Şimdi Ara

Asus geforce gtx 1070 8 gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
3
Favori
1.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Asus geforce gtx 1070 8 gb
    merhabalar

kartda hiçbir problem tamir vs görmemiştir mining vs de kuallnılmamıştır istediğniz testi gönül rahatlığıyla yapablirisniz kutu fatura vs herseyi mevctur
    irtibat 05376239303

Asus  geforce gtx 1070 8 gbAsus  geforce gtx 1070 8 gb
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 1675 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 16 Mart 2020 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• allah sukur bu zamana kadar kimseye birsey olmadı benden kimlere hangi rutbede uyelere ürün veridm ben burdan sahibinden 590 mına bok attın kartda çöp muamelsi yaptın satınca cvb bile vermedin bana yazma dostum ya ergende degılım senle vakit harcayayım inan zamnımdan calısıyosun ve caldığın zamanımı sana helal etmiyorum
  • 1850 mi yazıyor orada ?
  • evet 1850 yazıyor kart bilimicisi git bir iş bul artık:)buna ne diycen 500 ya kardes 3 ilanıma laf soktun allaha sukur hep sattım senin amacın ne ?

• forummuzun 24 saat nobetci baltalıyıcısı

• Cihan.0009 kullanıcısına yanıt
    amacım en azından forumdaki arkadaşlar dolandırılmasın 1400-1500 lira ederi var kartının.
  • allah sukur bu zamana kadar kimseye birsey olmadı benden kimlere hangi rutbede uyelere ürün veridm ben burdan sahibinden 590 mına bok attın kartda çöp muamelsi yaptın satınca cvb bile vermedin bana yazma dostum ya ergende degılım senle vakit harcayayım inan zamnımdan calısıyosun ve caldığın zamanımı sana helal etmiyorum

• 1800₺ e gtx 1080 satılıyor hocam forumda...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben 1070ti mi veririm 1850ye alıcı varsa.

• nedense 2000 altında ben göremiyorum 1080 :) formdaşlar herkese hayırlı satışlar alıcı olan olunca pazarlığı yapılır kart satrılır satılmazsa da sıfır sıkıntı sizlere iyi geceler

• Cihan.0009 kullanıcısına yanıt
    rx 590 iyi karttır 1080p de üzmez hiç bir zaman o karta kötü çöp vasat vs. demedim varsa öyle bir yorumum at buraya linkini haksız çıkar beni. kartı ederinden fazlasına satıp benden cevap mi bekledin ? ederinden fazlasına sattığın insanlardan hellallik iste bana haram edecek bir şeyin yok zira.
  • Kardeş kusura bakma ama ilker burada biraz haklı. sahibinden de bile get satışla daha uyguna satılan kartlar var.
    örneğin link te verdiğim kart hem strix serisi hem de az da olsa garantisi devam eden bir kart. GET satış ile güvenli bir şekilde ve kredi kartına 6 taksit ile almak varken, senin kart pek cazip gelmiyor. fiyat revize şart, hayırlı satışlar.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-asus-gtx-1070-8-gb-o.c-edition-792041079/detay
  • 1550 e ye zotac extreme amp 1070 edition satıyorum yaniii revize şart

• hezarfen07 kullanıcısına yanıt
    adım Türker ağabey İlker değil
  • türkerrr kullanıcısına yanıt
    pardon Alper kardeş
  • 1850 okuyunca strix falan olaydı diye umut etmiştim
  • hezarfen07 kullanıcısına yanıt
    garantisiz ürün 1550 iyi fiiyat ben bir garantili 1725 deyıncemi cok ? neyse hayırlı satışlar

• 1350 ye ilan var, 1450 ye de.. Fiyat a revize şart.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • garantisi falan herşeyi var derken sıfır gibi bahsettin hocam. ne kadar garantisi var ne kadar sürelik ürün acaba
  • 1400 e düşünürseniz pm atarsınız iyi satışlar 5382482338
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.