Şimdi Ara

ASUS Hardmod PSU(Evrim Geçiriş) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
3.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fan psunun içine sığsaydı bayağı hoş olurdu sanki ama böylede çok yaratıcı olmuş. En azından elindekini değerlendirmişsin...
  • gerçekten cok guzel olmus kasada cok duzenlı bu arada boyle kasaları gorunce imreniyorum benimki arap saçı gibi :(
  • kasayı da modladım... feel kablo saklamak için birebir biçilmiş kaptan. hem uygun fiyatlı hem ferahh...
    quote:

Orijinalden alıntı: bugra34
    gerçekten cok guzel olmus kasada cok duzenlı bu arada boyle kasaları gorunce imreniyorum benimki arap saçı gibi :(
  • harika olmuş gerçekten
  • resident evil karakteri hoş durmuş tebrikler güzel çalışma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basbayraka

resident evil karakteri hoş durmuş tebrikler güzel çalışma.

evet o an birden gözüme çarptı. hoş ters takmışım kasaya takınca psu yu ters oluyordu...
  • güzel gözüküyo
  • bi fikir vereyim aynı olayı bende yaptım senin gibi fan dışarda kalmıştı ama hoşuma gitmedi birgün pc parçaları satan bir işhanında gezerken kutu içerisinde bir sürü güç kaynağı gördüm dükkan sahibine bunların ne olduğunu sordum oda bozuk olduğunu söyledi bende almak istediğimi belirttim nitekim 2 tl 12 cm fanı üstünde orjinal bir güç kaynağı kasası satın aldım ama güç kaynağı pasif soğutucuları çok yüksekti yine içeri sığmıyordu bende bunları eğmekte buldum çareyi sonuç olarak sığdırdım çokta başarılı oldu halende kullanmaktayım.
  • Güzel çalışma. Ellerine sağlık
  • aynı fandan 2 tane bende var glacialtech marka son hızları 3200rpm
  • Elinizdeki fanlardan değil benim koyduğum son hızı 2000rpm. 3200rpm 12lik fan kullanılmaz kafa ütüler..

zaten psu da 2k rpm fanı başta 5v ile çalışıtırıyor yani 900rpm filan. yüklenince ısıya göre ayarlıyor.
  • arka etiketinde ne yazıyor?
  • Kasaya renk katan bi psu olmuş :)
  • @ ASİL01
    hatırlamıyorum. 3pin bir fandı.

@SYSOP
    Teşekkürler
  • baya güzel olmuş eline sağlık
  • Teşekkürler
    quote:

Orijinalden alıntı: om3r-

baya güzel olmuş eline sağlık
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.