Şimdi Ara

[[ ASUS F3Sc-F3SE ]] KULLANICILARI VE ALMAK İSTEYENLER!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
10.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşımm resim koyabilir misin??? Allahını seven bi asus f3se veya f3sc 200dr resmi koyun yaa.

quote:

Orjinalden alıntı: faatih

arkadaşlar bende geçen gün aldım f3sc-200dr ama kamerası dönmüyor sabit fakat çalışırken makina açılırken ve bi işlem yaparken cızır cızır bi ses geliyo bu normalmidir arkadaşlar beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim o ses nereden geliyor acanba işlemcidenmi yksa harddisktenmi teşekkürler

• Yaa bu tuşlarıdaki sesler çok saçma ya.Laptop tuşu dediğin taş gibi olur ses yapmaz bu tuşlar boşluklu gibi böle olduğunu bilsem valla almazdım yaa.Çünkü zaten en çok kulanılan şey klavye böle ses mi olur yaa çok dandik klavyesi var.şıkır şıkır sesler var.
  • tuş sorunu herkeste mi var acaba??bi kaç kişi de daha duymuştum. demekki gerçekten asus tuş konusunda bi hakediyor..eski modellerinde de vardı bu sorun
  • arkadaşlar yarın asus F3SE almaya gidiyorum ankaraya. sizden ricam bi resmini ekleybilir misiniz???

ayrıca en ucuza ankarada nerede bulabilirim elden ve peşin alacam?
  • ne oldu notebooku aldın mı? Aldıysan bir inceleme yaparmısın?
  • içimden resim eklemek geldi.. sitede o kadar SE kullanıcılarından resim istemiştim. ama kimse bi resim eklememişti bende isteyen olur belki diyerekten size bi resim ekleyem dedim...

[[ ASUS F3Sc-F3SE ]] KULLANICILARI VE ALMAK İSTEYENLER!!!
  • Masada 7 tane elektronik eşya saydım :)
    Asus hepsinin abisi galiba.
  • quote:

Orjinalden alıntı: notebookgentr

Masada 7 tane elektronik eşya saydım :)
    Asus hepsinin abisi galiba.

valla alışveriş çılgınlığı sardı bu aralar.bi siteden(sıcak fırsatlar bölümünde var ) paso bişeyler alıom. ASUS abilerine yardımcı olsunlar die.

• santa rosa olduğu için tabiki var.
  • quote:

santa rosa olduğu için tabiki var.

evet. santa rosa olduğu için draftN özelliği var. ve gerçekten wireless çekimi çok kuvvetli.asus F3Jc modelini kullanan bi arkadaşımla kıyasladığımda aynı evdeyken benimkinin bariz bi üstünlüğü var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: empire_loups

quote:

evet. santa rosa olduğu için draftN özelliği var. ve gerçekten wireless çekimi çok kuvvetli.asus F3Jc modelini kullanan bi arkadaşımla kıyasladığımda aynı evdeyken benimkinin bariz bi üstünlüğü var.

Ya sevgili kardeşim bende de F3SE200DR var ama karbonu bırak high details'te medium'da bile oynayamadım, aceba diyorum ben mi oynatmayı beceremedim...Şaka biyana da bilmediğim bi ayar mı yapmak lazım? low'da oynadım mereti yav..
  • Ekran kartı sürücüsünü güncelledin mi?
  • valla bi ayar falan yapılıor mu bilmiom ama bilgisyarı aldığım yerden (ANKARA TEKNOFRESH ) teknik servis abi güzelce bilgisayarı kurdu ekran kartıyla ilgili bi güncelleme veya başka bişey yapmadı. sadece Vistayı kurdu. başkada bişey yapmadı. eve geldim ilk başta CARBONu kurdum ve hemen hilesini kurup mukemmell bi araba yaptım. sonra fulll detayı açtım hemen.. şuan da full detay. bildiğim kadarı ile hiç bi ekran kartı güncellemesi falan yapılmadı bilgisayara..

quote:

Orjinalden alıntı: silmaz40

quote:

Orjinalden alıntı: empire_loups

quote:

Ya sevgili kardeşim bende de F3SE200DR var ama karbonu bırak high details'te medium'da bile oynayamadım, aceba diyorum ben mi oynatmayı beceremedim...Şaka biyana da bilmediğim bi ayar mı yapmak lazım? low'da oynadım mereti yav..

• yaa önceden yazacaktım ama anca bugune denk geldi.. neyse kullanan arkadaşlara bi soru soracam sizin bilgisayarlarda kaç tane USB girişi var. bende normalde sitelerde 4 yazıor ama deil. bi tane de SATA girişi var. onu da usb olarak göstermişler sanırım bu sata girişi ne işe yarar.???? sonradan bi harici hdd bağlarken mi kullanılıor. bu durumda F3SE de USB sayısı 3 e düşüyor.. başka bi yerlerde varsa da ben bulamadım TV girişinin yan tarafında normalde usb olması lazım ama SATA girişi mevcut. bi inceleyebilir misiniz sizDe? sizde de var mı bu giriş???

• yaaa az önce farkettimm. bi sitede x2500 ün DİRECT 10 destekli olmadığını söylüyor. nasıl anlarız ki bunu????
  • anlamana gerek yok :) x2500 dx9 desteklidir. dx10 desteklemez.
    http://www.notebook.gen.tr/viewtopic.php?f=24&t=16 den bakabilirsin.
  • yanii nolacak :( kötü bişey mi aldım ben şimdi... hayy allahh.. bende diom neden SE den millet uzak duruyor. acaba bi etkisi olur mu direct X 10 ile 9 un
    hem ne işe yarar bunu da anlamış deilim ama neysee.
  • Hayır aslında. x2500 test sonuçlarına göre daha başarılı bir ekran kartı. O sebeple endişe etmene gerek yok bence.
  • DirectX10 olayı bana ne gibi faydalar sağlıcakki? bide onu anlayabilsem?
  • yaw bu asus f3se alıcam da hiç bi alış veriş sitesinde yok yakın zamanda alan arkadaşlar hangi sitelerden aldı şöyle adı sanı bilindik güvenilir bi yer olsun ltfn
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.