Şimdi Ara

Asus Bilgisayarımı Ateşle Finali 'Kim Kazandı?' (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
12
Favori
9.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kazanamayanlar ağlamaya başlamış yine... Hiç kimsenin hakkını yemeyin. Ne kazanan arkadaşımızın ki haketti ne de mesut çevik ve diğer jurilerin. Kısaca haketti ve kazandı. Güle güle kullan kardeşim.
  • İhtiyacı olan birine gittiğini görmek güzel....

• bende sans olsa yarismaya katilirdim :)

• Kapıyı Açtıgımda Mesut Çevigi Görsem Nutkum Tutulur Kalırım Orda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jıgsawq

quote:

Orijinalden alıntı: wolfforce
    quote:

Orijinalden alıntı: Her Kuyuya Taş Atan Deli
    quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step Arkadaşlar Merhaba, Yarışmaya katılan her video tek tek izlendi ve değerlendirildi. Nasıl Pci toplarken veya Ankaraa giderken sadece kırılma anları gösterildi ise doğal olarak jüri kısmında da özet geçildi ve genel olarak ekibin nasıl videolar istediği ve düşünce yapısını anlatan sahnelere yer verildi. 226 videoyu izleyip değerlendirmek için 4 jüri 1 görüntü yönetmeni 1 gün boyunca uğraştık ve saatlerce süren video kaydı aldık. Burada o videoyu yayınlasak video gönderenler dahil kimse final videosunu izlemezdi. Bu video serüvenin özetidir. Sevgiler, Mesut Çevik
    4 jüri, 1 GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ? İlk mesajda Gönderilen metin ve videoları inceleyip sonuca varmamız 2 haftamızı aldı. derken şimdi 1 gün demek? Saçma videoları o özete koymak ama favorilerden birini koymamak ve hala bunu açıklamamak, özet yaptık yeaa deyip geçiştirmek, Bir kişinin kendi videosu ile beraber dört soru sormasını (1-mesaj, 2-sürükleyicilik, 3-kurgu, 4-emek konusunda nesi eksik?) sallamamak, vs vs. Jüri ve şu GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ ile ilgili video çekmek farz oldu. Sevgiler, Birkan Sezgin
    Arkadaşım Mesut abinin demek istediğini anlamamışsın sen.Diyorki 2 haftada inceledik ve karara vardık diyor.Sonuçların açıklandığı videoyu da 1 gün uğraşıp hazırlamışlar.Yani değerlendirme 2 hafta ve videoyu hazırlama 1 gün sürmüş.Ayrıca arkadaşım ben de videomda çok emek harcadım.İzleyenler biliyordur.Ama her yarışma gibi 1 kazanan olacaktı.Böyle kötü yorumları uzatmayalım ve sadece kazananı tebrik edelim.Eğer böyle kötü yorumlar olursa yarışmadan zevk alınamaz.Herkes mutlu olmaya çalışsın.Siz de daha iyisini hazırlayıp bir dahakinde başarılı olursunuz.Kötü yoruma hayır.Bir daha için tekrar ASUS BİLGİSAYARIMI ATEŞLE...
    Arkadaşım ortada yapılan büyük bir haksızlık var ve sende bilip bilmeden konuşmalara atlama tamam mı.

Baştan söyleyeyim.Yarışmayı tartışmaya çevirmeyelim.Şimdi bu yarışma için herkes emek harcadı.Emek harcanmayan video yok.Benim videomda senaryo vardı ve kendi yaptığım oyunu koymuştum.Yani bir çalışma vardı.Ben de isterdim kazanmayı ama yarışmayı bir kişi kazanacak.O da juriler tarafından iyi buldukları video olacak.Kazanamadıysanız boşuna burda kötü yorumlar yazmayın.Bunun size yararı olmayacaktır.
    Yayınlanan videoya bakınca herkes kendi videosunun bir kesitini bir yorumunu o videoda ister.Jurilerde aralarından bazılarını seçmişler ve koymuşlar.Bunu böyle kabul edelim.Belki haksızlık olmuş olabilir.Ama bunu böyle buraya kötü mesaj olarak değil bizzat jurilere sorarak olmalıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spawned!

Kapıyı Açtıgımda Mesut Çevigi Görsem Nutkum Tutulur Kalırım Orda

Aynen ben de ne yapacağıma şaşırırdım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkyyy

Geçen sene kazanan o ezik video dan çok daha iyi olmuş bence haketmiş tebrikler

kesinlikle katılıyorum cenk bey
  • Bence kazanan hak etti bu bilgisayarı

• Pc basinda bilgisayari istiyorum deyip form gonderenler agliyor gene.Arkadas sonuna kadar haketmis tebrikler.

• Videoyu hazırlayan tüm ekibe teşekkürler. Bu sempatikliği yıllar boyu yitirmeyen DH'i bu tarz projelerinden ötürü de takdir etmek gerek .) Sonuçta teknoloji adına aslında halen ham bir ülkeyiz. Bu etkinlikler sayesinde iyi bir vizyon sağlamak mutluluk verici. Ödülü hak eden ve kazanan arkadaşı başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürü de ederim. İyi günlerde, bol fps li, kısa render süreli işlerde kullanmasını dilerim. Arada caps atmayı unutmasın .)

• arkadaşın eviyle benim ev arasında 500-600 m den az bir mesafe var, bi ziyaret edip tanışsam mı ki hem pc yi kullanmak için bahane olur

edit: şimdi gördüm de gideceğimden değil ama kendisi ciddi ciddi zaten isteyenleri davet etmiş. bu tarz bir ödülü hak eden birinin kazanması sevindirici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eXaline -- 1 Ağustos 2013; 14:32:38 >
  • Bu video olmamis dh ekibi hic Bisi anslasilmiyo asus ne yapmis yarisma ne yarismacilari bi izlesek surekli konusuyorsunuz...

• Yarışmaya katılmadım çok şükür iyi bilgisayarım var ancak DH ekibini evimde ağırlamayı çok isterdim.O kadar güzel ortamları varki ne bilim benim çok içten ve samimi.Hele Ender Yıldızın bakışları beni benden alıyor bulgaristana götürüyor.Lafın özü yinede böyle bir yarışma için hem Asusa hemde DH'ye teşekkürler.

• Kazanan arkadaşı tebrik ediyorum
  • O değilde jüride neden Citizen yok?

• Gerçekten uzun zamandır donanımhaberin yayınladıgı videolarık keyifle izlerdim bu videoda aynı sekilde cok samimi bir ortam da bu videoyu izlemek keyifliydi cok tesekkurler.

• Bi çay yapaymış bari be...

• Aslında zile Mesut'un basması lazımmış.-Kim o?, denildikten sonra "Merhaba ben Mesut Çevik ..." diye girizgah yapsaymış efsane olurmuş :)

• Ankaraya gelmişken keşke bir tanışma etkinliği yapsaydınız en azından yöneticiler ile tanışma fırsatımız olurdu hemen ateş alıp kaçmışlar
  • vay vay vay technolabs man :))

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.