Şimdi Ara

ASUS LAPTOP SIRADIŞI DONMALAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
92
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Asus >> ASUS LAPTOP SIRADIŞI DONMALAR
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
  • Merhaba Asus marka laptopum var fakat donmalar mevcut açılırken yavaş kapanırken yavaş anlamadım

Bilgisayar içerisinde bilgisayarı aşırı kasan uygulamalar yok virüs vb yok.
    Özellikleri :

4 GB RAM
    İ5 4200 H
    64 BİT İŞLETİM SİSTEMİ
    WİNDOWS 8.1 ENDÜSTRY PRO EMBEDDED
    2 GB NVİDİA GTX 950 M E.K
    2 GB İNTEL 4600 HD GRAFİC E.K
    2.80 GHZ TURBO İLE 3.10
    UEFİ KURULU

ACABA PROBLEM NE OLABİLİR ?

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alalım zaten 3 ay oldu olmadı
    Fanı büyük ihtimal temizdir çünki bi aksam gelip bi kaç saat oynuyorum başka oynamıyorum.
    Sıcaklık 60 55 gta 5 açtıgımda 80 e kadar çıkıyor
    Sade win 8.1 kurucam pro falan degil eger oda olmazsa
    Bu laptoplarda 1 adet ram soketi bilerek fiyattan kısmak için boş bırakılıyor o ram soketine bi adet 8 veya 4 gb lik ram takıcam
    sizin bi öneriniz varmı yani bu bilgisayar oyun bilgisayarı gaming laptop diye geçiyor böyle donması tuaf

Isı degerleri bu alttaki gta 5 açıkken üstteki bilgisayar boştayken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2727ozkan2727 -- 8 Temmuz 2016; 11:55:32 >
    |
    |
    American Psycho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2718 Mesaj
    Ssd alın takın , ram takviyesi alın . Sorun devam ederse doğru servise gidin.Servise gönderirken ssd ve ram i çıkarın cihazı aldığınız haliyle yollayın. Boşuna almış olmazsınız cihaza değişim çıkarsa onları takıp kullanırsınız . Zaten eninde sonunda ram taksviyesi ve ssd takviyesi yapacaksınız.Gamebook ssd siz ve full ramli olmadan çekilmez , tam performans vermez bende de X550VX modeli var hdd varken oyunlarda anlık donmalar oluyordu. Ssd alıp temiz win10 kurulumu yaptım minimuma indi bazen hiç olmuyor bile. O anlık takılmalarda çok iyi grafik isteyen online oyunlarda çok kalabalık yerlerde oluyor o da muhtemelen işlemcidendir ne de olsa mobil sürüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk sade win 8.1 kurar sonra ramı takarım baktım olmadı ssd takarım yine olmadı servise gönderirim bakalım ne olucak
    |
    |
    American Psycho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: 2727ozkan2727

İlk sade win 8.1 kurar sonra ramı takarım baktım olmadı ssd takarım yine olmadı servise gönderirim bakalım ne olucak

Hocam dediklerimi 1 ay içinde denemeye çalışın , cihaz sorunluysa ne kadar erken gönderirseniz değişim talebiyle , değişim alma şansı okadar yüksek , 6 ay ve sonrası cihazlara servis pek yeni alınmış gibi bakmıyor , genelde sorunlu parça onarılıp gönderiliyor cihazınız yeni sayılır ben sizin yerinizde olsam durumum musaitse hepsini denerdim 1-2 hafta içinde sorun devam ediyorsa 4. ayını bile doldurmadan değişim talebiyle yollardım sonuçta doa ürün almış ta olabilirsiniz , sorun laptopu aldığınızdan beri varsa. Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi American Psycho -- 9 Temmuz 2016; 1:17:01 >
    |
    |
    ram yükselt oyunlarda 4 gb ram yetersiz açılma olayında da eğer başlangıç uygulamaları fazlaysa kendine gelmesi biraz zorlaşıyor ama 4 gb daha takviye yaparsan sorun kalmaz diye düşünüyorum.
    |
    |
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
son dakika
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.