Şimdi Ara

Asus mu Ipad mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
2
Favori
1.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • önce kullanım amacını ve ihtiyaçlarını belirle yoksa tam olarak bir değerlendirme ve tavsiyede bulunamayız.
  • Asus alırsan bilgisayarı aratmaz. Ipad alırsan oyun oynamak dışında adam gibi iş göremezsin. Mp3 atmak için bile pcye bağımlı kalırsın. Asus daha komple bir cihaz. İşlemcisi de süper. Hiç düşünme Asus al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hali hazırda evde sağlam bi masaüstü var, tableti iş yerinde olsun veya seyahatde olsun kullanım amaçlı düşünüyorum.Tabi ki internet, oyun ve video amaçlı kullanacağım o yüzden başımı ağrıtmasın istiyorum. Aslında iki ürünüde bugün gidip mağazada inceledim ikiside cam gibi ve hızlı açıkçası, kullanan arkadaşların fikirlerini almak istedim özelliklede ipad kullanan arkadaşlardan.
  • seyahatte, video, internet amaçlı bölümünde asus önde. video konusunda nerdeyse her türlü formatta videoyu oynatan, alt yazı (gömülü olsun veya olmasın) gösteren bir çok ücretsiz video oynatıcı program var. internet dersen android işletim sistemi o konuda zaten önde. oyun konusu ise biraz karışık. tegra çip setin yüksük çözünürlükte sıkıntılı olduğu söyleniyor.
    ipad tarafında ise asus tarafındaki oyun sıkıntıları kadar olmasa da; tek tük takılma olduğu internette bir kaç yerde geçiyor.
    anlayacağın bu sene full hd'ye geçiş senesi olduğundan oyun bakımından, daha tam anlamıyla kullanışlı değiller.

son olarak yeni ipad alacaksan 16 gb hafızayı pek tavsiye etmiyorum. neden dersen artan çözünürlükle gelen; kaplamaların artan boyutu (sd kart desteğinin olmadığı göz önüne alınırsa) hafıza konusunda dar boğaz yapabilir.

• fikrin için teşekkür ederim arkadaşım sanırım indirimede girer asusa yöneldim sağol
    bi de asus üretimi olan google nexus 7 çok hoşuma gitmişti acaba onunla kıyas edersek nasıl bi sonuç çıkar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sail_away -- 28 Ağustos 2012; 13:49:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.