Şimdi Ara

Asus Dual 4GB RX580 (satıldı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Hepsiburada kasım 2018 faturalı, halihazırda kullanmakta olduğum ekran kartıdır.
    Asus ürün için 3 yıl garanti uygulamakta, yani garantisi 1 yıl+ süreyle devam ediyor olmalı.

Satış için fiyatım (satıldı) TL dir.

Satış önceliklidir. Daha üst seviye ekran kartları ile takas düşünülebilir. Takasta alacağım kartında aynı temizlikte olması, yurt içi yada dışı mutlaka garantisinin olması gerekmektedir. Teklifinizi yaparken, marka, model garanti durumu gibi bilgileri eklemeyi unutmayınız.
    Kartım için istenirse resim ekleyebilirim. Ama mağazadan alacağınız bir üründen tek farkı kutudan çıkmış olmasıdır.

Kartın HB Linki
    https://www.hepsiburada.com/asus-amd-dual-rx580-o4g-4gb-256bit-gddr5-pci-e-3-0-ekran-karti-p-HBV000006TD2T?magaza=Hepsiburada

Temsili Resim

Asus Dual 4GB RX580 (satıldı)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fistan -- 23 Kasım 2020; 9:13:39 >

• Merhaba ürünün sıfır fiyatı DFSBilgisayar'da (son derece güvenilir) 1189TL'dir. Fiyatta revize şart
  • Teşekkürler, tekliflerinizi özel mesaj yolu ile iletebilirsiniz.
  • Linkte 1126 TL sıfırı 126 TL için ikinci el alınmaz sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Link 1040 olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğrudur arkadaşlar, ekran kartı fiyatları günü geçtim, artık saatlik değişir vaziyete geldi. Şu an açtım siteyi 1535tl gözüküyor mesela. Mantık çerçevesinde tekliflerinizi özelden yapabilirsiniz. Ciddi alıcılar ile orta yol bulunabilir. Kolay gelsin
  • Tarafımdan alınmıştır👍
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.