Şimdi Ara

Asus K551LB-XX212D i5-4200 1.6 ghz gt740m

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ustadlar bu nakineyi begendim almaya karar verdim fakat gta 4 ve battle field tarzi oyunlarda yeterli olur mu ? Bu islemciden olan makinesi olan varsa performansindan biraz bahsedebilir mi acaba saygilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir önceki cb(k56) serisinde 128bit olan 740m versiyonu kullanılmıştı. Ancak bu seride hangi ekran birimi mevcut, bilmiyorum. Bu fiyat seviyesindeki ürünlerde genellikle 64bit olanı kullanılıyor. İncelemelerinden araştırmanız gerekir. Eğer 128bit barındırıyorsa alınabilir ama yerine daha güçlü kart ile konfigüre edilmiş dell 7537 daha uygun bir seçenek olur. 1750-850 aralığında alternatif olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipahi68

Bir önceki cb(k56) serisinde 128bit olan 740m versiyonu kullanılmıştı. Ancak bu seride hangi ekran birimi mevcut, bilmiyorum. Bu fiyat seviyesindeki ürünlerde genellikle 64bit olanı kullanılıyor. İncelemelerinden araştırmanız gerekir. Eğer 128bit barındırıyorsa alınabilir ama yerine daha güçlü kart ile konfigüre edilmiş dell 7537 daha uygun bir seçenek olur. 1750-850 aralığında alternatif olabilir.

Hocam sanirim dogru soyluyorsunuz hem islemci frekansi hemde ekran kartinin 64 bit olmasindan dolayi shaderlarinin yeterli mi degil mi belli olmadigi suphesi ve msi ge620 seriden aldigim lptopun muadilinin su an 3500-4000 den satilmasi su an inceledigim laptopun 1000 tl lik laptoplar oldugunu dusunmeme sebeb oldu. neyse bakcas artik. sagolsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.