Şimdi Ara

ASUS K55VJ-SX077D Modelini nasıl bilirsiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Biliyorum bir çok laptop tavsiye konusu var fakat sizlerin fikirleri, görüşleri olmadan bir cihaz almak istemiyorum açıkçası velhasıl kelam, bu bilgisayarı alacağım yazılım işi yapıyorum yazılım ve oyun için kullanacağım bilgisayarı biraz araştırdım.
    Windows 7 Driverleri Yokmuş; Bı sıkıntıyı bir alt modeli olan makine ile çözebiliyor muşuz sadece ekran kartları farklı zaten.
    Asus'un Resmi sitesinde Ürün Yok Bunun sebebi ise bu ürünün global değil Türkiye için Üretilmiş olmasıymış.

Başka bir sorunla karşılaşmadım açıkçası sizden ricam ne dersiniz alayım mı bunu yada yok kardeşim bunun yerine şu alternatif diyebileceğiniz ürün var mı ?

İlginiz ve alakanız için teşekkür ederim arkadaşlar

İşlemci: Intel Core i7-3630QM 2.40GHz (Turbo Boost ile 3.4 GHz'ye kadar), 6MB Önbellek
    Bellek: 8GB(4G+4G)- 1600 Mhz
    Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT635M 2GB DDR3 VRAM
    Ekran Büyüklüğü: 15.6" 16:9 HD (1366x768) LED Backlight
    Sabit Disk: 750GB 7200 rpm
    İşletim Sistemi: Free DOS

• bilgisayar çok güzel buna alternatif olarak arkadaşlar ne önerir bilmiyorum ama çok iyi fiyat/performans en iyisi
  • Bundan daha iyi bi pc yok diyebilirim ben 7200 rpm disk donus hızı işlemci i7 olsun mükemmel bir cihaz bi ekran kartı ama oda en kötü deil gayet yeterli benim almak istedıgım ama alamadıgım bir pc diyebilirim
  • aynen oyle reis benimde kafamda eger olumsuz yorum gelmezse pazar aksam mormaniden alacagim arkadaslar baska fikir beyan etmek isteyen yokmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun oynananicak ise i5 gt650m ve ya yeni seri amd ekran karti bakilmali 635m eskimeye basladi bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasa olarak Asusun bugüne kadar yaptıgı en saglam kasalardan biri diyebilirim,icecool ile ısınma cok fazla olmuyor.Sadece donanıma bakarak bilgisayar secmek cok yanlıstır.Kasa ve sogutma kalitesi,anakart,satıs sonrası destek v.b cok önemli olup karar asamasında göz önünde bulundurulmalıdır ki Asus bu konularda en iyilerden biridir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.