Şimdi Ara

## Asus'dan Yüksek Performanslı Oyuncu Sistemi: Ares CG6155 ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
4.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben odamda öyle görünüşlü kasa istemem korkarım gece ondan şunun tipe bak yaa
  • ben aglıcammm biz bir tane gtx 280 hayali kurarken triple yapmıslar bune yaw buneeeee
  • fabrika çıkış 4ghz
    trible sli
    konuşuyomu?haber için teşekkürler
  • Bedava verselerde almam gelecek elektrik faturasını düşünemiyorum
  • motorlu taşıtlar vergisi ne kadar bunun 6 aylık
  • 10000$ fiyat biçerler buna
  • 3 ghz işlemci 2 gb ddr2 ram gtx200 ya da hd4000 serisi bir kart ile bu güzelim kasayı yapıp da satsalar, olmaz mı yani.
  • O işlemci 4 ghz olarak satılmaz mı?
  • minmum 6000 - 7000 USD başlangıç konfigürasyonu olur :) .
  • Param olsa alsam bile. Paraya acımam ama onun harcadığı elektriğe ve dolaylı yoldan doğaya yaptığı zarara acırım. Bu yüzden çok zengin olsam 8800m GTX SLI laptop almak daha mantıklı. Ama para bu adama triple GTX280 de aldırır. Yanına bir de rüzgar gülü dikeriz elektriği ordan karşılar, doğaya zararı dokunmamış olur. (Üretim sırasındaki zararı hariç.)
  • 8000-10000 dolardan bahsetmişsiniz hiç gerçekçi değil.En az 15000$ derim ben
  • Asus'un bordo mavili Vento faciasından sonra bu kasa süper olmuş Bununla günde 10 saat bilgisayarı full zorlayan oyunlar oynasan elektrik faturasını ikiye katlar herhalde.
  • Safkan Asus.Safkan kazık.
  • kasayı acaba asus mu üretiyor, yok yani asus'un kendi kasaları gayet dandik merak ettim
  • arkadaşlar bunu herzamn söylüyorum okasaya vercen o kadar parayı nolcakk ne pynıycan crysis aman ne grafik var vall ben ps3 oyunlarından daha ii bişey çıkrana kadar almam böyle bişey gerçi 8800 gtx far ama neden kimse ii grafikli oyunyapmıyo kolsolcular yaşasın biz crysis i fuulde açmaya uarşalım
  • ya şu fabrika çıkışı 4ghz olayı çok güzel işlemci direk oc li öyle işlemciler satılsa çok tatlı olur
  • vay vay vay kasa hakketten ben burdayım diyor yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: mahmut_cinar

valla kasa çok seksi duruyor

İlginç yorum!!!

Şekil olmuş kasa!!!

• Cyborg gibi mübarek !!! Her eve lazım ; koltuk , buzdolabı, tv , buzdolabı ve asus yüksek performanslı bilgisayar
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.