Şimdi Ara

ASUS K55VM-SX078D Notebook İncelemesi (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
2
Favori
41.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pc yi aldık ilk günden beri var kapanma
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan1010

pc yi aldık ilk günden beri var kapanma

Asus'tan uzak durmak lazım. En kısa sürede 3'ü 5'i hesap etmeden elden çıkarmanız uygun olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan1010

bazı oyunlarda 90 dereceyi görüp kapanıyor

call of juarez
    prototype..

skyrim5 de de bazen kapanıyor

sana denk gelmiştir

30 gun içinde 1 e 1 değişim fırsatı war o laptop da kutusu duruyosa gotur . de kapanıo değiştirsinler bilader

asus dan uzak durmamak lazım
  • mrb arkadaslar 2. sayfadaki yorumları asusu kötulemek icin yazıldıgıng yazmısınız ben basımdan gecenleri söyledim
    asusu aldım normalde hic bi sorun yoktu fakat oyun oynamaya baslayınca sanki farklı bi makina oluyordu en fazla 5 dk icinde kapanıyordu
    2 günlük makinayı garantiye gonderdin 15 günde geldi termali değişti diye not düşülmüş ama aynı sorun devam etti ,sonra tekrar geri gönderdim bu sefer test edilidi deyip gönderildi bu arada müsteri hizmetleri aradıgımda telefonu acmıyorlar belki 50 kere aramısımdır.. sonunda leptobu bi şekilde elimden cıkardım ve yerine MSI G60 aldım 4 tane son cıkan oyunu aynı anda actım ve pc de ne ısınma var nede bişi asus öldürmüş beni

iki leptop arasında kalanlara 3 secenegide ben öneririm MSI- g60 tam oyun pc si hatta almak icin bir ay bekledim stoklarda yoktu. Kesinlikle tavsiye ederim incelerseni görürüsünüzz

Asusmu ! düsmanımın basına ....

• abim ankaradan yarın geliyor.
    ben size bi ısı değerlerini göstereyim de susun bi iyi soğutuyor diyenler
  • boştaki değerler aida 64 ve hw monitorden

ASUS K55VM-SX078D Notebook İncelemesi
  • aynı mesaja sığmadılar da

• ALIN BU DA SADECE 1DK LIK STRES TESTİ EŞŞEK GİBİ ISINIYOR İŞTE

• Açıkcası çok ve sağlam performans isteyen oyunlar oynamadığım için ısınma problemi çekmedim. Ama aşırı oyun sevdası olmayanlara tavsiye etmek sorun olmaz sanırım. Soğutucu ile oynayarak da bir sorun yaşanacağını sanmıyorum. Keşke ısınma problemi de olmasaymış çok daha iyi olurdu.

Diğer konuda sorduğum bir soruyu buraya da belirteyim:

Arkadaşlar bana pek mantıklı gelmediği için şimdi söyleyeceğim uyarıları dikkate almadım ama o kadar çok yerden geldi ki kafama takıldı, sormak istedim. Ben neredeyse bütün gün batarya takılmış bir şekilde adaptör de bağlı takılıyorum bilgisayarda. Yani şarj olmuş devam etmiyor. Yalnız dışardan gelen uyarılara göre bu bataryaya zarar verirmiş. Pek mantıklı değil bence ama doğru mudur sormak istedim. Teşekkürler.
  • hiçbir yerde stok yok. şaka gibi
  • Arkadaşlar merhaba ben forum a yeni üye oldum bende 1 hafta önce ASUS un bu modelini aldım freedos olduğu için kendim işletim sistemi(WİN7 ULTIMATE 64 BİT) kurdum ama user32.dll hatası veriyor bunu nasıl giderebilirim yardımcı olursanız sevinirim.Tekrar format attığımda da aynı problem devam etmekte internette anlatılan tüm yolları denedim ama sorun hala devam ediyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nsas

Arkadaşlar merhaba ben forum a yeni üye oldum bende 1 hafta önce ASUS un bu modelini aldım freedos olduğu için kendim işletim sistemi(WİN7 ULTIMATE 64 BİT) kurdum ama user32.dll hatası veriyor bunu nasıl giderebilirim yardımcı olursanız sevinirim.Tekrar format attığımda da aynı problem devam etmekte internette anlatılan tüm yolları denedim ama sorun hala devam ediyor...

http://www.dlldump.com/download-dll-files_new.php/dllfiles/U/user32.dll/5.1.2600.2180/download.html

Click Here to Download user32.dll tıklayın sonra inen dll dosyasını rarlıysa rardan çıkartarak system32'ye atın düzelmesi gerek

• evet ısınmıyor diyen arkadaşların sesi pek çıkmıyor gibi???
  • ya bu kasalar illaki ısınırda dota 2 olsun hon olsun lol olsun hıc kasmaz ısınmaz ben sürekli turboda oynuyorum aşagı yukarı ıkısıde aynı kasa
  • Dishonored ve borderlands 2yi bitirdim. maksimum 87 dereceyi gordum. hicbir şekilde kapanma olmadı.
  • bu ürünü nerede bulabiliriz? hiçbir sitede bulamadım.
  • @ydn06

mormani.com'da var sanırım.

Isınma konusuna gelince oyunlarda cidden iyi ısınıyor ama herangi bir kapanma yaşamadım bende ayrıca soğutucu ile 0 sorun olur sanıyorum. Çok ciddi oyunlarla zorlamadım gerçi ama. Bir de oyunlarda gayet iyi performans gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

quote:

Orijinalden alıntı: nsas

Arkadaşlar merhaba ben forum a yeni üye oldum bende 1 hafta önce ASUS un bu modelini aldım freedos olduğu için kendim işletim sistemi(WİN7 ULTIMATE 64 BİT) kurdum ama user32.dll hatası veriyor bunu nasıl giderebilirim yardımcı olursanız sevinirim.Tekrar format attığımda da aynı problem devam etmekte internette anlatılan tüm yolları denedim ama sorun hala devam ediyor...

http://www.dlldump.com/download-dll-files_new.php/dllfiles/U/user32.dll/5.1.2600.2180/download.html

Click Here to Download user32.dll tıklayın sonra inen dll dosyasını rarlıysa rardan çıkartarak system32'ye atın düzelmesi gerek

dostum bende pcdepodan aldım fredoss sende problem devam edıyormu halen? benle irtibata gecermisin 05072655476 adim hüseyin aynı problem bende de varda cözemedim halen

• quote:

Orijinalden alıntı: mertbzkrt

Asus K55VM-SX078D modelini almak istiyorum ama uygun fiyata bulamadım.
    Dün pcdepo da 1800 civarı görmüştüm.
    Belki daha da düşer diye oralı olmadım.
    Uygun fiyata görürseniz bu başlıktan link atar mısınız?
    Teşekkürler...

yeni modeli gelmiş

http://www.pcdepo.com/asus-k55vj-sx077d-notebook-urun8610.html
  • bu bilgisayar bende de var ben 2-3 sene sonra bnun ekran kartını değiştirmek istiyorm ve gt 630m'ı çıkarıp gtx 650m veya 660m 670m takmayı düşünüyorum. öyle bir şansım var mı bu münkün mü?
    ACİL cevap yazın[Kunye=]
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.