Şimdi Ara

ASUS Memo Pad HD 7 [Kullanıcı Kulübü]-[AnaKonu]-[Rom]-[Driver] (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.478
Cevap
60
Favori
247.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LordOfTheKings

Yav arkadaş anlamadığım benim hepsiburada dan alıdğım 8gb lik tablete aldığım günden beri hiç bir güncelleme gelmedi. Tablet hakkında kısmı işte böyle bunun gibi olan varsa ve güncelleme aldımı merak ettim

Benim tablet ayni model bende guncelleme görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarîhçî

quote:

Orijinalden alıntı: hasitur

quote:

Asus Memo Pad HD 7 ile Asus Memo Pad 7 arasında ne fark var?

ASUS MeMo PAD HD 7 (ME173X) (Yeni)
    ile
    ASUS MeMO Pad 7 (ME176C) (En Yeni)
    ASUS MeMO Pad 7 (ME172V) (Eski)

hangisi?

Asus ME176CX-1B008A 7'' 8GB Tablet

ve

ASUS MeMo PAD HD 7 (ME173X)

diyoum hocam. Hayatımda hiç tablet kullanmadım da. 300-400 lira civarında bir tablet alacağım. Bu tabletler çarptı gözüme. Bir de Reeder'in ve Acer'ın bir kaç tableti. Aradaki farkı merak ettim.

Belirttiğim iki tablet arasında 60-70 liralık bir fark var.

Asus ve Acer gibi markalı tabletlerin yanında Reeder denen markanın adını anmanız hiç de iyi olmamış yine siz bilirsiniz ama Reeder almayın...

• quote:

Orijinalden alıntı: kimone

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hasitur

quote:

Asus Memo Pad HD 7 ile Asus Memo Pad 7 arasında ne fark var?

ASUS MeMo PAD HD 7 (ME173X) (Yeni)
    ile
    ASUS MeMO Pad 7 (ME176C) (En Yeni)
    ASUS MeMO Pad 7 (ME172V) (Eski)

hangisi?

Asus ME176CX-1B008A 7'' 8GB Tablet

ve

ASUS MeMo PAD HD 7 (ME173X)

diyoum hocam. Hayatımda hiç tablet kullanmadım da. 300-400 lira civarında bir tablet alacağım. Bu tabletler çarptı gözüme. Bir de Reeder'in ve Acer'ın bir kaç tableti. Aradaki farkı merak ettim.

Belirttiğim iki tablet arasında 60-70 liralık bir fark var.

Asus ve Acer gibi markalı tabletlerin yanında Reeder denen markanın adını anmanız hiç de iyi olmamış yine siz bilirsiniz ama Reeder almayın...

Asus'un 176C modelinde problemler varmış sanırım kronik olarak. O yüzden Samsung ve Acer arasında kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbrky1127

quote:

Orijinalden alıntı: LordOfTheKings

Yav arkadaş anlamadığım benim hepsiburada dan alıdğım 8gb lik tablete aldığım günden beri hiç bir güncelleme gelmedi. Tablet hakkında kısmı işte böyle bunun gibi olan varsa ve güncelleme aldımı merak ettim

Benim tablet ayni model bende guncelleme görünüyor

Hocam derleme numarasi bile aynimiydi guncelleme geldiginde ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbrky1127

Evet hocam yaziyor tabletin model no'su K00U

Hocam peki tableti nerden aldiniz ve modeli 1A004A mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GonnaFlyNow -- 21 Temmuz 2014; 3:34:29 >
  • ASUS MeMO Pad HD 7 ME173XX-1A004A (K00U)

ASUS MeMO Pad HD 7 ME173X-1A065A (ME173X)

ASUS MeMO Pad HD 7 ME173XX (K00U)
    K00U_WW_user_4.2.4.28680_20131023 (Tek Güncelleme)

ASUS MeMO Pad HD 7 ME173X (ME173X)
    ME173X_WW_user_4.2.4.06716_20130918 (1. Güncelleme)
    ME173X_WW_user_4.2.4.72702_20131128 (2. Güncelleme)
    ME173X_WW_user_4.2.4.82093_20140525 (Son Güncelleme)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasitur -- 21 Temmuz 2014; 7:03:25 >
  • Arkadaşlar son güncellemeyi yapamadım 7.88 MB dosyayı indiriyorum yeniden başlatıyor yüklerken komut yok diyor. Lütfen cevap yazın

• @falcon86

Hocam tableti aynı zamanda aldık senle. benim tablete aldığımdan beri hiç güncelleme gelmedi sana geldimi ?
  • Yok hocam bana da hiç gelmedi.

• Arkadaşlar telefonum lumia 925 windows phone.

Tabletim ipad, ios Kısacası androidden hiç anlamam.

Şimdi 4. Sınıfa geçen yiğenim tablet istiyor ama ipad alamayacağım.

Ucuz tabletleri araştırdığımda en alınası aus memo pad geldi. Bugün yarın almam lazım. hangi versiyonlu modeli atamak lazım. 4A mı, 65A mı.

Sanırım en yenisi asus memo pad me176c, hem 16 gb hem 5mpx kamerası varmış. Teknosada 399 tl. Ama bu iki çekirdekliymiş, performans farkı var mıdır?

16 gb modeli artık bulunmuyor sanırım.

8gb olanı aldığımızda hafıza kartına uygulama taşıma nasıl yapılır.

Usb den yada pc den bağladığımızda içine film vb atmak bir çocuk için kolay mı?

Şarj yüzdesi görünmüyormuş, hangi uygulama yüklenmeli bunun için.

Bonus card ile zincir mağazlar yada güvenilir sitelerden en uygun fiyatlı kampanya varmı bildiğiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 22 Temmuz 2014; 16:51:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar hd7 ME173X için m-usb to vga kablo bulabilen var mı? uygun bir kablo bulamadım bir türlü.
  • biuu kullanıcısına yanıt
    176c 16 gb sadece Teknosa'da satılıyor. Cihaz 4 çekirdek ve işlemcisi çok performanslı ve otg bağlanabiliyor. Öncekinde (173 serisi) bağlanmıyor. Öncekinin tek iyi yanı şarjıdır. 176 'ya göre 2 saat kadar fazla gider. Bunun şarjı ortalama oyunlarda 4-5 saat gider. Birde yenisi kitkatlı eskisi jelybeenli dir. Eskisi ve yenisinde de karttan uygulama çalışmıyor. USB'yi otg ile bağlayınca hemen görüyor. Şarj yüzdesi 176'da görünüyor. 176'yı alırsanız bir nevi çok yakan ama hızlı giden spor bir aracınız olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkngzr

176c 16 gb sadece Teknosa'da satılıyor. Cihaz 4 çekirdek ve işlemcisi çok performanslı ve otg bağlanabiliyor. Öncekinde (173 serisi) bağlanmıyor. Öncekinin tek iyi yanı şarjıdır. 176 'ya göre 2 saat kadar fazla gider. Bunun şarjı ortalama oyunlarda 4-5 saat gider. Birde yenisi kitkatlı eskisi jelybeenli dir. Eskisi ve yenisinde de karttan uygulama çalışmıyor. USB'yi otg ile bağlayınca hemen görüyor. Şarj yüzdesi 176'da görünüyor. 176'yı alırsanız bir nevi çok yakan ama hızlı giden spor bir aracınız olacaktır.

Çok teşekkürler, asus memo pad 176c ve airties 5343 modem aldık. Kullanmayı öğrettim.

İpad mini retina kullanıcısı olarak ekran kalitesini beğendim, gayet parlak ve pixeller kolay görünmüyor.

Herkes bu yeni modelin ısınmasından şikayetçi olmuş ama 3 saattir elimde ısınma yok. Benim mini retina kesinlikle daha çok ısınıyor.

Yanından ayrılmadan ram temizliği yapan vb. gerekli uygulamalar nelerdir. Yarın yanından ayrılacağım fazla araştırma zamanım yok.

Gerekli programlar nelerdir.

Ayrıca ana ekranda şarj yüzdesini nasıl gösteririz. Cevabı buldum, ayarlar pil içerinde tik varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 23 Temmuz 2014; 2:10:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: biuu

quote:

Orijinalden alıntı: hkngzr

Çok teşekkürler, asus memo pad 176c ve airties 5343 modem aldık. Kullanmayı öğrettim.

İpad mini retina kullanıcısı olarak ekran kalitesini beğendim, gayet parlak ve pixeller kolay görünmüyor.

Herkes bu yeni modelin ısınmasından şikayetçi olmuş ama 3 saattir elimde ısınma yok. Benim mini retina kesinlikle daha çok ısınıyor.

Yanından ayrılmadan ram temizliği yapan vb. gerekli uygulamalar nelerdir. Yarın yanından ayrılacağım fazla araştırma zamanım yok.

Gerekli programlar nelerdir.

Ayrıca ana ekranda şarj yüzdesini nasıl gösteririz. Cevabı buldum, ayarlar pil içerinde tik varmış.

en bilindiği clean master.. Kayan widgeti de açarsanız kastığı zaman çubuğu sürükleyerek temizleme yapılıyor. Ben ise şöyle kullanırım ayda bi kere clean master yükleyip temizlik yapıp kaldırırım. Sonuçta sürekli arkada açık kalmasına gerek yok benim için

• Hızlı cevap için teşekkürler.

Hd7 için olan silikon kılıflar buna uymuyor. Güç tuşu ile ses tuşlarının konumu değişmiş ve ebat küçülmüş.

176c için silikon kapak ve cam filmi tavsiye edebilir misiniz? N11 gibi sitelerden.

• quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Hızlı cevap için teşekkürler.

Hd7 için olan silikon kılıflar buna uymuyor. Güç tuşu ile ses tuşlarının konumu değişmiş ve ebat küçülmüş.

176c için silikon kapak ve cam filmi tavsiye edebilir misiniz? N11 gibi sitelerden.

şimdi baktım n11.com ve baya bi kılıf çıktı lakin orj. asus ürünü olmadığı için kullanışlı olucağını sanmıyorum. N11 de şöyle arama yaparsanız sonuçlar elde edersiniz asus memopad me176

tablet hd7 den çok küçük değilse versasleeve kılıflar var hd7 için içine girdirmeli ben ondan kullanıyorum biraz küçük olsa bile içinden düşürmez ve fonsiyonlu kılıftır 2farklı şekilde stand olur.

http://www.hepsiburada.com/liste/asus-versasleeve-7-siyah-tablet-kilifi/productDetails.aspx?productId=bs42920&categoryId=60000818

• N11 ve gittigidiyorda silikon kılıf bulamadım ,çok fonksiyonlu düşünmüyoruz çünkü çanta kılıf aldık yanında.

Ekran filmi 1 tane var ama tek film 14 tl pahalıögeldi bana.

Smart case tarzı bir kılıf vardı eski seri hd7 için olanlar, dediğiniz gibi onlar hem büyük hem güç tuşu ile ses tuşunun yer dizaynı değişmiş onlar olmaz.

• Asus. Memo pad hd 7 ic ekran kirildi arkadaslar. Dokunmatik ve dis ekran saglam ama. Ic. Ekran kirilmis bastirinca da belli oluyor . Ne yapomam. Lazim yarrdimci olabilir misiniz ? Acillll ankaraistanbul fark etmez

• ASUS MEMOPAD ME176C 7 TABLET

Asus ME176CX-1B008A Intel Atom Z3745 8GB 7" IPS Tablet

Hangisini almaliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: serkansutcu

ASUS MEMOPAD ME176C 7 TABLET

Asus ME176CX-1B008A Intel Atom Z3745 8GB 7" IPS Tablet

Hangisini almaliyim?

ASUS MeMO Pad 7 ME176CX (379 TL)
    Alma... Çünkü GPS yok, yani Navigasyon çalışmaz.

ASUS MeMO Pad 7 ME176C (399 TL)
    Al... GPS var, yani Navigasyon çalışır.

IGO yada Sygic Navigasyon en iyileri kurup kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasitur -- 24 Temmuz 2014; 14:13:41 >
  • 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.