesi olarak yansır.Yoksa hayatınızda AC modemle işiniz olmazsa almaya gerek yok diyorum ben.
  • kijiro K kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, wi-fi bağlantısında kopma yaşıyorum zaman zaman, modem zyxel'in pro 600 seriesi. Biraz eski bi modem değiştirmeyi düşünüyorum.

• Gencler kullanan var alin 2 oyun bitirdim cok performansli bir bilgisayar

• http://www.vatanbilgisa...6-4gb-w10-notebook.html

arkadaşlar yeni eklendi vatana sanırım. almayı düşünüyorum kullanan var mıdır bu makineyi görüşlerinizi alabilir miyim??
  • donbaloglu D kullanıcısına yanıt
    Dostum bilgisayar bende var sorularini bekliyorum

• XxquattroxX kullanıcısına yanıt
    hocam ürün 4300 iken bi anda 5000 e çıktı ama haftasonuna tekrar düşmesini bekliyorum ama düşse dahi;
    - 4300 lira vermeye değer mi?
    - Görüntü kalitesi iyi olsun istiyorum sizce ne durumda?
    - 1 gb hdd + 128 gb ssd bulunmakta hdd 5400 rpm mi yoksa 7200 rpm mi?
    - Biliyorum oyun bilgisayarı değil ama oyunlarda da zorlanmayacak seviyede olduğunu düşünüyorum siz hiç oynadınız mı ve performansını nasıl değerlendirirsiniz?
    şimdilik merakım bu kadar aslında düşse direk almayı düşünüyorum artık bakmaktan yoruldum ama siz de genel olarak düşüncelerinizi ve görüşlerinizi yazarsanız çok memnun olurum.
    Oncelikle bilgisayarin ekrani ips ekran yani genis gorus acisina sahip ve pencerenin onunde kullansaniz dahi parlama ve goruntu kaybi olumuyor. Hdd ye gelelim ssd yok bu arada hdd 5400 rpm ama gayet performansli yavaslik soz konusu bile degil oyunlari rahatlikla kaldiriyor ben battlefield 4 call of duty ghosts bitirdim kesinlikle isinma yapmiyor oyun oynarken gpu 60 dereceyi gecmiyor fani cok performansli alinabilecek bir bilgisayar paraniza deyeck bir bilgisayar malzeme kalitesi cok iyi egilme yapmiyor klavyeye bastirinca ekran karti gayet performansli benim bildigime gore 4gb den paylasim ile 12 gb ye cikiyor. Islemcisi desen i7 hic takilma donma kasma yasamiyorsun klavyesi ve touchpadi guzel klavyesi isikli gaming bir bilgisayardan farki yok denilecek kadar az ben hic dusunmeden aldim

• Bu arada sistemi aldigin zaman win 10 a yukseltmeyi unutma eger alacaksan sistem sadece 2 gb ram yiyor geriye 14 gb ram kaliyor buda sana yeter oyunlarda

• Ssd olmasa bile hdd si zaten gayet hizli sistem 10 sn de aciliyor gecikme yasamassin ssd de pek aramassin

çok teşekkür ederim kardeşim. ssd yok diosun ama attığım linke baktıysan 128 gb ssd var belki senin aldığın modelde yoktur. kronik bi sorun var mı acaba diye düşünmüştüm ama sayende bu şüphe de kalkmış oldu. düşmesini bekliyroum artık :))
  • Senin attigin link acilmiyor dostum acilan bir link atarsan bende bakabilirim

kusura bakma hocam kontrol etmemiştim ben.tekrar atıyorum.

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-n551jw-core-i7-4720hq-26ghz-16gb-1tb-128-ssd-156-4gb-w10-notebook.html
  • Bende bu bilgisayari almayi dusunuyorum dostum fiyati suanda 4000 lira ve ozelliklerine gore mantikli geliyor bana da

• Hsnzma H kullanıcısına yanıt
    ben 4000 e düşer düşmez aldım arkadaşım. henüz ilk saatlerim ben öyle oyun falan pek oynamam ama görüntü kalitesi çok iyi zaten benim aradığımda buydu. yanında subwoofer var onunla birlikte gayet güzel ses de alabiliosun.ssd li bir bilgisayar bu fiyata gayet iyi şu anda kesinlikle tavsiye ederim.
    http://www.vatanbilgisayar.com/asus-n551jw-core-i7-4720hq-26ghz-16-gb-2tb-156-4gb-w81-notebook-bilgisayar.html benim aldigim bilgisayar bu magzalarda yok diye biliyorum o bilgisayar senin dedigin yani ben gormedim alirken bunuda 3900 tlye almistim bu arada

Yanlis yazma ihtimalleri yuksek ama bu bilgisayar varsa gercekten ozellikleri buysa ssd si varsa git su anda al dusunmeden fiyati en fazla 3700 e duser

Almissin ssd si varmi gercekten icinde yoksa yanlismi yazmislar

herşey sitede yazdığı gibi kardeşim ssd var win 10 kurulu ve yanında subwoofer var.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.