Şimdi Ara

asus komple kasa değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese hayırlı forumlar dilerim arkadaşlar umarım doğru yere başlık açmışımdır. yanlış ise lütfen uyarınız. öncelikle 2012 yılında satın almış olduğum asus k52je 2gb ram 320gb hdd ve i3 370m özellikli laptobumu 8 gb ram 180gb ssd ve i5 540m olarak değiştirdim canavar gibi pc oldu sanırım beni bi 7 sene daha götürecek zaten oyun felan oynamam pc'de film müzik gazete okumak ve borsa işlemleri için kullanıyorum ama malesef kasasında kırıklar mevcut ve kasa çok eskidi acaba yetkili servisi bu kasayı komple değiştirebiliyor mu değiştirebiliyosa harika olacak çünkü işlerimi fazla fazla görüyor ve boş yere yeniden laptop almak istemiyorum. yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı

• Servis'de eski modellere ait yeni kasa bulunması çok zor, neredeyse sıfır ihtimal. Sahibinden üzerinden parça olarak satan yada arızalı olarak satan birini bulup o kasayı kullanabilirsiniz.
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    cevabınız için çok teşekkür ederim. peki benzeri kasalar olabilir mi illa aynı kasanın olmasına da gerek yok sıfırlanmış bir modelin kasası mesela 2016 civarı asus kasası
  • cagatay50 C kullanıcısına yanıt
    olmaz sizin cihazın anakart portlarına, düzenine göre kasa tasarlanır. Sahibinden.com da ikinci el alınıp takılır, internette videoları mevcut, bilgisayarcıya da götürseniz o da izleyip yapacak herkes her modelinin değişimini bilmez.

-https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-asus-a52-k52-a52f-a52j-k52f-k52j-alt-kasa-hatasiz-hemen-kargo-773952287/detay

-https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-asus-a52-k52-a52f-a52j-k52f-k52j-ust-kasa-704046890/detay

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.