Şimdi Ara

Asus Dsl-N17u (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
1.387
Cevap
45
Favori
91.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu urunu cevahirde 299a buldum. 35e de sigorta yaptirdim. 4 yil icinde ariza yaparsa para iadesi.

Asus Dsl-N17u

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagleoneye -- 14 Mart 2017; 13:10:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq

Bu urunu cevahirde 299a buldum. 35e de sigorta yaptirdim. 4 yil icinde ariza yaparsa para iadesi.

Asus Dsl-N17u

hayırlı olsun diyelim
  • Zor buldum. Buyuk magazalarda kalmadi. Daha gelmicek sanirim. Sadece internet sitelerde var ancak.

• Bende bugün aldım, 5650 V1 ve V2 kullandıktan sonra geçtim.Bakalım Asus modem konusunda istediğim performansı verebilecek mi
    Soranlar için aldığım fiyat:300₺

Asus Dsl-N17u
  • TiviBu olayını uzun uğraşlardan sonra son yazılımda çözdüm. Sorun, eski yazılım ile yenisindeki ara yüz farklılığıymış sanırım. 1.1.2.2_34 yazılımına göre aşağıdaki ayarlar yapılınca oldu. Her sayfadaki ayarları yaptıktan sonra save/apply yapmak gerek tabii ki. Bu ayarları yaptıktan sonra modemi yeniden başlatın, daha sonra tivibu cihazınının gücünü kesip yeniden başlatın. Tivibu cihazı modem port 1'e bağlı bu arada.

Asus Dsl-N17u

Asus Dsl-N17u
    Asus Dsl-N17u

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brusher -- 16 Mart 2017; 17:30:40 >

• vay be eski modemimiz 2 yıl önceki duygulandım antenleri var bunun birde kendinde uzun trafo gibi güzel cihaz piyasada fiyatına göre
  • arkadaşlar modemle asus modemle ilgili youtube dan videolari izledim. forumunda bir kismini okudum. bana lazım olan misafir aği ve bu misafir ağina band genişligi atayabilmek bu modemde böyle birşey yapabiliyormuyuz bu modemde yapamiyorsak yapabildigimiz bir modem var mi tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuBBa123

arkadaşlar modemle asus modemle ilgili youtube dan videolari izledim. forumunda bir kismini okudum. bana lazım olan misafir aği ve bu misafir ağina band genişligi atayabilmek bu modemde böyle birşey yapabiliyormuyuz bu modemde yapamiyorsak yapabildigimiz bir modem var mi tesekkurler

yapabiliyorsunuz
  • Asus Dsl-N17u
  • Türkçesi

Asus Dsl-N17u
  • quote:

Orijinalden alıntı: BitterliLokum

Bende bugün aldım, 5650 V1 ve V2 kullandıktan sonra geçtim.Bakalım Asus modem konusunda istediğim performansı verebilecek mi
    Soranlar için aldığım fiyat:300₺

Asus Dsl-N17u

Nerden aldin. Teknosadan mi

• Yok hocam onlara para mı kaptırırım hiç internetten aldım.

• quote:

Yok hocam onlara para mı kaptırırım hiç internetten aldım.

Ben teknosadan aldim. Ayni fiyat.

• Şubede rafda sergilenenler onlar :) depodan gelme değil yani

• quote:

Şubede rafda sergilenenler onlar :) depodan gelme değil yani

Rafta da olsa kutulu jelatinliydi.

• hey kullanıcısına yanıt
    brusher B kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler arkadaşlar biraz önce sipariş verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuBBa123 -- 20 Mart 2017; 9:46:4 >
  • arkadaşlar modemi aldım. dün geldi. kurdum, güncellemelerini modemin arayüzünden yaptım.

benim ilgilendigim bandwith siniri olayini denedim. ilk 2 tane wifi agi kurdum. misafir ağini 4 mbit download 1 mbit upload a sabitledim. kendi ağini da 4mbit e sinirladi. reset attim modeme düzeldi.

biraz denedikten sonra dedim iyi güzel calişiyor sıkıldım telefonu(iphone 6s) elime aldim. telefondan oynadigim bir oyunda internet bir gidip bir geliyor. oyun internet yok diye uyari veriyor. sonra wifi menusundekindeki bütün secenekleri denedim düzelmedi. fabrika ayarlarina aldim düzelmedi.

babamdan telefonunu aldım onun telefonda (huawai p9 lite) sorunsuz calişiyor sonra asus muşteri hizmetlerini aradim dünyadan haberleri yok müşteri hizmetleri mail atmami tavsiye etti. bende modemi geri gönderdim daha önce böyle birşey yaşan var mi ? yeni almayi düşününenlerinde haberi olsun. tesekkurler.

• quote:

arkadaşlar modemi aldım. dün geldi. kurdum, güncellemelerini modemin arayüzünden yaptım.

benim ilgilendigim bandwith siniri olayini denedim. ilk 2 tane wifi agi kurdum. misafir ağini 4 mbit download 1 mbit upload a sabitledim. kendi ağini da 4mbit e sinirladi. reset attim modeme düzeldi.

biraz denedikten sonra dedim iyi güzel calişiyor sıkıldım telefonu(iphone 6s) elime aldim. telefondan oynadigim bir oyunda internet bir gidip bir geliyor. oyun internet yok diye uyari veriyor. sonra wifi menusundekindeki bütün secenekleri denedim düzelmedi. fabrika ayarlarina aldim düzelmedi.

babamdan telefonunu aldım onun telefonda (huawai p9 lite) sorunsuz calişiyor sonra asus muşteri hizmetlerini aradim dünyadan haberleri yok müşteri hizmetleri mail atmami tavsiye etti. bende modemi geri gönderdim daha önce böyle birşey yaşan var mi ? yeni almayi düşününenlerinde haberi olsun. tesekkurler.

yeni güncelledigin sürümden dicem ama. sadece iphoneda sorun yasamıssın

• Modemi sadece hdd takip telefon tablet veya tv den izlemek icin kullana bilirsiniz
  • quote:

arkadaşlar modemi aldım. dün geldi. kurdum, güncellemelerini modemin arayüzünden yaptım.

İos baya sorunlu diyebilirim bu konuda

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.