Şimdi Ara

ASUS DSL-AX82U | AX5400 | VDSL MODEM | GAMING ROUTER | WiFi 6 | WPA3 | Aura RGB | IPv6 | Merlin (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.037
Cevap
56
Favori
94.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tivibu Setup box ne marka

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Drahmizm kullanıcısına yanıt
    Tt fiber kullanıyorum. İlk aldığımdan beri aynı ismle sorunsuz kullanıyordum. 5 gündür hep aynı uyarıyı veriyor. Farklı isimler de denedim olmadı. Sanırım asus serverlarında sorun var.

Siz kullanmıyorsanız benim için deneme yapmak adına sizde bir ddns isimi verip deneyebilirmisiniz. Teşekkürler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Ddns için eski ip sistemine geçmeniz gerekiyor bunu ancak turk Telekom müdürlüklerinden yapabilirsiniz. 81.88 ile başlayan.dns ler. Otomatik dns 4 ile başlayan ip sisteminde Ddns çalışmaz

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

CGNAt olduğu için erişimi kontrol edemiyorum ama isim aktif ve rezerve.

ASUS DSL-AX82U | AX5400 | VDSL MODEM | GAMING ROUTER | WiFi 6 | WPA3 | Aura RGB | IPv6 | Merlin
  • Drahmizm kullanıcısına yanıt

Hocam sanırım serverlarda sorun vardı şu an aynı isimle tekrar kayıt yaptım sorun çözüldü teşekkürler.

ASUS DSL-AX82U | AX5400 | VDSL MODEM | GAMING ROUTER | WiFi 6 | WPA3 | Aura RGB | IPv6 | Merlin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 5 Eylül 2022; 10:0:14 >
  • SuperACc kullanıcısına yanıt

Hocam 5 güne kadar çalışıyordu sorun yoktu. Hatta şimdi denedim tekrar bu sefer kayıt yaptı aynı isimle. Sanırım asus serverlarında gecici bir sorun vardı.

Humax marka... En son güncelleme ile bu sorun çözüldü, sorunsuz çalışıyor.....

• truecupper T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim güzel haber.

Merlin firmware ilemi kullanıyorsun

3.0.0.4.386.49608 firmware ile....

• ayarlar ne şekilde oluyor .

Kurulum yaparken "yeni tivibu+ vdsl" seçiyorum... Bunun haricinde herhangi bir ayara gerek yok...

Merlin firmware software ile denedin mi

denemedim...

• Ben deneyip haber vericem bilgi için teşekkürler

• Arkadaşlar selamlar

Bir arkadaşım 1000 megabit TurkNet fiber kullanıyor

Telefondan ve iPad tabletten sürekli oyun oynuyor
    Dolayısıyla kendisi için kablosuz da Pink süresi ve alabileceği maksimum hız önemli

Alabileceğim maksimum seviyede kablosuz hızı alabilmek için wi-fi altılı cihaz baktı 2 tane cihaz aldı birini iade Hakkı vardı iade etti bir diğerini ise aldığından biraz daha düşük fiyata satmak zorunda kaldı yani memnun kalmadı

Sizden ricam özellikle 1000'lik paket kullananlar hem cihazla aynı oda içerisinde hem de cihazın hemen bir yan odasında Yani bir duvar arkadaki yerde bir hız testi yapabilir misiniz sonuçları paylaşır mısınız

• arkadaşlar daha önce normal asus yazılım yüklü iken elimdeki asus rp-ax56 yı aimesh düğümü olarak kullanabiliyordum.merlin yazılım yüklediğimden beri aimesh düğümü olarak gösteremiyorum bir türlü.tamamen tesadüf mü yoksa merlin aimeshi desteklemiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozguradam1 -- 6 Eylül 2022; 9:28:59 >
    Sorunsuz ve hızlı birşekilde çalışıyor.

Çalışıyor ama şöyle bir sıkıntı yaşıyorum sende bu problem var mı. Arada ASUS DSL-AX82U | AX5400 | VDSL MODEM | GAMING ROUTER | WiFi 6 | WPA3 | Aura RGB | IPv6 | Merlin bu şekilde bir hata veriyor başka kanala geçince düzeliyor. Sende bu yapıyor mu. Belki merlin in hatası olabilir eğer yapmıyorsa.

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.