Şimdi Ara

ASUS K53SV-SX144D, INTEL i5-2410 + Nvidia GT540 625$+kdv (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.798
Cevap
7
Favori
205.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hocam bataryanın ömrü iki yıl deniyor. bilgisayar sağlam olsun yeter ki batarya alınır. bu arada yarın tam iki sene oluyor bilgisayarı alalı batarya durumum.

Maşallah deyin arkadaşlar geldiğinde 2,92 idi zaten. dikkatli kullandım durum bu fakat dediğiniz gibi birden de gidebilir. mağlum bir ömür biçiliyor.
  • arkadaşlar bilgisayarı alalı bu ay tam 2 yıl oldu. windows 8e geçeniniz var mı ? windows 8e geçsem driver flan sorun yaşarmıyım ve windows 8 nasıl oluyor acaba pc de ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorUMut

hocam bataryanın ömrü iki yıl deniyor. bilgisayar sağlam olsun yeter ki batarya alınır. bu arada yarın tam iki sene oluyor bilgisayarı alalı batarya durumum.

Maşallah deyin arkadaşlar geldiğinde 2,92 idi zaten. dikkatli kullandım durum bu fakat dediğiniz gibi birden de gidebilir. mağlum bir ömür biçiliyor.

siz iyi kullanmışsınız, benim 3 sene oluyor batarya %70 iptal :) açıkçası batarya artık pek bir işe yaramıyor artık sürekli prizde kullanıyorum.

• yaklaşık 2 sene önce aldığım asus k53sv sx144d'm dün gece evime giren hırsız tarafından çalındı. :(
    bunlarda hırsızlığa karşı bir teknoloji olup olmadığını bilen arkadaş var mı?
    veya ne tavsiye edersiniz (mac adresini polise bildirmek dışında)?
  • Arkadaşlar ben yeni batarya alacağım. Orijinal bataryayı nerden temin edebilirim ve batarya uyumunu nasıl anlarım bilgisi olan var mı?
  • EGercek kullanıcısına yanıt
    Hocam garantiniz henüz bitmediyse kötü batarya performansı şikayetiyle servise gönderin cihazı. Pil değişimini ücretsiz yapıyorlar.
  • Maalesef geçen hafta bitti garantisi.
    Anladım hocam, o kötü olmuş. Bilgisayarımı sattım, hala elimde olsaydı bataryanın koduna bakar uygun bir site tavsiye edebilirdim size. Az biraz ingilizceniz varsa yurtdışı kaynaklı sitelerden uygun fiyata bulabilirsiniz bataryayı diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeterli ingilizcem var. Hangi sitelere bakabilirim?
    Bir de uygun batarya için hangi koda bakmam gerekiyor acaba?
  • Arkadaşlar orijinal batarya için asustan 240 TL fiyat aldım ve biraz pahalı geldi açıkçası ben kendimi 150 ye filan hazırlamıştım. Muadil alsam orijinalden ne farkı olur? Performansı etkiler mi ya da elektronik aksamın ömrünü kısaltır mı ne dersiniz ?
    240tl bataryamı olur 150tl normal karşılanabilir ama bu fiyata fazla muadil alacaksanız sağlam güvenilir bir yerden alın makinenize de zarara verebilir bozulabilir de muadil bataryalar 100tl altına satılabilir
  • Fiyat bana da çok uçuk geldi, üstüne bi 200 lira daha koysam orta direk 2. el bi laptop alırım. Muadiller 80 lira civarında ama ona da güvenemiyorum.Hem aynı performansı alamam diye korkuyorum ( Şu an ki bataryam sağlam haliyele 6 saati zorluyodu ) hem de dediğim gibi zarar verir diye endişeliyim ama 240 ta çok uçuk bir fiyat yahu
  • Arkadaşlar ASUS K53SV Dizüstü bilgisayar kaç ram'e kadar destek veriyor.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalazar

Arkadaşlar ASUS K53SV Dizüstü bilgisayar kaç ram'e kadar destek veriyor.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

4+4 toplamda 8 gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: impact_24

quote:

Orijinalden alıntı: kalazar

Arkadaşlar ASUS K53SV Dizüstü bilgisayar kaç ram'e kadar destek veriyor.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

4+4 toplamda 8 gb

Teşekkürler.
  • Arkadaşlar merhaba.. cihaza windows 10 kuran kimse var mı acaba? k53s serisi olarak bakıyorum da asusun sitesinde en son windows 8 driverlerini koymuşlar sanırım..

format atmam gerekiyor elimde de sadece w10 mevcut şuanda :(
  • yorUMut kullanıcısına yanıt
    ben kurmuştum. driver yönünden bi sıkıntı olmadı ama işlemciyi çok kullanmaya başladı. boşta bile ısınıp ses çıkarmaya başladı. tekrar windows 7 ' ye döndüm :) bu arada 4.5 yıl olacak neredeyse hala canavar gibi
  • Bilgisayarımın ekran kartını degistirmek istiyorum. Uyum konusunda bilgim yok. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.