Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

ASUS DSL-AC56U /ASUS DSL-AC52U/ASUS RT-AC88U/ASUS PL-N12 KİT İNCELEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
182
Cevap
5
Favori
10.618
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> ASUS DSL-AC56U /ASUS DSL-AC52U/ASUS RT-AC88U/ASUS PL-N12 KİT İNCELEME
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3 Mesaj
      23 Ekim 2018 17:11:05
      Hocam bu benim üçüncü modem oldu bu modelden. Resmen bıktım! Bizim semte bakan Türktelekom ekib benim arkadaş. Allah’a şükür o bana bir modem ödünç verdi.

O kopma sorunu hal etttim. Son sürüme güncelledim ve ondan sonra resetledim. Menü ye girersem herşey güzel gözüküyor. Ama bir kaç gün sonra fark ettim internet yavaş olduğunu. Asus menüde 16000 kb/s gösteriyor. Ama speedtest yaptığımda upload normal ama download sadece 1000kb/s!!!uiiiii goy#m bu modeme. Getirdim bugün o servise. Yani bu modem beni Asus markadan çok soğuttu. Şimdik sizden ricam hangi modem tavsiye edersiniz?600—700 ₺. BF1 oynadığım için düşük Ping olayı bende önemi var. Dediğim gibi benim Türktelekom arkadaş bende o fastpath olayı ayarladı sağolsun. Onun ödünç verdiği modem Ping’im aşağa yukarı 10 Ping daha yüksek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      8068 Mesaj
      26 Ekim 2018 10:05:38 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Stimpy3461

Hocam bu benim üçüncü modem oldu bu modelden. Resmen bıktım! Bizim semte bakan Türktelekom ekib benim arkadaş. Allah’a şükür o bana bir modem ödünç verdi.

O kopma sorunu hal etttim. Son sürüme güncelledim ve ondan sonra resetledim. Menü ye girersem herşey güzel gözüküyor. Ama bir kaç gün sonra fark ettim internet yavaş olduğunu. Asus menüde 16000 kb/s gösteriyor. Ama speedtest yaptığımda upload normal ama download sadece 1000kb/s!!!uiiiii goy#m bu modeme. Getirdim bugün o servise. Yani bu modem beni Asus markadan çok soğuttu. Şimdik sizden ricam hangi modem tavsiye edersiniz?600—700 ₺. BF1 oynadığım için düşük Ping olayı bende önemi var. Dediğim gibi benim Türktelekom arkadaş bende o fastpath olayı ayarladı sağolsun. Onun ödünç verdiği modem Ping’im aşağa yukarı 10 Ping daha yüksek.
      Yine piyasadaki bilindik markalara bakacaksınız

Netgear da düşünebilirsiniz

Draytek biraz pahalı ama kalitedir

Dlink ve ciscoda olabilir

Pc ye geçince biraz daha detaylı yazmaya çalışırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Derdin kendindendir bilmiyorsun, derman yine sendedir görmüyorsun, koskoca alem içinde yerleştirilmiş, sen kendini hala küçük bir şey mi zannediyorsun...

• Yüzbaşı
      876 Mesaj
      01 Aralık 2018 11:50:36
      EDİT. sorun driver imiş. 1 saattir aranıyorum derdi ne diye
      EDİT2. sorun driver değil uyumsuzluk modemin N bandını sabit 40mhz yapınca düzeldi

merhaba
      DSL-AC52U modelini kullanıyorum
      wifi da şöyle bir problemim var kablolu bağlantıda sıkıntı yok. vdsl hat sorunsuz.
      hem 2.4 te hem 5ghz de aynı sorunu yapıyor. stabil sabit hız alamıyorum
      bişey indireceğim zaman böyle inip çıkıyor sürekli
      çözümünü bilen varmı ? şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoSeriouS -- 1 Aralık 2018; 13:29:52 >
      |
      |

gm discovery imza koymak kural dışıymış ya la.
      yemişim sizin kuralınızı !
Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.