Şimdi Ara

[[ ASUS F3Sc-F3SE ]] KULLANICILARI VE ALMAK İSTEYENLER!!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
0
Favori
10.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: ALPAK

4 adet usb port olması lazım

benim F3SE de 3 tane USB var .. bitane de sata girişi var sağ tarafta. dier Se ler de de bööle mi yoksa sadece bende mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: ukefeli

Ben de birşey sorayım.

Autocad için f3sc mi daha iyidir, f3se mi? Tabi bulabilirsek.

• quote:

quote:

Ben de birşey sorayım.

Autocad için f3sc mi daha iyidir, f3se mi? Tabi bulabilirsek.

bende autocad 2004 var . tık yok bilgisayarda. SE
  • http://www.hizli-al.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=30.001.1196.0088

hizli al daki aradaki tireyi kaldır. burada1985 ytl falan. istersen ben 1800 e satayım
  • f3se artık gelmiyor da ondan bulamıyorsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: semozi

Selam arkadaşlar.
    Uzun bir araştırma safhasından sonra ve bu forumun yönlendirmesiyle asus f3se sahibi oldum.
    Gayet güzel bi laptop.
    Yalnız 2 adet usb girişi var neden merak ettim.
    Birde forumları takip ederken şifreli wireless ler nasıl kırılır diye bi yazı görmüştüm.
    şimdi gerçekten lazım oldu ama orayı bulamıyorum.
    Bilen arkadaşlar varsa yerini yada nasıl yapıldığını tarif edermi?

nasıl 2 tane usbsi var yavv.. kart okuyucunun yanında da var bi tane ön tarafta. onla beraber 3 tane.bi de sağ tarafta e-sata girişi var. toplam 3 adet usb si var. wireles kırma nasıl yapılır bilmiorum ama haram yeme bence laptopun yanar yoksaa
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pardon arkadaşlar kötü bi niyetle sormadım.
    ve kimsenin günahına girmem.

• quote:

quote:

Selam arkadaşlar.
    Uzun bir araştırma safhasından sonra ve bu forumun yönlendirmesiyle asus f3se sahibi oldum.
    Gayet güzel bi laptop.
    Yalnız 2 adet usb girişi var neden merak ettim.
    Birde forumları takip ederken şifreli wireless ler nasıl kırılır diye bi yazı görmüştüm.
    şimdi gerçekten lazım oldu ama orayı bulamıyorum.
    Bilen arkadaşlar varsa yerini yada nasıl yapıldığını tarif edermi?

nasıl 2 tane usbsi var yavv.. kart okuyucunun yanında da var bi tane ön tarafta. onla beraber 3 tane.bi de sağ tarafta e-sata girişi var. toplam 3 adet usb si var. wireles kırma nasıl yapılır bilmiorum ama haram yeme bence laptopun yanar yoksaa
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pardon arkadaşlar kötü bi niyetle sormadım.
    ve kimsenin günahına girmem.

arkadaşım kusura bakma sert bi dille sööledim sanırım. ben sadece bilgilendirmek için söyledim.

bol şans...

• merhaba

sayın admin bi sorum olacaktı ve şimdiden teşekkür ediyorum

asus f3sc kullanıyorum

laptop bekleme durumuna geçtiğinde internet bağlantısını kesiyor neyseki bi dosya felan inerken bunu yapmıyor

yine de sinir bi durum,

arkadaşın sony sinde de aynı durum var

bekleme durumuna geçtiğinde de ağ bağlantım kesilmesin istiyorum acaba bu ayarı nereden yapabilirim ?
  • Bekleme durumuna geçtiğinde bunu yapması normal. Ben bu bekleme konusuna hiç ısınamadığım için sürekli açık kalacakşekilde ayarlıyorum.
    Aşağıda ayarlarım var.
    http://www.notebook.gen.tr/notebook-genel-f24/notebook-um-bir-sure-sonra-kapanmasin-t9.html
  • merak ettim acaba neden SE lerin üretimi durduruldu da ondan alt sınıfta olan SC nin üretimi son sürat devam etmekte. sadece directX10 olayından dolayı mı ??
  • Arkadaşlar benim asus sc 200dr ile ilgili bi problemim var, bilgisayarımın bataryası artık dolmuyor yani şarj olmuyor, batarya tamamen bittiği anda elektiriğe taktığım zaman %100 dolu gösteriyor ve bi süre bekleyip fişten çekip bilgisayarı açtığım zaman hemen 10 dk sonra bilgisayar kapanıyor, bazende batarya hiç dolmuyor zaten dolsada bi işe yaramıyor ben bilgisayarı daha eylülde aldım ve bu kadar çabuk böyle bi sorun vermesi sizcede anormal değil mi, aranızda böyle bi problemi olan varmı, bulunduğum ilde asus satış temsilcisine sorduğumda istanbula teknik servise göndermelisiniz dediler lütfen yardım ederseniz sevinirim
  • pillerde bu şekilde sorun görülebiliyor zaman zaman. Tek çare servise gitmesi. %99 pili değiştirirler
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.