Şimdi Ara

Asus Dsl-N17u (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.387
Cevap
45
Favori
91.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pegasus__

Yani şimdi bu modemi kullanarak eski ADSL modemime dağıtması için hat göndermiş olur muyum? Rj45 kablosuyla. Doğru anlamış mıyım sayın hocam. Cevap için teşekkürler şimdiden.

Evet dediğiniz gibi çalışır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son çıkan bu sürümü N17U sahiplerinin yüklemesini tavsiye ederim

quote:

Orijinalden alıntı: Tècnics

1.1.1.0 Beta...

https://www.asuswebstorage.com/navigate/s/EBF235BEDF5B4E9F823A72FCF45576DDY

• Slm, download master'da 1.1.1.0 beta firmware ile birkaç torent indirdim. Sorun görmedim. Ancak, transmission kurmak istediğimde başaramadım. Yabancı forumlarda kurulmuyor denmiş ama yine de pes etmedim. Sırf bu yüzden modemi iade edebilirim. Pazartesiye kadar test ve araştırmaya devam. Kurabilen arkadaş var mı transmissio'u bu modeme?
  • Slm, yok mu transmission ile ilgili bir gelişme?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa_Hoca -- 16 Mart 2016; 20:50:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa_Hoca

Slm, yok mu transmission ile ilgili bir gelişme?

Downloadmaster'da sikintiniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: hey

quote:

Slm, gui kullanılmıyor. DownloadMaster sanki biraz daha yavaş indiriyor gibi.

Ayrıca bu modem bazı web sayfalarını açmıyor. Örneğin gittigidiyor.com'da üye girişine kadar geliyor. Üye girişi yapmıyor. Başka modemi takınca girebiliyorum. Asus N17U ile ancak VPN kullanarak girebiliyorum. firmware 1.1.1.0. Firewall kapalı. Başka hangi ayarları yapmalıyım? Kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa_Hoca -- 19 Mart 2016; 9:10:15 >
  • Elimde asus dsl-17u fiber destekli modem var sıfır hiç kullanılmadı, isteyen olursa özelden yazabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Modeme takılı olan Hdd uyku moduna alabiliyormuyuz oyle bir ozellık varmı hdd kullanılmadıgında uyku modunda kalmasını saglamak için
  • quote:

Orijinalden alıntı: metroloji16

Modeme takılı olan Hdd uyku moduna alabiliyormuyuz oyle bir ozellık varmı hdd kullanılmadıgında uyku modunda kalmasını saglamak için

şuan ac 56u takılı fırsat bulup değiştirebilirsem kontrol ederim
  • quote:

quote:

quote:

Slm, gui kullanılmıyor. DownloadMaster sanki biraz daha yavaş indiriyor gibi.

Ayrıca bu modem bazı web sayfalarını açmıyor. Örneğin gittigidiyor.com'da üye girişine kadar geliyor. Üye girişi yapmıyor. Başka modemi takınca girebiliyorum. Asus N17U ile ancak VPN kullanarak girebiliyorum. firmware 1.1.1.0. Firewall kapalı. Başka hangi ayarları yapmalıyım? Kolay gelsin...

web sayfalarıyla ilgili bir sorunum olmadı
    hat değerleriniz nasıl
    windowsta sorun varmı
    aynı torrenti utorrentte denedinizmi karşılaştırma için
    torrentin seed durumu nasıl

• gittigidiyorda üye girişinin modemle ne alakası var yahu ne gördüm ne duydum aynı modeli ve firmware i kllanıyorum

firewall ı neden kapatıyorsun? hiçbirşeyi kapatma derim, modemi fabrika ayarlarına al birkere sonra kullan, fabrika ayarlarına dönmek herzaman daha iyi oluyor. öncelikle 1.1.1.0 yazılımından sonra birkere fabrika ayarlarına sıfırlamanıı tavsiye derim.
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    Slm, siz üye girişi yapabiliyor musunuz? PC'de hiçbir ayar değiştirmeden ttnet'in modemini takınca sıkıntısız üye girişi yapabiliyorum. Ayrıca bazı leech sitelerinde de durum aynı. Tavsiyeniz üzere modeme bir reset atayım. Firmware güncellemeleri sonrası (2 farklı firmware güncellemesi yaptım) hiç reset atmamıştım. Bakalım sonuç ne olacak. Teşekkürler...
  • Bütün sitelere yerli yabancı torrent de dahil giriyorum, senin yaşadığın sonunun ne gördüm ne de duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

Bütün sitelere yerli yabancı torrent de dahil giriyorum, senin yaşadığın sonunun ne gördüm ne de duydum

Üstad, böyle bir sorun vardı ancak 2 farklı firmware yükledikten sonra reset atmamıştım, attım düzeldi şuan. Bu arada böyle bir sorun olabileceğini bu şekilde duymuş oldunuz, tabii benim bunları uydurduğumu düşünmedinizse. Kolay gelsin...
  • Led Smart Tv si olanlar harici disklerinizi yada usb bellekleri N17U nun usb girişine takarak çok kolay bir şekilde tv de diskinizi görüntüleyebilirsiniz filmlerinizi izleyebilirsiniz ,yapmanız gereken N17U nun arayüzünden Usb uygulamasına girerek alt kısımdaki ''Media Server'' kısmından usb den takılı cihazınızı seçmek, bir dakikalık bir işlemden sonra cihaz hazır hale gelecek

• burayada da ekliyim, asus'un asus router isimli uygulaması mevcut telefonlar için, istediğiniz birçok kontrolü buradan yapabiliyorsunuz.

Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

burayada da ekliyim, asus'un asus router isimli uygulaması mevcut telefonlar için, istediğiniz birçok kontrolü buradan yapabiliyorsunuz.

Bu mesaja eklenen görseller:

N17u destegi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: yücel52

quote:

Modeme takılı olan Hdd uyku moduna alabiliyormuyuz oyle bir ozellık varmı hdd kullanılmadıgında uyku modunda kalmasını saglamak için

Kardes bakma fırsatın oldumu ?
  • quote:

quote:

quote:

Disk uyku moduna geçmiyor
    Lakin bendeki disk hazir üretim değil
    2.5 luk diski kutuda çalıştırıyorum
    Bunun etkisi olabilir

• quote:

quote:

quote:

quote:

Disk uyku moduna geçmiyor
    Lakin bendeki disk hazir üretim değil
    2.5 luk diski kutuda çalıştırıyorum
    Bunun etkisi olabilir

harici kutulara takılan diskler uykuya geçmez ben geçeni hiç görmedim windows da zaten geçmiyor, benim n17u da usb bellek uykuya geçiyor üzerindeki ışıktan anlıyorum, harivi hdd denemedim oda geçeçektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeRun -- 31 Mart 2016; 19:37:51 >

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.