Şimdi Ara

Asus'dan GeForce 9600GT Matrix; Akıllı süper hybrid motoruyla otomatik kontrol (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
6.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tasarım mükemmel ya...bu tasarımları 4800 serisinde de görsek çok süper olcak...
  • 9600gt lerin 150usd ye düştüüü şu zamanda bu model 199USd den girio piyasaya!!!

yane bunu 48xx serisinde görmek isteseniz::::::::::::: standart 48xx +100usd diebiliriz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tr@mmler

tasarım mükemmel ya...bu tasarımları 4800 serisinde de görsek çok süper olcak...

katılıyorum sonuna kadar..
  • tİpi çok süper ama cayır cayır yanan 4850 ye yapsalar mayyak olur bekliyoz inşaLLah yaparlar 48... lere de gt 200 lerde bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducard -- 27 Haziran 2008; 22:04:29 >
  • Asus boşa atak yapıyor geç kaldı bunda.
  • soğutma karizma olmuş fakat yalnış karta takmışlar.4870 e daha çok yakışırdı bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi (((TeAcHeR))) -- 27 Haziran 2008; 22:22:09 >
  • fiyat uçuktur ama
    quote:

Orjinalden alıntı: Slayer_

oOoooo tasarım süper
  • Anlamıyorum.Nvidia, firmaları fiyatların hızlı ani değişimleriyle zor durumda bırakıyor gibi. 9600gt leri önce ucuzlatılan 8800gt ezdi, sonra 4800 serisi eziyor. Bu kart 5 para etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi horifaydo -- 27 Haziran 2008; 22:54:05 >
  • Çok geç kaldı!!!

Şimdi ati alan üsküdarı geçiyo!!!
  • kasanın içindeki kartı söküp arkadaşlarıma göstermek gibi bi huyum olmadığı için gereksiz bi tasarım gibi geliyor bana. yan tarafı camlı, mavi veya başka renk işıklandırmalı bi kasa alsanız bile bu kartın tüm foyası aşağıya bakacak.cekirdeği 9600 olduktan sonra altınada bandırsan gene 9600dür.istediğin kadar oyna frekanslarla 9800gtx'e yetişemez 4850 ye rakip olamaz gerisi hikaye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fettah34

TEmiz tarafından 110$+Kdv vereyim.

bendende o kadar çalışır fazla vermem.asus veriyorsanız bu fiyata hemen alırız

• güzel tasarım ama fiyatından ötürü alınaiblceigni sanmıyorum..
  • Ati modellerinde kullanırlarsa bu soğutucuyu iceq gibi bir çığır açabilir
  • Matrix deki howercraft lara benzemiş soğutucusu
  • bu tasarımı 9600 gtye kullanıcaklarına gtx280 de kullansalar cok daha iyi olur bencce
  • Herkes tasarıma kafayı takmış ama sizde biliyorsunuzki kartı pce slotuna taktıgın an, bu sık tasarımın hicbir anlamı kalmıyor
  • Evet bir anlamı kalmıyor fakat gördüğüm en iyi tasarım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

gerçekten çok güzel ve tasarımı harika bu serinin 4870 serisi de cıkarsa herhalde hemen alırım

Ya Ice-Q Turbo
  • Görünüm önemli değil zaten kasada pek gözükmiycek çirkin olsun iyi sağutsun daha iyi ama tasarım mütiş kasaya webcam koyarız ekran kartı gözükcek şekilde
  • Asus iyi iş çıkartmış bu sefer
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.