Şimdi Ara

asus f3sa 2gb ram 4gb yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ***arkdaslar bende asus f3sa modeli var crysis fln oynuyorum fkat silahli çatişmalarda fln azda olsa kasiyor makine yüksesk çözünürlükte iken ama.ben bu kasintinni olmamasi için makinede 2gb ram mevcut fakt ben 2gb ram daha ekletıp toplam 4 gb yapmak ıstıyorum sızce ne kadr uygun olur ve ekran kartının performansında bir artiş gösterirmi acaba lütfen bana bilgi verirseniz sevinirim.

***birde leptobuma ses karti almak istiyorum elimde mevcut olan 5arti1 ses sisteminden daha iyi ses alabilmek için ses karti ekleme gibi bir ihtimalimiz varmi.

***ben laptobumu xpye çevirdim sizce hangisinde kullanmak daha mantıklı xpmi?vistami?
    asusf3sa modeli ve xpyi destekelemdiği için çıkma driverlarla kullanıyorum buda performansta azalma gösteririmi arkdaslar?

bu arada nedense ben oyunları oynarken yanlardan kesıyor ve tam ekranı sıgmıyor goruntu neden olabileceği hakkında bir bilgisi olan varmi arkdaslar?

şimdiden çok telekkürler arkdaslar cvplarınız için.

• 1. si 4 GB yapsanda 3. süyle bağlı olarak xp de hiçbir etki göstermez. buna tanıklık ettim ve biliyorum. vistada gözle görülür bi değişiklik oluyor. arkadasımda 2 GB vardı Call of Duty 4 ü 1600 pixelde oynarken senın dediğin gibi oluyordu 2 tane rami söktü giti 3 gb taktı 800 Mhz den ve su anda süper derecede oynayabiliyor. 4 neden takmadı dersen matematiksel hesap olarak uymuyormus öle dedi ama sanmam.

laptopuna ses kartı ne olur bilemem arastır derim o konu hakkınad bilgim yok

vista kullanmanı tavsiye ederim sonucta masaüstü pc olsa tamam xp derim ama çakma driverları kullanıyorsun tabiki performansı etkileyecektir.

o ekranı kesmesinin nedenide xp ye çakma driver yapmandır. çünkü asusun yeni laptoplarının xp ye uyumlu ekran kartı driverları yok...

umarım yardımcı olmusumdur.

uzun lafın kısası arkadasım Vista + 3 veya 4 GB ram tavsiyem:) + kendi driverları(vista olunca öle olcka tabi:))

• quote:

Orjinalden alıntı: -TaneR-

1. si 4 GB yapsanda 3. süyle bağlı olarak xp de hiçbir etki göstermez. buna tanıklık ettim ve biliyorum. vistada gözle görülür bi değişiklik oluyor. arkadasımda 2 GB vardı Call of Duty 4 ü 1600 pixelde oynarken senın dediğin gibi oluyordu 2 tane rami söktü giti 3 gb taktı 800 Mhz den ve su anda süper derecede oynayabiliyor. 4 neden takmadı dersen matematiksel hesap olarak uymuyormus öle dedi ama sanmam.

laptopuna ses kartı ne olur bilemem arastır derim o konu hakkınad bilgim yok

vista kullanmanı tavsiye ederim sonucta masaüstü pc olsa tamam xp derim ama çakma driverları kullanıyorsun tabiki performansı etkileyecektir.

o ekranı kesmesinin nedenide xp ye çakma driver yapmandır. çünkü asusun yeni laptoplarının xp ye uyumlu ekran kartı driverları yok...

umarım yardımcı olmusumdur.

uzun lafın kısası arkadasım Vista + 3 veya 4 GB ram tavsiyem:) + kendi driverları(vista olunca öle olcka tabi:))

ne yani ben 2 hafta içerisinde asus m51sn almayı düşünüyorum ve windows xp yükleyecem.kaç ay geçti hala uygun driver çıkarmadı mı asus

• hayır arkadasımda M51SN250DV var vista kullanıyor su anda ben diyorum ya bende ASUS F3SG240DV var xp kurdum bilmiyordum vardır diye düşündüm ama yokmus. asusun anafabrikasına mail attım. cevap: laptopunuza uygun driverlar henuz çıkmadı üzerinde santarosa işlemci var vista kullanmanız en akıllıcası dediler....
  • tamam sendeki f3s için yokmuş driver ancak m51sn için varmı onu soruyorum?ben vista kullanmak istemiyorum o yüzden
  • ben m51sn de xp kullanıyorum gayet de sorunsuz bütün driverları yükledim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.