Şimdi Ara

ASUS Memo Pad HD 7 [Kullanıcı Kulübü]-[AnaKonu]-[Rom]-[Driver] (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.479
Cevap
60
Favori
247.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S.a arkadaşlar elimde K00U model asus memomed hd 7 var tabletimde flash bellek çalıştırmak istiyorum ne yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tvyo, trt gibi video veya televizyon izleme programları cihazın sesini büyük ölçüde azaltıyor. Kapayıp açınca düzeliyor. Aynı olay internetten tv izlemeye çalışınca da oluyor aklınızda bulunsun !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agtm3

S.a arkadaşlar elimde K00U model asus memomed hd 7 var tabletimde flash bellek çalıştırmak istiyorum ne yapabilirim

Beslemeli otg kablosuyla çalışır

• bursagsli B kullanıcısına yanıt
    Denedim olmuyor usta

• quote:

Denedim olmuyor usta

Bu kabloyla çalışıyor olması lazım 17. sayfaydı sanırım forumda

http://www.aliexpress.com/item/Micro-USB-Host-OTG-Cable-Cord-USB-Power-for-Samsung-i9100-i9300-i9220-N7100-ES88/1813409226.html

http://www.youtube.com/watch?v=gUj6pNgUS20

• Bende var getirttim ,20 TL ye yollarum sana pota benden

• profecco kullanıcısına yanıt
    S.a usta sizin dediğinizi ben usb çoğaltıcı ile denedim olmuyor

• quote:

S.a usta sizin dediğinizi ben usb çoğaltıcı ile denedim olmuyor

youtubedaki videolarda prizden güç alıyor aynı kabloyla mı denediniz. bir de alakası yok gibi ama root gerekiyor olabilir.
  • Arkadaşlar dün gece tableti şarjı taktım.2-3 saat sonra çıkaracaktım.Ama malesef içinde unuttum.Sabah kalktığımda 15 saat şarda kaldığını fark ettim.Tablet kapanmıştı açmaya çalıştım tık yok ne açılıyor ne de bişey.Hiçbir tepki yok.Bu sorunu nasıl çözebilirim.Yoksa servise yollamam gerekecek.
  • Arkadaşlar selamlar. Yanlışlıkla asus splendid uygulamasını sildim şimdi güncelleme alamıyorum bana recovery menüsünden recovery alıp gönderebilecek var mı acaba? Gerçekten çok ihtiyacım var.
  • reelistdh R kullanıcısına yanıt
    2 kere başıma geldi, ilkinde servise yolladım güncelleme yapıldı diyerek göndermişler, ikincide arka kapağını söküp batarya kablosunu söküp taktım düzeldi. Bi daha olsa yine aynı işlemi yaparım.

• profecco kullanıcısına yanıt
    Evet usb çoklayıcının bir ucunu adaptörle ( 5v 500ma) bağladım

• ztalan kullanıcısına yanıt
    Ben bu arka kapağı sökersem garanti dışı kalmaz mı peki? Bir de tabletimin içinde dosyalarım var garantiye gönderirsem silinmez mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reelistdh

Arkadaşlar dün gece tableti şarjı taktım.2-3 saat sonra çıkaracaktım.Ama malesef içinde unuttum.Sabah kalktığımda 15 saat şarda kaldığını fark ettim.Tablet kapanmıştı açmaya çalıştım tık yok ne açılıyor ne de bişey.Hiçbir tepki yok.Bu sorunu nasıl çözebilirim.Yoksa servise yollamam gerekecek.

açma tuşuna basılı tut 15 20sn kendi açılıyo
  • En az 5-6 defa yarım dk boyunca bastım ama malesef işe yaramadı.
  • reelistdh R kullanıcısına yanıt
    Benim tablet geldiğinde sıfırlanmamıştı, garanti dışı bırakacak bir etiket falan yok. Yinede sana kalmış, youtubede videoları var sökme için.

• quote:

Orijinalden alıntı: HanktheAnt

Arkadaşlar selamlar. Yanlışlıkla asus splendid uygulamasını sildim şimdi güncelleme alamıyorum bana recovery menüsünden recovery alıp gönderebilecek var mı acaba? Gerçekten çok ihtiyacım var.

Asus Splendid

RAR içindeki İki dosyayı Tablet hafıza kartına kopyala Root Explorer ile

system->app

Klasör İçine kopya işlem tamam

(Tabiki Tablet Root lu olacak)

ASUS MeMo PAD HD 7 Adına Herşey

• S.a arkadaşlar bu cihaz da rootlamadan flash bellek çalıştırabilen varmı acaba

• 18/09/2013 te hepsiburadadan aldığım tabletimin garantisi var mıdır? varsa nereye göndermeliyim. konyada oturuyorum.

sıkıntı: dokunmatiği bozuldu. ekranın belli bir kısmı çalışırken belli bir kısmı çok çok zor çalışmaya çalışıyor.
  • Arkadaşlar samsung galaxy tab 4 7.0 mı asus mu
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.