Şimdi Ara

Asus HD4850? Zotac 8800gt AMP?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
2.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce hangisi asusunki cok ucuza bi yerde var fiyati gorunce bi dusundum acaba dusuk performanslimi diye...

• Hd4850 tabi ki de
  • ATI 4850 derim

Ayrıca neden ASUS ?

ASUS da diğer markalar gibi referans soğutmayı kullanıyor, fiyatı da diğer markalara göre yüksek

Uygun fiyatlı bulduysan o ayrı mesele
  • hd4850 almalısın
  • quote:

Orjinalden alıntı: ASUSPC

Sizce hangisi asusunki cok ucuza bi yerde var fiyati gorunce bi dusundum acaba dusuk performanslimi diye...

hocam asus 4850 nerede buldun?
  • HD4850 tabiki
  • tabii kide 8800gt
  • quote:

Orjinalden alıntı: eric13

tabii kide 8800gt

sakaci
  • physx gibi bir bomba düştü yakın zamanda heryeri sarıcak ne gerek var maceraya girmeye 8800gt ama bulabilirsen 9800gt piyasaya girdimi bilmiyorum tabi fiyatları yakın olucak diye söylendi vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K0rkunc -- 10 Ağustos 2008; 23:45:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: K0rkunc

physx gibi bir bomba düştü yakın zamanda heryeri sarıcak ne gerek var maceraya girmeye 8800gt ama bulabilirsen 9800gt piyasaya girdimi bilmiyorum tabi fiyatları yakın olucak diye söylendi vardı

Ahaha komik mi bu? Physx hicbir yere bomba gibi dusmedi, destekleyen cok az sayida oyun var ama bunun yaninda Intel'in Havok'unu kullanacak ATI'ler, ve tum oyunlarda Havok var.

Asil 8800GT almak macera olur.
  • ati yakın zamanda havok+physx desteği sunarsa o zman atiye dönülür..
  • aha yine sen bi yerdede peşimden gelme yap kendi yorumunu takıl kafana göre senin fikirlerin artık gerçek dışı olmaya başladı öyle bir bakıyorsunki olaylara tamamen duygusalsın physxle havok hiç karşılaştırlımı ya neyse benimle ilgili yorum yapma lütfen

buda physx destekli oyunların liste oldukça fazla Teşekkürler!!
     Asus HD4850? Zotac 8800gt AMP?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K0rkunc -- 11 Ağustos 2008; 0:46:05 >
  • Forumda ciddi bir AMP kullanıcı kitlesi mevcut. 8800 diyenler çıkacaktır çokça. Zaten belli başlı bir kaç yeşil avatarlı var. Nedense bu şekildeki her konu altında manasız yorumlarını görmek mümkün. Göz var nizam var ama anlatamıyorsun ki

Daha önce de aynı konu açıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuz ruhu -- 11 Ağustos 2008; 1:01:45 >
  • quote:

aha yine sen bi yerdede peşimden gelme yap kendi yorumunu takıl kafana göre senin fikirlerin artık gerçek dışı olmaya başladı öyle bir bakıyorsunki olaylara tamamen duygusalsın physxle havok hiç karşılaştırlımı ya neyse benimle ilgili yorum yapma lütfen

buda physx destekli oyunların liste oldukça fazla Teşekkürler!!

Amaan, Allah aşkın ya, o listedeki oyunların tamamına yakınının adını bile duymadığınız oyunlar, burada gelip koymuyormusunuz, bırakın bu işleri hocam. Gelecekte ne olur bilemiyorum ama bugünü baz alarak, özellikle o "ucu bucağı gözükmeyen" listeye bakacak olursak, ki o listede adam gibi puan almış oyunların sayısı iki elin parmakları bile etmiyor nerdeyse, PhysX 'i savunmanın bir manası yok. Ne 8800GT 'si ya..

• quote:

physx gibi bir bomba düştü yakın zamanda heryeri sarıcak ne gerek var maceraya girmeye 8800gt ama bulabilirsen 9800gt piyasaya girdimi bilmiyorum tabi fiyatları yakın olucak diye söylendi vardı

Yok abi burdaki arkadaşıların sana dedikleri gerçekten çok doğru. Sen tam bir nvidia fanboy'sun.
    Neredeyse adama 8800gt aldıracaksın istersen 9600gt alsın
  • sen bakma hd4850 al sorman hata
  • yerinde olsam atı 4850 modelini alırım ekran kartı 75 dereceye kadar geliyor ama bence çok sağlam stream işlemcisi çok iyi eğer 8800 alcam diyorsanda EN8800 Al derim Şuanda bende 4850 modeli var ve tüm oyunları son ayarda hiç kasmadan oynuyorum 4850 aldğm için tabikide 4850 öneriyiroum ısınıyor ama çok muhteşem 1 ekran kartı.
  • ŞU AN ATİ ALINIR NVİDİA BİR ATAK YAPIP F/P OLARAK ATİDEN DAHA İYİ KART CIKARDIGINDADA NVİDİA ALINIR BU DÖNGÜ SÜRÜP GİDER
    ATİ , NVİDİA FİLAN DİYE BİŞE SAVUNMAYI BIRAKIN BABANIZIN OGLUNUN FİRMASI DİGİL SONUÇTA .

• yav arkadaş 4850 çıkmadan 8800gt fırtınası kopardı.yok böyle böyle.4850 çıktı şimdi bunun havasından geçilmiyor.Ati Ekonomik kesime hitap ettiği için herhalde tutuluyor.sıra 5000 serisinde muhtemelen oda 200 dolar seviyesi olur.ama artık oyunlarda girişlerde nvidia logosunu ve reklamını görmekten sıkıldım ve de intel.amd olmasa yanmışız biz,gerekli ama onlarda piyasada..
  • o listedeki oyunların çoğu faso fiso tabi UT3 ve Gears of war gibi demirbaşlar da var ama birkaç tane

o listeden birkaç oyunu oynadım mesela Crazy Machines II gibi ve oyunun 3 boyutlu FPS olmadığını ve 2 boyutlu bir zeka oyunu olduğunu söylemeliyim
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.