Şimdi Ara

Asus memo pad 7 ve 8 hakkında tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, iki tablet arasında kararsız kaldım (Asus memo pad 176c 16GB ile Asus memo pad 181cx 8GB). 8 inç olanı daha yakın geliyor ama hafızasının 8 Gb olması düşündürüyor. Hiç tablet kullanmadım. Zamanla hafıza azlığından dolayı takılma, yavaşlama olur mu? Aslında Gold bilgisayarda 8 inç'in hafızası çok olanı var ama ordan alışveriş yapanlar sürekli şikayet etmişler. Almaya cesaret edemedim.

• Fiyatları nedir hocam ??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 176c ve 181 cx 450 lira, 181c ise 500 tl
  • 16 gb olani al , ben me176c kullaniyorum yaklasik 12 gb bosluk var , 8 gblarin zaten yariya yakini sisteme gidiyo sana bisey kalmiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 almak.daha mantikli. Ancak 176 c aylarca maksimum 399dan satildi. Surekli indirimlerle teknosada 330 350 civari fiyatlara geldi. 176 cx den bahsetmiyorum. Fiyat yukselmeseymis iyimis neticede 1 gb ram var.

• Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar Fiyatı düşünce 176c almaya karar verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepblue00 -- 27 Mart 2015; 20:40:30 >
  • Almak isteyen arkadaşlara yardımcı olmak için konuyu güncellemek istedim. Asus memo pad 8 aldım. Daha çok internette gezinti ve okuma için kullandığımdan yer sorunu hissetmedim ve memnunum. Şarjı 3.5 saatte doluyor ve ortalama 6.5 saat gidiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.