Şimdi Ara

astrag akü bitiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
59
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

forumda yeniyim,

değerli fikirlerinize ihtiyaç duymaktayım, forum'un detayını ve üyelerin uzmanlık alanlarını bilmiyorum.

bu yüzden uzmanlığı olan kişilerce veya başına bu şekilde bir olay gelenlerden kıymetli yorumlarına ihtiyaç duymaktayım.

aracım 2001 model otomatik astra g . aracımı 2022 şubat ayında aldım. aldıktan hemen 2 hafta sonra aracımın aküsü bitti, akü eski olunca aküden diye düşünüp önce 60 amper ortalama bir akü alıp taktım fakat 2 ay sonra yeni aldığım aküde bitti. elektrikçide kaçak kontrolü yapıldığında araçta yaklaşık 3 amper gibi büyük bir kaçak görüldü, 1-2 elektrikçi gezdikten sonra lpg nin sigortası çekildiğinde kaçağın durduğu gözlendi. böylelikle lpg cideki sırasıyla işlemimiz tüp beyni tamiri, farklı bir lpg beyni takılması (2 kez farklı beyin denendi) fakat araç hala akü bitirmektedir. birkaç lpg ciyi aradığımda lpg sisteminin komple değişimi gerektiğini, bazıları ise bu kadar kaçağı lpg sisteminin yapamayacağını söylemekteler. ikilemde kaldığım nokta lpg sigortası çekildiğinde kaçak duruyorsa mantıken kaçak lpg sisteminde diye düşünüyorum fakat bazı lpg ciler lpg beyni denediği için lpg sisteminde bu kadar büyük başka kaçak yapacak parça olmadığını söylüyorlar. fikirlerinizi ivedi bir şekilde bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.