Şimdi Ara

*** !!! ASUS K8N - nForce 3 deki Buglar !!! ***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar iki adet 80 lik samsung sata diskim var. bunları RAID 0 yapmak istiyorum , ASUS K8N mb var...
    Bilgisayar BOOT ederken F10 a basıp raid seceneklerine giriyorum , diskleri strip yapıyorum birleştiriyorum boot yes yapıp cıkıyorum fakat pc bir türlü boot edemiyor 1. harddiskim xp kurulu fln ikincisi bomboş yeni... bende bu şekilde yeniden xp kurayim dedim madem boot yapmıyo raidliyken .
    xp kurulumunda hdd partition kısmında iki ayrı disk göriyo!!! nası stripping raid olmus bu ya! xp disketsiz satamı tanıyor ztn...
    kurmadan cıkıyorum bende ne yapmam gerekiyor arkadaslar acil yardımlarınıza ihtiyacım var .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Palermo64Bit -- 23 Ekim 2005, 16:51:55 >

• ilginç olmaamsı lazım ama ikisinide formatlayıp bidaha dene bakalım
  • Şuan Pcyi Raidli kullanıyorum Sorun NVRAID Kurulum Disketi hazırlayıp Xp kurulumunda F6 ile ek aygıt belirtmek zorundaymışız bende xp oto tanır raid i diyordum ama o kadar zeki değil simdi baska bi sorunum var sistem acınırken windows yazısı ekrana gelirken donuyo 20 saniye bekliyon tekrar canlanıp acılıyo pc bazen bi kac kez restart atması gerekiyo pcnin :) Bu sorun Lanet olası BUGLI (!) nFroce 3 IDE driver larından kaynaklanıyor sorunsuz bişi göremedimki ASUS K8N ve şu Buglı NForce Chipsetinde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.