Şimdi Ara

ASUS LightScribe DVD yazıcı video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
10.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 40
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 gün 2 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kmp16 (7 mesaj) sarppy (5 mesaj) MySun (4 mesaj) _EngiN_ (3 mesaj) TANER 82 (3 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> ASUS LightScribe DVD yazıcı video inceleme
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2699 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Optik sürücüler bilgisayar dünyasındaki gelişmelerle birlikte kendilerini güncelleyerek popülerliğini korumayı başardı. 700Mb'lık CD'lerden şu anda 50Gb'lık Blu-ray medyalara gelinmiş durumda. Fiyatları düşen optik yazıcılar da kuşkusuz optik medyaların yaygınlaşmasında çok büyük bir rol oynadı.

Bu videomuzda, şu anda en yaygın optik medya türü olan DVD'lerin üstüne LightScribe teknolojisi ile baskı yapan ASUS'un BRW-1814 BLT DVD yazıcısını inceliyoruz.

ASUS BRW-1814 BLT hem yapabildiği baskı kalitesi ile, hem de sata arayüzünü kullanmasıyla bizim oldukça beğenimizi topladı.

Teknik Özellikler

• Model : ASUS BRW-1814 BLT

Özellikler

Daha fazla bilgi için

Sayfanın Linki : www.asus.com.tr

|
    |

• Yarbay
    8822 Mesaj
    blue ve HD varken şimdikini değiştirmek pek mantıklı değil.
    |
    |
    Bu LightScribe teknolojisinde,yazıcılarımızdaki kartuşun bitmesi gibi,bir tükenme oluyor mu??
    |
    |

Orjinalden alıntı: mystrious_man

Bu LightScribe teknolojisinde,yazıcılarımızdaki kartuşun bitmesi gibi,bir tükenme oluyor mu??

HAYIR TABİKİ LAZERLE YAKARAK RESİM BASIYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __ToLPoW__ -- 5 Temmuz 2007; 20:07:18 >
    |
    |
    Yıllar önce aldığım Yamaha'nın F1 modeli ( cdrw 44*24*44 ) olarak bu işi yapabiliyordu ama LightScribe teknolojisinde bir üdım daha ileriye gidilmiş Tamamen kişisel bir tercih ve zevk meselesi, heves alınınca elden çıkarmak o kadar zor olmuyor
    |
    |
    CPU: İ5 3570K 3.40GHZ (Cooler Master TPC 812 SX) VGA: Asus GTX 760 DirectCU II OC RAM: GSKILL 16GB (4x4) RIPJAWSZ DDR3 1600Mhz CL9 1.5V Mainboard: Asus P8Z77-V LX Intel Z77 1155 DDR3 2400Mhz(OC) Audio Card: Creative X-Fi Extreme Music CASE: Thermaltake Level 10 GT Battle Edition PSU: EVGA 1000 GQ SSD: Samsung 860 EVO 256Gb HDD: WD20EARX Monitor: Asus 24'' MX239H Keyboard Set: Logitech K520 Headset: Sennheiser HD280 Pro 64? Sound System: Logitech X530 Printer: LaserJet M1132 MFP Modem: Asus DSL-N17U OS: Win10 Pro 64Bit Yarabbi Şükür daha ne olsun?
  • Çavuş
    72 Mesaj
    dvd yazıcımın Labelflash desteği var fakat bu güne kadar kullanma ihtiyacı duymadım...
    |
    |
    bence çooookkkk gereksiz bi alettt bununla ugraşacaklarına bluray ve hddvd ugraşsınlar onların fiyatını düşürsünler bluray 50gb dvd 4,7 gb farka bak bu saatten sonra bu aletlere yatırım boşa olmuş olur
    |
    |
    |
    |
    bu kadar mı olur, dün iyice kafam attı alacadım artık dvd yazıcı diyordum işe geldim bi baktım inceleme :) cok teşekkür ederim inceleme için sata dvd yazıcı almak için bekliyordum bi ara niyetlendim sadece nec vardı piyasada onada pek güvenemedim acıkçası. akşama gidip bu ürünü alacagım inşallah. BL ile BLT arasındaki fark BL nin pata BLT nin sata olması sanırım. yukarıda BL nin özelliklkeri verilmiş.

http://www.exa.com.tr/index.cfm?ba=u.eksaDetail&kod=DVDASU16X1817
    http://www.exa.com.tr/index.cfm?ba=u.eksaDetail&kod=DVDASU16X1815
    |
    |

2009 Ford Focus 1.6 tdci titanium sedan 109hp 240Nm tork - Blazer Mavi
    ilk göz ağrım - 1992 Honda İntegra 1,8 LS - Bordo

• Yarbay
    7635 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: someone74

Yıllar önce aldığım Yamaha'nın F1 modeli ( cdrw 44*24*44 ) olarak bu işi yapabiliyordu ama LightScribe teknolojisinde bir üdım daha ileriye gidilmiş Tamamen kişisel bir tercih ve zevk meselesi, heves alınınca elden çıkarmak o kadar zor olmuyor

yamaha'da cd'nin bos kalan yerlerine yazabiliyordun galiba, yanlis mi hatirladim? yani ust kismina yazabiliyor muydun?
    |
    |
    Onerilen yazılar:https://goo.gl/MjvgmHTelefoto lens nedir, nasıl kullanılır:http://halkboyleistiyor.com/wp/?p=9215Hangi tam kare sistemi secmeli:http://halkboyleistiyor.com/wp/?p=8155En iyi 70-200mm lensler:http://halkboyleistiyor.com/wp/?p=9173
  • Yarbay
    10065 Mesaj
    bende ide tipi var. cok guzel urun. okuma ve erisimleri Lg ye gore dusuk fakat cok iyi okuma performansi var. Lg nin okuyamadigini Asus okuyor
    |
    |
    Tabloda ufak bir dalgınlık olmuş, düzelttim. Uyarılarınız için teşekkürler
    |
    |
    sata ile pata arasında 10ytl fark var. satanın dezavantajı varmı ki, ben sırf kablo karmaşası olmasın diye sata alacagım, sata aldıgıma pişman olmam dimi iş cıkışı alacagım bak
    |
    |

• Yüzbaşı
    462 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: enderc

Tabloda ufak bir dalgınlık olmuş, düzelttim. Uyarılarınız için teşekkürler

reja ederim görevimiz
    |
    |
    ürünün içini açıp nasıl baskı yaptığını gösterselerdi iyi olurdu yaw ne olacak bi tane dvd nin garantisi gitmiş olacaktı sadece biz de merakımızı gidermiş olacaktık. bu arada arkadaşlar bende de asus dvdrw var yazması güzel de bu aletler okumayı bilmiyor yaw hata düzeltme performansları çok kötü bu yüzden lg alsanız daha iyi arkadaşıma lg aldık koç gibi okuyor hiçbir sorun çıkarmıyor.
    |
    |
    Amd Fx 8350 4 GHZ 8 Core CPU + 8 Gb Corsair Ddr3 1600 Mhz + Gigabyte 970a-ud3 + Sapphire R9 280X Vapor-X Tri-X OC 3 GB + 12 TB HDD + 120 GB Corsair Force GS SSD + SB Audigy Live 7.1 + Zalman CNP 9900MAX İşlemci Soğutucu + OCZ 750 Watt PSU + Dark King Kasa + Samsung B2430H Monitör + A4 Tech Klavye + A4 Tech X7 Mouse
  • Binbaşı
    1372 Mesaj
    ben cuma aldim 1814blt ama icinden bos cd ve cd cantasi cikmadi. ne yapmami onerirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MySun -- 8 Temmuz 2007; 15:51:57 >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    NEC AD-7173S-0B Label Flash Çıktı. Bunu da bi incelesenize. Teknolojisi biraz farklı. Birindenbirini alcam önümüzdeki hafta. Bugüne kadar hep NEC kullandım çok memnun kaldım. Hankisi taa ii ise onu alacam.
    |
    |

Birde lightscribe ı kullanmak için nasıl bir cd veya dvd kullanmamız gerekiyor ...Ne marka vs..
    |
    |

tanıtma falan yapmadım ben asus 1814blt yi takınca direk gördü. bildigim kadarıyla tanıtma işi sata denetliyicisi harici olan nforce2 cipsetinde vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MySun -- 9 Temmuz 2007; 9:49:15 >
    |
    |

• Yarbay
    3088 Mesaj
    bilgisayarcılar da ne diye arıyacam üstü yazılan bu cd leri

Hemde kaliteli bir marka falan yok mu yaw...
    |
    |
SEO
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.