Şimdi Ara

ASTRONEER İlk Bakış

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selamlar. Astroneer oyununun yeni çıktığı düşünüldüğünde hakkında çok fazla şey söylemek zor olacaktır. Ama uzayla ilgilenen oyuncuların özellikle ilgisini çekeceğine şüphe yok. Oyunda keşif, maden toplama, bir nevi hayatta kalma ögeleri mevcut. Sevimli bir uzay istasyonundan gezegene inerek başladığınız maceranız indiğiniz gezegende hayatta kalmaya ve gelişmeye çalışarak başlıyor. Oyunda çeşitli araçlar inşaa edebilir, koloninizi büyütebilir ve hatta kendi uzay geminizi yapıp diğer gezegenlere keşfe çıkabilirsiniz. Kendisine has grafikleri ve multiplayer desteği ile erken erişimde olmasına rağmen eğlenceli bir oyun. Fiyatının absürd olmamasıda + sı olmuş :) Bu tarz oyunları seviyorsanız kaçırmayın derim.

Ayrıca daha kesin bir fikir edinmek adına aşağıdaki videoyu izleyebilir ve neymiş ne değilmiş görebilirsiniz

• Oyun çok güzel, alınır zevkle oynanır.
  • Değişikmiş, oynarım.
  • Oyunu yarın veya pazar günü almayı planlıyorum. Birlikte oynamak isteyen arkadaş varsa mesaj atabilir
  • dün akşamki yayınımdan sonra özellikle oyunu daha bir sevdim. Erken erişimde hele ki ilk gününe göre baya dolu çıkarmışlar güzel olmuş
  • Güzel bir ilk bakış olmuş, teşekkürler.
    Konuyu "ana konu" ya çevirirsek daha faydalı olur gibi.
  • PATCH NOTES -Mega Thread
    Starting a new MT for Patch Notes. This post will be updated with new patch notes as they arrive.

---------------

DECEMBER 20, 2016 - 2.108 Steam (Xbox/Win 10 Store Users should expect these changes in the next patch, aiming for this week).
    Fix deadlock causing freezes on many people's machines, especially those with dual core CPUs.
    Fix 10 different crash issues affecting save reloads, multiplayer joins, and general gameplay.
    Decrease performance impact of distant objects
    Fix certain performance problems that appear after loading a save.
    Optimize tether networks to significantly improve framerate performance.
    Tethers now go dark when disconnected from their sources.
    Properly disable VR plugins
  • yav bu oyunu bende aldım da çok değişik bir oyun ve baya vakit geçirtiyor.
    oyunda bir gezegene gittim ve gezegende ormanlık alana indim bir fps düşüşü yaşadım öyle böyle değil. optimizasyonun düzeltilmesi gerekir.
    birde oyundaki saveleri nasıl sileceğiz onu bulamadım.
    onun haricinde oyun alıp oynanması gereken bir oyun gelişmeye açık sürekli güncelleme gelecek gibi duruyor.
  • Beraber Takılmak isteyen varsa tamik681 eklerse oynarız benım baya gelişmiş durumda 3 gezegene sahıbım :D
  • ben daha yeni başladım crackl ioynuyorum en kısa sürede alacağım. Fazladan keyi olan var sa güzel olur
  • Kömürü nasıl elde ediyoruz beyler?
  • kömür alevli gezegenden bulunuyordu galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Kömürü nasıl elde ediyoruz beyler?

Researchlerden çıkar ya da Exotic gezegeninde bulmuştum ben.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.