Şimdi Ara

Asus Anakartta Dahili Ses Kartı Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim Asus/ddr2 uyumlu anakartım var.Önceden hiç karşılaşmadığım bir sorunla karşılaştım
    Bu sabah bilgisayarı açtım ve sese dair hiç birşey elde edemedim.Defalarca driveri silip yükledim soketleri defalarca kontrol ettim ama hala bir sonuç yok.Ses ayarları tamam video/mp3 playerlar dosyaları çalıştırmakta lakin ses yok işte.Kulaklıkları mikrofonları başka aletlerde de denedim lakin gel gelelim bilgisayarda hala tık yok.

Harici bir ses kartı almak ve yeniden windows yüklemekten başka yapabileceğim bişey var mı acaba?

Belki lazım olur diye anakart bilgileriyle ses kartı driverinin adını bildireyim ;
    Anakart Özellikleri:
    Ürün:M2N
    Sürüm:Rev 1.xx
    Seri Numarası:MB-1234567890
    Ses kartı Driver'ı : SoundMAX ADI 6-ch Audio Driver
    Yüklü olan Windows : Windows XP Professional Edition Service Pack 3

Yardımlarınız benim için çok süper olacak.Teşekkürlerimi sunarım

• ses kartı driveri yamasını kurdun mu ?
  • Yok kurmadım.Nasıl elde edebilirim ki anakartın driver cdsinde böyle bişey yoktu yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maschinengewehr

Yok kurmadım.Nasıl elde edebilirim ki anakartın driver cdsinde böyle bişey yoktu yani

Download Microsoft KB888111 Patch for Intel Sound Driver bu yamayı Türkçe olarak microsoft sitesinden bul

http://support.microsoft.com/kb/888111/tr
  • Bunu da uyguladım fakat yanıt yok.Eğer harici bir ses kartı alsam çalışır mı acaba? Anakartta slot var yani sorun olmaz diye düşündüm ama yine de bi sorayım dedim.Şöyle 10$lık idare edecek türden bişey olsa olur diye düşünmekteyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.