Şimdi Ara

Asus başlat menüsü kendiliğinden açılma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bir hafta önce teknosa dan Asus K555LN-XX327H aldım ve şu ana kadar çok memnunum. Fakat son günlerde ufak bir sorun çıkarttı ve bu ilerlerse sinir edebilecek düzeye gelebilir. Masaüstünde gezinirken, oyun oynarken bir anda bilgisayar başlat menüsünü açıyor(windows 8 deki başlat menüsü). Acaba elim mi çarpıyor diye şüphe ediyordum fakat en son ellerim laptop da ile değilken, birşey okuyorken yaptı ve bunu hata olduğunu anladım Başına gelen, fikri olan yardım edebilirse çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qhaan -- 27 Şubat 2015; 0:28:39 >

• bende geçen gün asus k555ln aldım bendede arada bir oluyor dediğin gibi ileride sinir edebilecek bir durum araştırıyom sende hala devam ediyormu ?
  • ASUS Screensaver uygulamasından kaynaklanıyor demişti bir arkadaş kaldırmayı deneyin isterseniz
  • vitriol23 kullanıcısına yanıt
    Hemen kaldırdım hocam bakalım o yüzden mi kaynaklanıyor sonucu yazarım buraya. teşekkür ederim.
  • İşe yarar umarım bakalım. Ne demek
  • Bende de oluyordu geçen gün asus screen saver ve live uptadeyi silmiştim.Artık olmuyor gibi.Hep de xx:40 şeklindeki saatlerde oluyordu.
  • asus screen saver i kaldırınca sorun çözüldü :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan Akkız

asus screen saver i kaldırınca sorun çözüldü :)

:D Ne sıkıntılı ve gereksiz bi programsa artık .
  • Aynı sorun bende de mevcut Asus ekran koyurucu nasıl kaldırılıyor?

Edit: Kaldırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cosmic Love -- 18 Mart 2017; 22:37:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.