Şimdi Ara

Asus M5A99X EVO (Tertemiz Orjinal Kutusunda Full Aksesuar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhabalar,

Elimde son derece temiz kullandigim, tüm aksesuarlarıyla birlikte orjinal kutusunda Asus M5A99X EVO anakart mevcut.

SATA kabloları hiç kullanılmadı.

350 TL

Forumda 970 cipsetli anakartlara en az 250 TL isteniyor.

Dolayısıyla fiyatta anlasabileceğimizi düşünüyorum.

Takas ve pazarlık kesinlikle düşünmüyorum. Takas ve pazarlik ile ilgili PM'ler yanitlanmayacaktir.
    Istanbul ici Mecidiyekoy'den elden teslim, diger lokasyonlara once havale /EFT, sonra Yurtiçi Kargo ile alıcı ödemeli kargo seklinde satiliktir.

Alan kişiye şimdiden hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoXyBuLL -- 17 Haziran 2019; 21:31:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 300 TL'ye verirsen hemen alırım hocam. Yoksa canın sağolsun.Bana acil anakart lazım çünkü.
  • Hocam PM attım cevaplarsan sevinirim.
  • PM attım. Kartı alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: msiking

PM attım. Kartı alıyorum.
    Ben görüşüyodum arkadaşla da benden haber bekliyordu ben alıcaktım ama mesajları görmedi daha forumda olmadığı için istersen ben görüşeyim arkadaşlar tekrar bana satmazsa sen al çünkü ben dün konuştum fiyatta anlaştım hocam.
  • Ben de ilk gün msj attım. (Pm) karar kart sahibinin istediğine satar. Eğer size satarsa hayrını görün. Bir kart yüzünden kimsenin kalbini kırmak istemem.
    Saygılarımla...
    Hayırlı akşamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: msiking

Ben de ilk gün msj attım. (Pm) karar kart sahibinin istediğine satar. Eğer size satarsa hayrını görün. Bir kart yüzünden kimsenin kalbini kırmak istemem.
    Saygılarımla...
    Hayırlı akşamlar.
    Ben kalp kırarım vs demedim zaten bende PM attım adama fiyatta anlaştım ama 2 gündür forumda yok cevap vermiyor okumamış son yazdıklarımı şuan tamam kardeşim dese hesabına havale geçicem ama cevap gelmedi ben zaten kimsenin kalbini kırmam merak etme
  • Hâlâ satılıksa telefonla iletişime geçebiliriz. Kartı almak istiyorum.

• Hocam biraz ilgisiz onu belirteyim. PM Atıyorsun ya mesajını görüyor cevap vermiyor yada sürekli mesaj atarsan 1-2 kelime bir şey yazıyor numarasını istiyorum detaylı görüşelim diyorum yine görüyor mesajı cevap vermiyor. 4-5 gün sırf bu kişinin mesajını bekledim geri dönsün de anakartı alayım diye. Halbuki fiyatta da anlaşmıştık parası da hazırdı. Referanslarına aldanmayın ben kendine güvenemedim. Kusura bakmasın. Bana bu izlenimi verdi kendisi. Şuan başka bir forum kullanıcısından kargo ile anakart aldım kullanıyorum. Umarım satabilir anakartını.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.